Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ravzacım merhaba bacım, tatlı bebişle allaha emanet olun, iyisinizdir inşallah.

diğer bütün pıhtıdaşlarım merhabaaa Şeniz

slm bacım iyiyim çok şükür kaşıntı ve mantar olayını atlattım galiba kızım iyi teyzesi tepikleyip duruyo
bahsettin iğne pruloton dediğin gibi çok küvvetli bi iğne progestana bakarak çok etkili ben halen kullanıyorum ve 30.cu haftama kadar devam edicem bacım işallah hamişliğinde kullanmanı tavsiye ederim
sen nasılsın neler yapıyorsun allaha emanet ol bacım

Merhaba arkadaşlar , 1 haftadır yatılı misafirim var, sizleri takip ediyorum ama yazamadım bir türlü...Yatılı misafir filan dinlemedim , çalışmalara devam ettim valla...Yarından sonra yumurtlama dönemimde bitiyor...İnşaallah bu sefer olmuştur arkadaşlar , çok ama çok istiyorum...Zaten şubattan beri çalışmıyorumda , neyseki haftaya okullar açılıyor , özledim çalışmayı valla...Eğer hamile kalırsam sabahçıda olucam arkadaşlar , öğlen dersim bitecek ve sonrasında kendimle ilgilenirim ( yani bebeşiimle )...

Bu arada yeni hamile olan arkadaşlarımı tebrik ediyorum ... Sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza almanızı diliyorum ...

melekcim bacım nerelerdesin sen ne zamandır görünmüyordun demek yatıya misafirin vardı demek çalışmalara devam bu ay hayırlı haberler gelecek gibi işallah bacım yüce rabbim gönlünün muradını versin

KIZLAR Bebişim bugün 36+0 da ve boyu 47cm. kilosu 3300 gr.olmuş ve çok ii durumu şükür. 2 hafta sonra kontrolümüz var (çatı muayenesi) ve doğum için karar vericez yani 2 hafta sonra gittiğimde hazırlıklı gitmeliyim :) ayyyy heyecan yaptım... iğneden dolayı kanamanın durmadığınıda söledim dr.a ve yarın bu durumla ilgili kan testler yaptırmamı istedi. sizdede iğneden sonra kan durmuyosa dr.unuza söleyin sanırım önemli bir durum olsa gerek ve hastaneyide konuştuk. özel ege sağlıkta yapıcaz...hepinizi öptüm bacılar sizinde ii haberlerinizi bekliyorum
UMUTLUYUZ ben dr.Burak Ağca ya gidiyorum. şükür ii bir dr. benim için...

melekcim bacım nerelerdesin sen ne zamandır görünmüyordun demek yatıya misafirin vardı demek çalışmalara devam bu ay hayırlı haberler gelecek gibi işallah bacım yüce rabbim gönlünün muradını versin

bana da dua ediiiiiiiiiiinn nedense içimde bu ay acayip bir umut var :))) sengözlerimebaksanab

KIZLAR Bebişim bugün 36+0 da ve boyu 47cm. kilosu 3300 gr.olmuş ve çok ii durumu şükür. 2 hafta sonra kontrolümüz var (çatı muayenesi) ve doğum için karar vericez yani 2 hafta sonra gittiğimde hazırlıklı gitmeliyim :) ayyyy heyecan yaptım... iğneden dolayı kanamanın durmadığınıda söledim dr.a ve yarın bu durumla ilgili kan testler yaptırmamı istedi. sizdede iğneden sonra kan durmuyosa dr.unuza söleyin sanırım önemli bir durum olsa gerek ve hastaneyide konuştuk. özel ege sağlıkta yapıcaz...hepinizi öptüm bacılar sizinde ii haberlerinizi bekliyorum

alkisalkisalkis zemuszemus opuyorumnanaktan lay lay loy yaşasın bebiş geliyoooo :) başlar ıngalar anneden ninniler ne güzel mutlu ve sağlıklı bir şekilde inşallah :)hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt:teytey::sm_cool:

alkisalkisalkis zemuszemus opuyorumnanaktan lay lay loy yaşasın bebiş geliyoooo :) başlar ıngalar anneden ninniler ne güzel mutlu ve sağlıklı bir şekilde inşallah :)hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt:teytey::sm_cool:

kızlar size rüyamı anlatayım geçende rüyamda hamile olduğumu gördüm ve rüyamda aklıma ne geldi bilin bakalım :) hemen bizim pıhtılara haber vermeliyim diyorum :))) rüyama bile girdiniz opuyorumnanaktan

