Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Bebek haberleri benide çok mutlu ediyor canım...Seninde çalışmalar yakında başlayacak sanırım , en kısa zamanda bebişin sağlıkla gelir inşaallah...

canım evet ya ne kadar güzel oluyor. senin gayretli çalışmaların benide gayretlendirdi kaydirigubbakcemile3 düşükten sonraki reglim gelseydi başlıycam çalışmalara inşallah... bizimde 2010 yılında bebişlerimizi kucağımızda olurlar :Saruboceq: sositososito

GÜLAY tebrik ederim umarım sağlık haberlerini alırız :) haberlerini bekliyoruz bu arada ne kadarlık ve dr.a gitiin mi son durum ne merakta bırakma...
BAHAR sakın üzülme Allah istedikten sonra bizim mucize diye adlandırdığımız herşey gerçek olarak karşımıza çıkar... böle durumda olan birileri vardı sanki grupta hatırladığım kadarıyla.. yani olamıycak birşey değil... sendende ii haberlerini bekliyoruz... yarın mı gidiyorsun dr.a bir daha...
SONUYOK nerelerdesin işi de bırakmıştın hatırladığım kadarıyla ama karşılaşamıyoruz seninle... son gelişmeler nler sende... hangi aşamada bebek çalışmaları...
MERYEMMERYEM sana en son bir mail attım okudun mu onu çok sık giremiyorsun sanırım nete... okuduysan... gelişme ne durumda bana da bildirirsen memnun olurum...
KIZLARRRR 10 Eylüle az kaldı sabırsızlıkla bekliyorum ve hepimiz için dua ediyorummmmm
öptüm hepiniziiii

Amiiiiiinn canımmm....reglin yakında gelir heralde , o zaman kadarda lütfü bey tedaviyi verir galiba...Çıkmayan sonuçların vardı değil mi?onları bekliyordun heralde...

Amiiiiiinn canımmm....reglin yakında gelir heralde , o zaman kadarda lütfü bey tedaviyi verir galiba...Çıkmayan sonuçların vardı değil mi?onları bekliyordun heralde...

çıktı canım sonuçlarım yazmıştım geçmişte görmedin galiba bu gün tedaviyi telefonla öğrencem... yaniiiiiiiiiii hep birlikte topiği bebiş doldurcaz inşallaaahhh okuyan herkes amin desin bu mübarek günde :Saruboceq:

canın çıkmasın burdanmı soruyorsun kaydirigubbakcemile3 yok canım yediye çeyrek kala demişti valla saatinin dolmasını bekliyorum sinirli adam neme lazım kızarda kaydirigubbakcemile3

aaa msn açıkmış :))olsun accıkta burdan konuşalımalkisalkisalkis öğrenirsen kapalı olsamda yaz ok ??2010 bebekleri he kulağa hoş geliyolülülülülülü

Aynı anda yazmışız canım :) İyiyim bende , çalışmalara devam işte , hayırlısıyla bu ay bebişim gelir inşaallah...

evet canım aynı anda yazmışız :)) daha iyiyim çok şükür toparlanıyorum gittikçe. çalışmalar son hızzz hadi bakalım inşallah gelir sağlıkla bebişlerr..... ne zaman adet günün?

ben takip ediyorum sayfayı ama yazacak birşeyim olunca online oluyorum ancak :))

Geleveracım , lütfü beye nazik zamanında denk geldim ben...Ne kötü olmuş canım yaaa , başka şehirden gelmişssin hem de gergin anınna gelmişssin...Şansızlık canım yaaa, sana doğru tedaviyi versinde önemli olan bu...

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnn ...Şimdi hatırladım sonuçlarını :kedi: pardon canım...

melek sende mi lütfü beye gidiyosun canım..sana bişi sorcam iyi bildiğin bir hematolog var mı???
arkadaşlar yardımmm ..ankarada hematolog arıyorummmm:sm_cool:

evet sinirli anına denk geldim ama birazda ben bastım galiba damarına kaydirigubbakcemile neyse gerçekten iyi bir tedavi versinde bakalım inşallah

:) adet günün 11 eylül...senin ne zamandı canım...Durumlarımız birbirine çok benziyor , bakarsın birlikte alırız güzel haberleri...AMİİİİİİİİİİNN....

bugün hemotologla randevum vardı yine. 3 tane tahlil istemişti öncekilere ek olarak. onlar da temiz çıktı çok şükür. dr yine ısrarla mthfr nin tek başına yani (diğer bütün değerlerin normal olması durumunda) kan pıhtılaşması yapmayacağını söyledi. ama yine de önlem amaçlı 0,2 lik iğne kullanabileceğimizi söyledi. düşük doz olduğu için zararı olmamış. biraz daha rahatladım. 3 dr da aynı doz iğneyi önerdi. bu arada 47 kg ım. coraspin 100 ve folik asitte kullanıyorum.

melek sende mi lütfü beye gidiyosun canım..sana bişi sorcam iyi bildiğin bir hematolog var mı???
arkadaşlar yardımmm ..ankarada hematolog arıyorummmm:sm_cool:

Canım ben ihmal ettim hemotoloğu , gidecektim ama fırsat bulamadım bir türlü...Hacettepede yahya beyi önermişti buradaki bazı arkadaşlar...Birde hemotoloji bölüm başkanına lütfü bey çok güveniyormuş...osman i. özcebe ismi...

:) adet günün 11 eylül...senin ne zamandı canım...Durumlarımız birbirine çok benziyor , bakarsın birlikte alırız güzel haberleri...AMİİİİİİİİİİNN....

hadi bakalım hayırlısı canım. benim yarın adet günüm ama pek umudum yok. biraz hassasiyet var kasıklarımda adet olacakmışım gibi. neyse göreceğiz yarın hayırlısı.

inşallaaaaaaahhhhhhh amiiiiiiiiinnnnnn :)))kaydirigubbakcemile5

benimde adet günüm 7 si..benimde hiç umudum yok bebek konusunda ( melekcim bu arada sağol verdiğin isimler için..ben bir araştırma yapayım..eğer bildiğin özeli olan bir hematolog varsa daha iyi olur..teşekkürlera.s.

Canım iyi çıkmasına sevindim...Bana da lütfü bey aynı şeyleri söyledi , belkide tek asprin sana yeter dedi , hamile kalınca karar vericez dedi...Düşük doz iğnenin bir zarari olmadığına çok sevindim , banada önerirler belkide...Canım kilon iyiymiş , ben 20 kilo almıştım ve 55 e anca düşebildim ...Ben kararlıyı eğer hamile kalabilirsem 10 kilodan faza almamaya çalışıcam , kilo alımıda bi risk faktörü çünkü...

bu arada ben maalesef senin kadar çalışkan değilim kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…