Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Kizlar ben cikiyom hayirli geceler size .
Ignelerinizi olmayi unutmayin emi.
1557596ls0friem2b.gif
[/URL][/IMG]

amin kuzum:)))
ben hep rüyamda gördüm biliomusun hamile kaldığımda ve düşüe zamanda gördüm:KK43:((
en son kalbi duran gebeliğimde dr'a gitmeden önceki gece rüyamda gördüm dedim ki sabah "allahım nolur bişey olmasın bebeğime"
ama biliodum kalbi durduğunu:KK43:
dr'a gidip ultrasona girdiğimde dr'a dedim ki "kalbi atmıyor demi" doktorda evet demişti.
rüyalar gerçekten çıkıyor...
allah hayırlı evlat saglıklı evlat nasip etsin inşallah...

Haklısın canım bazı rüyalar çıkıyo örnek ben rahatsızlığımı tahlil sonuçlarını almadan gördüm rüyamda bebeğim düştükten sonra tabi :KK43: benim bir arkadaşım da da var bu durum rüyayı görünce acaba onunla konuşuyoruz ondan mı etkilendim dedim ..Ama aradan birkaç gün geçti doktor bana bebeğimi kan pıhtılaşması yüzünden kaybettiğimi söyledi :KK43: hakkımızda hayırlısı ama bu ay çok güzel rüyalar gördüm sadece bu değil gördüğüm :) inş. rabbim hepimizin hakkında hayırlısını verir ve bizleri vatana millete ,anne ve babasına ve insanlığa hayırlı evlatlara kavuşturur bu çok önemli çünkü :):Saruboceq:

gülaycım yapış şekli dooru yerimseniben ama nerden vurduğuda önemli?göbek deliğinden sonra 4 parmak koy onun dısına vurucak..bnce eşin veya sen öören evde kendiniz yapın..

canım benim parmaklarıma göre 4 parmak deyil ama hemşire benden zayıf onun parmakları daha ince oldugu için öyle hesaplıyor sanırım

canım benim parmaklarıma göre 4 parmak deyil ama hemşire benden zayıf onun parmakları daha ince oldugu için öyle hesaplıyor sanırım

canım valla benımkıde morarıyo raabım yardımcımız olsun bslarda esım vuruyodu ben korkaggın tekıyımdır sonra tatilde bızımkını bulana ask olsun baslarda yapınca tansıyonum dsuyodu sımdı alıstım rabbım kucagımıza almayıda nasıp etsın bı dogsun ondan sonra ben ona yapcam iğneleriiiii:)

kızlar bu gün ki iyne yeride morardı sizinkilerde morarıyormu lütfen yardımcı olun göbeyim mosmor

canım teleşlanma korkulacak bişey yok ilk zamanlarda benimde çok morarıyodu biraz el alışganlığına bağlı bence eşin öğrensin ve eşin yapsın inan bana daha kolay oluyo ilk zamanlar eşinde morartır ama alışır şimdi benim hiç morarmıyor allah kolaylık versin canım

canım valla benımkıde morarıyo raabım yardımcımız olsun bslarda esım vuruyodu ben korkaggın tekıyımdır sonra tatilde bızımkını bulana ask olsun baslarda yapınca tansıyonum dsuyodu sımdı alıstım rabbım kucagımıza almayıda nasıp etsın bı dogsun ondan sonra ben ona yapcam iğneleriiiii:)

peki bi zararı olmazmı bu morarmaların bizlere göbeyim çok kötü ve ben daha hamile bile deyiim 13 günde böyle olursa 9 ay nasıl olacak bilmiyorum şimdiden çok yıprandım gibi aynada göbegime bakmak istemiyorum yokmu bu iynenin başka bi yolu bide benim anlamadıgım ilk 4gün hiç morarmadı ama o 4günüde aynı hemşire vurdu acaba bi yerde yanlışmı yapıyor düşünmüyor deyilim hani o zaman niye morarmadı

direk batırıyor hemşire sizlerdemi öyle yapıyorsunuz iki parmagıyla sıkıştırıp sizler ilacı boşaltırken sıktıgınız yeri bırakıyormusunuz yoksa ilacı boşalttıktan sonramı bırakıyorsunuz biliyorum çok saçma bi soru oldu ama anlayın halimi çok kötüyüm

hayatim ben 1 ay önce falan oldum laparaskopi kafamçokkarıştı tüplere bakildi sonra hystereskopi oldum rahime bakildi, rahimde ufak ufak yapisikliklar varmis onlari actilar.
Laparaskopi ile sadece tesbir ediyorlar tüpcükler acikmi diye ve malesef kapali cikti .
Acmak icin olan amaliyat ayri canim. Bunu ancak mikro cerrahlar yapar dedi doktorcuk bilmem kac saatlik ameliyat dedi. CADIARZU
Üstelik senin cok kolay dedigin laparaskopi banim anami aglatti :dilcikar::dilcikar:
ben yazdim sen okumadinmi cektigim acilari :umursamaz:

canım bende laparaskopi oldum valla zor gectı benımkıbenımkıde dr dıs gebelıkten suphelendi adını vermıyımde koskoca prof dr 2, gıttıgımızde bebek rahımde gozukuyo dıs gebelıgı atlattık dedı sonra gıttıgımde dıs gebelık olabılır deyıp benı hastanaye gonderdı elıme hıcbısey vermedı yanı ordakı dr soruyo bebek ne tarafta hangı tarafınde dıyo ben tahmın ederek soyledım ultrosyonda vermedımı dedı yok dedım vee amelıyata gırdık ayy allahım kımselere yasatmasınn dr bana tupunu alabılırız cocugun varmı dedıler ben yok dedım aglamaya basladım basta bana boyle seyler soylemedıler susturana ask olsun aglayarak narkoz aldım bıdaha bbegım olmayacak dıyee uyandıgımda yıne aglıyodum dr tupunu almadık dedi dunyalar benım olduu ayyyy..... calıkusum sana bıseyler yazacaktım bak neler geldı aklımaaa dıyecegım okii tuplerın kaapılysa laparaskopıde acıyolar senınkılerı nıye acamamaıslar ıns hıcbıseye gerek kalmadan gelır bebısın yeterkı mevlam ol desınnn.....calısmaya devammmm..........

kızlar bu gün ki iyne yeride morardı sizinkilerde morarıyormu lütfen yardımcı olun göbeyim mosmor

ben 2-3 kez köbekten vurdum baktım mosmor oldu kolumdan vurmaya devam ettim.kol veya göbek farketmez demişti doktor.koldan hem hiç acımıyo.bide iğnelerimi ben kendim vuruyordum.benim kacacım iğneden tırsıkta hafiftenkaydirigubbakcemile3kafamçokkarıştı
delikafadulden

umutluyuzzzzzzzzzzzzzz canım tabrık ederım rabbım kucagına almayıda nasıp etsınn ınsallahh canım bendede kan pıhtılasması yok ama bende ıgne kullanıyorumm darısı dıger kızlara ınsallah cıfter cifterrrrrrrr:)

direk batırıyor hemşire sizlerdemi öyle yapıyorsunuz iki parmagıyla sıkıştırıp sizler ilacı boşaltırken sıktıgınız yeri bırakıyormusunuz yoksa ilacı boşalttıktan sonramı bırakıyorsunuz biliyorum çok saçma bi soru oldu ama anlayın halimi çok kötüyüm
dimdik batır yavruşşş zaten küçük iğne bunlar deri altı için.ama önce geri çekki şırınganın içine kan geliomu diye bak geliyosa başka yere batır:KK66:opuyorumnanaktan

ben 2-3 kez köbekten vurdum baktım mosmor oldu kolumdan vurmaya devam ettim.kol veya göbek farketmez demişti doktor.koldan hem hiç acımıyo.bide iğnelerimi ben kendim vuruyordum.benim kacacım iğneden tırsıkta hafiftenkaydirigubbakcemile3kafamçokkarıştı
delikafadulden

canım kolumdanda yaptırdım oda morardı sen nasıl kendinmi vuruyorsun kolundan nasıl yaniyumuşak yeri arkaya geliyor kolun nasıl yapıyorsun ozaman bizim bu hemşireler beceremiyor bu işi benim kolumun morlugu iki hafta abartısız devam etti

dimdik batır yavruşşş zaten küçük iğne bunlar deri altı için.ama önce geri çekki şırınganın içine kan geliomu diye bak geliyosa başka yere batır:KK66:opuyorumnanaktan

ya bizim burdaki hemşireler hiç bakmıyorlar kan geliyormu diye özellikle ben bugün sordum hani ögreniyim diye hep hastanede vurduramam diye geri çekecekmiyim diye yok gerek bas gitsin dedi

ya arkadaşlar sizlere birşey soracam bu kan pıhtısını önlemek amaçlı iğne heparin diye okumuştum bende tahlil yaptırmıştım kan pıhtılaşması oluşmuş ondan dolayı bebeğimi kaybettim henüz tedaviye başlamadım doktorum gebelik oluştuğu an iğneye başlayacağız demişti bende bu sayfada heparin iğne diye okumuştum az önce nette baktım zararlı diye okudum bilgisi olan varsa paylaşabilirmi kullanan arkadaşlar.

ya arkadaşlar sizlere birşey soracam bu kan pıhtısını önlemek amaçlı iğne heparin diye okumuştum bende tahlil yaptırmıştım kan pıhtılaşması oluşmuş ondan dolayı bebeğimi kaybettim henüz tedaviye başlamadım doktorum gebelik oluştuğu an iğneye başlayacağız demişti bende bu sayfada heparin iğne diye okumuştum az önce nette baktım zararlı diye okudum bilgisi olan varsa paylaşabilirmi kullanan arkadaşlar.
canım hekese heparın yamıyorlar bendede pırtılaşma var ama ben clexane kullanıyorum herkesin doktoru farklı bi iyne yazıyor sanırım

X