kızlar size rüyamı anlatayım geçende rüyamda hamile olduğumu gördüm ve rüyamda aklıma ne geldi bilin bakalım :) hemen bizim pıhtılara haber vermeliyim diyorum :))) rüyama bile girdiniz

kızlar size rüyamı anlatayım geçende rüyamda hamile olduğumu gördüm ve rüyamda aklıma ne geldi bilin bakalım :) hemen bizim pıhtılara haber vermeliyim diyorum :))) rüyama bile girdiniz opuyorumnanaktan
ne gördün kızzz rüyanda.kaç haftalıksın bakalım:)))

canım yaa ev çok kalabalık , gündüzleri oruç , geceleri çalışmalar...Bir yorgunum sormayın gisin yani...Canım benim duaların için teşekkürler , inşaallah hayırlı haberleri paylaşıcam sizlerle...

Feryadcım inşaallah birlikte mutlu haberlerimizi arkadaşlara veririz...

canderyacım sabrı elden bırakmayalım canımın içi.
gerekirse geç olsun güç olmasın, herşeyde var bir hayır, bırakalım olması gerektiği zaman hayrıyla sağlıkla olsun :Saruboceq:

ah be lidyacım sabır sabır...bir senedir uğraşıom valla.allah bide yıllarca uğraşanlar var.ne zor yarabbim:KK43:(((

eserizmir canım maşallah sana ve bebişine ne güzel herşey yolunda. ayy çok az kaldı canım yaa inan okuyunca ben bile nasıl heyecanlandım seni düşünemiyorum bile. inşallah hep böyle sonuna kadar herşey güzel olacak ve bebişini kollarına alacaksın çok az kaldı. tatlım öpüyorum sizi allaha emanet olun. bu arada sezeryan doğum mu olacak?

ne gördün kızzz rüyanda.kaç haftalıksın bakalım:)))

yeniydi canım daha öğrenir öğrenmez hemen kızlarla paylaşmalıyım bunu diyorum :)) hatta önce annemleri mi arasam yoksa kızlara mı yazsam diye karar bile veremiyordum :) Allah hayra tebdil eylesin inş. güzel rüyaydı :KK70:

canım yaa ev çok kalabalık , gündüzleri oruç , geceleri çalışmalar...Bir yorgunum sormayın gisin yani...Canım benim duaların için teşekkürler , inşaallah hayırlı haberleri paylaşıcam sizlerle...

inşallah canım çok efor sarfetmişsin inş. değmiştir :)))alkisalkisalkis

bana da dua ediiiiiiiiiiinn nedense içimde bu ay acayip bir umut var :))) sengözlerimebaksanab

canım benim dualarımız hepimize evlat isteyen herkese demek bu aydan umutlusun hadi bakalım rabbim gönlünün muradını versin adet tarihin ne zaman ayın kaçını bekliyorsun hadi kızlar sıkı çalışın listemize yeni isimler ekleyelim işallah bu ay hamişsindir:Saruboceq::Saruboceq::CüvCüv::CüvCüv:

melekcim bölesi daha iyi en azından beynin çoçuk üstüne yoğunlaşmaz hamile kalman kolaylaşır hadi bakalım kolay gelsin yüce rabbim seninde yüzünü güldürsün işallah fazla mesai yap kız fırsat bu fırsatnaniknanik:dance::sm_cool:

canım benim dualarımız hepimize evlat isteyen herkese demek bu aydan umutlusun hadi bakalım rabbim gönlünün muradını versin adet tarihin ne zaman ayın kaçını bekliyorsun hadi kızlar sıkı çalışın listemize yeni isimler ekleyelim işallah bu ay hamişsindir:Saruboceq::Saruboceq::CüvCüv::CüvCüv:

adet tarihim 3 eylül :) inş adet olmam tabi :KK70: neden bilmiyorum ama içimde umut var belki gördüğüm rüya etkilemiştir bilemem tabi :) öncelikle hakkımızda hayırlısı olsun bunu istiyorumhihoyyyt

yeniydi canım daha öğrenir öğrenmez hemen kızlarla paylaşmalıyım bunu diyorum :)) hatta önce annemleri mi arasam yoksa kızlara mı yazsam diye karar bile veremiyordum :) Allah hayra tebdil eylesin inş. güzel rüyaydı :KK70:

amin kuzum:)))
ben hep rüyamda gördüm biliomusun hamile kaldığımda ve düşüe zamanda gördüm:KK43:((
en son kalbi duran gebeliğimde dr'a gitmeden önceki gece rüyamda gördüm dedim ki sabah "allahım nolur bişey olmasın bebeğime"
ama biliodum kalbi durduğunu:KK43:
dr'a gidip ultrasona girdiğimde dr'a dedim ki "kalbi atmıyor demi" doktorda evet demişti.
rüyalar gerçekten çıkıyor...
allah hayırlı evlat saglıklı evlat nasip etsin inşallah...

ne zaman oldun canım operasyonu okumadım vallahi geçmiş olsun yaa:teselli: uzun zamandır yoktum sitede biliyosun benimde doktorlarda işim vardı ne yazıkki:çok üzgünüm: ben histereskopi olurken yanımda laparoskopi olan bir kız vardı ve gayet rahattı zaten genel anestezi altında yapılmıştı ameliyatı hemde narkozdan ayıldıktan sonrada hiç acı duymadığını söyledi. ne biliyim ben senin çok acı çektiini tüh valla çok geçmiş olsun mirmirmirmirlaparoskopiyi narkoz vermedenmi yaptılar sana ya benneyaptımki

Canim benim cok saol benimde genel anesteziyle oldu ama ben ameliyattan sonra cok kötü oldum narkozu kaldiramadim bu defa.mafoldumben
Inan aslinda bana narkoz hic ama hic zarar vermezdi ama bu sefer ölüyorum sandim. kafamçokkarıştı hemen o gün hastaneden cikacaktim ama cok kötü olunca hastanede yatmak zorunda kaldim. Ben uyanirken sadece hemsirenin " hasta nefes alamiyor " diye bagirdigini duydum.:1no2: Residevrimcigim düsün bide onca agridan sonra salak doktor ben daha kendime gelmeden karsima gecmis senin artik cocugun olmaz :eek:lmaz: deyince ben yikildim.:gitme:
Sonradan kendime gelince tekrar baska bir doktor cagirdim odaya oda bana kanallarin kapali oldugunu ve bunu ancak bir mikro cerrahin acabilecegini söyledi ama istersek tüp bebekle sansimizin oldugunu falan söyledi iste.
Ben o gece aglaya aglaya bir oldum.mafoldumben Bir yandan agrilar bir yandan ümit kirginligi.
Aradan iki hafta falan gecmistiki kanallarin kapanma sebebinin bir mikrop hastaligindan ileri gelebilcegini ve bu mikrobundan kansere cevirdigini duyunca ben solugu tekrar hastanede aldim tahlil yaptilar günlerce uykularim kacti mafoldumben cocuktan vazgectim acaba Allah korusun :Saruboceq: öyle birsey varmi diye kendimi yedim. Ama cok sükür tahliller iyi cikti. Büyük bir ihtimalle gecen sene miyom ameliyatindan sonra kapanmis kanallar dedi doktor ... offf offf cok kötü günlerdi
kızlar bugün test yaptım ve çift çizgiyi gördüm hamileyim,,,Bende kan pıhtılaşması çıkmamıştı ama mthfr diye test eksik pıhtılaşma olabilir belki ben buna rağmen doktorumdan iğne isticem en düşük doz mu kullanmam lazım iğnenin adı ne yardımcı olursanız sevinirim....eşim şu anda burda değil salı günü gelecek o gelene kadar doktora gidemem şimdilik coraspin kullanıyorum bu arada bundan önce 2 düşüğüm var.

Canim gözün aydin , senin adina cok sevindim a.s.

Bu arada yaş muhabbeti yapmışsınız...Çalıkuşu sana sevineceğin bir haber vereceğim...32 yaşımı bitirmek üzereyim :) Sanırım en yaşlınız ben oluyorum ...

alkisalkisalkis melekcigim benim yanliz degilim demek vereliniortak gittikce sayica citirlari arkada birakiyoruz kaydirigubbakcemile3

amin kuzum:)))
ben hep rüyamda gördüm biliomusun hamile kaldığımda ve düşüe zamanda gördüm:KK43:((
en son kalbi duran gebeliğimde dr'a gitmeden önceki gece rüyamda gördüm dedim ki sabah "allahım nolur bişey olmasın bebeğime"
ama biliodum kalbi durduğunu:KK43:
dr'a gidip ultrasona girdiğimde dr'a dedim ki "kalbi atmıyor demi" doktorda evet demişti.
rüyalar gerçekten çıkıyor...
allah hayırlı evlat saglıklı evlat nasip etsin inşallah...

Canderya haklisin canim ben her hamile kalmadan önce rüyamda görür önceden esime söylerdim ve gercektende o ay hamile oluyordum.
Ben genelde beyaz inci, hamur, yesillik gördügümde hamile kalacagimi biliyordum

X