Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kapatırım diyosun yanikaydirigubbakcemile2 unutanlarada kendimi hatırlatıyım burdan dimi celencimmmmmmmmmmm:umursamaz: sorma gülüm ya bir perde eksikmiş oda varmış 30 yaşıma kadar perdeli yaşamışım farkında olmadankaydirigubbakcemile3umarım inşallah tek sebep bu perdedirde aynı şeyleri bir daha yaşamam. Kesinlikle herşeyde bir hayır olduğunu bende düşünüyorum. eğer bebekler erken dönemde düşmeseydi erken doğum riski düşük kilolu ve sorunluk bebekler doğabiliyomuş öyle söyledi dr. :1no2:
allahım şu mübarek günlerin hatrına hepimizin kalbinin muradını versin inşallah canım:Saruboceq:

slm kızlar dünden beri sizler nasılsınız reis devrim canım merak etme ben eminiyim arayı kapatacağına çalıkuşum sen nasılsın bkalecim sende iyisindir işallah

ben geldim yine delikafadulden.
reisdevrim canim benim görümcenin rahmindede perde vardi aldilar ve hemen zaten bir ay sonra hamile kaldi. Simdi oglisi oldu kaydirigubbakcemile2

çalıkuşum bu gün işin çok galiba hiç sesin çıkmıyo çok masum duruyon olmuyo ama sakinlik sana yakışmıyo be bacım

esercım hadı hayırlısı guzel haberler getır bıze aksama optuk sızıde

hülyacım çocuğunun özürü aspirinin yeterli gelmemesinden mi kaynaklanıyor,daha önce de soran oldu fakat geri sayfalarda kaldı galiba

ben geldim yine delikafadulden.
reisdevrim canim benim görümcenin rahmindede perde vardi aldilar ve hemen zaten bir ay sonra hamile kaldi. Simdi oglisi oldu kaydirigubbakcemile2

hoşgeldin canımmmmmmmkaydirigubbakcemile5 gülüm zaten benim anlamadığım rahimde perde varken hamile kalınmıyomuş eeeee ben nasıl hamilekaldım acabakaydirigubbakcemile3 şimdi perdede yok bilmiyom artık nasıl olur köy kadınları gibi her dakika hamileyim diye çıkarım burda karşınızakaydirigubbakcemile3

işte bu rahimdeki perdede ne kadar düşüğe sebep veriyo çok etkenmidir onları daha hocaya soramadım kontrolde sorucam bilmiyorum artık. ama inşallah tek sebepte budur. birde eşimin sol testiste varikosel çıktı(( sperm sayısı ve hareketlilik sınırda değerlerde. bakalım hayırlısı. bende perde eşimde varikosel ben allahtan iyi hamile kalmışım vallahi:)))))))))))

benim bildigime göre hamile kaliniyor :1shok: bebis yerlesemiyor lmaz: ve düsük ondan oluyor valla bende doktorun yalancisiyim :lepi:

Simgeciğim merhaba.Benim oğlum 7 yaşında.6,5 yıdır araştırılıyor hiç birşey bulamadlar.Sorun genetik de değil.En sonunda doktorlar da bıraktı hastalık aramayı.En son bize noroloji hocamız anne karnındayken sen anlamadan bir şey olmuştur bebeğe oksijen gitmemiştir dedi.biz baştan hep sebep arıyorduk.Çünkü hamilelikte hiç sorun yaşamamıştım.İşte ben 3.düşüğümü de yaşayınca kan pıhtılaşması olabilir demişti doktor.Bana göre aspirin yeterli gelmedi.ufak bir pıhtı çocuğumu bu hale getirdi.

Canim benim esimde askerdeyken varikosel ameliyati gecirmis :1rolleyes: Saolsun doktorun birisi git bu ameliyati ol yoksa ilerde cocugun olmaz demis:mymeka: , oh be kurtardik spermleri :jeyyar:

benim bildigime göre hamile kaliniyor :1shok: bebis yerlesemiyor lmaz: ve düsük ondan oluyor valla bende doktorun yalancisiyim :lepi:

vallahimi kız inşallah öyledir allahım ve bu kabus biter artık:Saruboceq:ilk bebek yerleşmişti demekki o perdesiz kısma denk gelmiş diğer her iki hamileliktede bebekler yerleşemedi dedi doktor bana:sinifsinif: eeee başka ne dedi doktor anlat kız bacım

Canim benim ya. Allahim yardimcin olsun :teselli:

Çalıkuşu sana da merhaba.Ben sana daha önce de yazmıştım ama görmedin herhalde.Benim ilk düşüğümden sonra hamile kalamyınca dr'a gittim tabi.Onlar aşılama denediler.Ben de aşılamada vakit kaybettirmeyin beni laparoskopi yapın diye yalvardım dr'a.Sonra dr bana laparoskopiyi yaptı.Sen halıymışsın dedi bana.Senin iki tüpün de tıkalı normal yolla hamile kalamazsın dedi bana.3-4 ay deneyin olmazsa tüp bebek yaptırın dedi.yıl 2000 di o zaman..tabi ki bu sürede olmadı bebeğimiz.Sonra ben de senin gibi tüp bebeğe hazırlanıyordum.O zaman Cerrahpaşaya gittik.Bana tahliller falan yapıldı.Adet olunca gel ilaçlara başlıycaz dediler.Meğer ben o ay hamile kalmışım.Bir türlü adet olmuyorum.Normalde de hiç geçmez adetim.Çift çizgiyi görünce şok olduk tabi

Çalıkuşum yani Allahtan umut kesilmez.O tüplerim kapalı raporundan sonra 3 kez hamile kaldım kendiliğinden.Sen de tembellik etme yani.Çalışmaya devam.

Hayatim bende bu konu icin cok doktora gittim hani belki benimde rahimde bir perde falanmi var diye. her gittigim doktor ayni seyi söyledi. Perde hamile kalmayi engellemiyor sadece düsük yapiyor dediler. Görümceminde tesadüfle buldular perdeleri ve böyle sakin hamile kalma bebis yasayamaz dediler ve aldilar perdeleri onunda zaten esinin spermlerinde problem oldugu icin asilama yaptilar ve o ay hamis kaldi.
Gecen sene bende ayni ayda asilamalara baslamistim ama benim kanallarin tikali oldugunu bilmiyorduk biz, yeni ögrendik

saol umut sevgim saol canım yarın 12 de randevum inşallah dualrınızla güzel haberlerle döneceğim

sen beni bugün nasıl rahatlattıysan rabbimde seni rahatlatsın inşallah hepinize çok teşekkürler kızlar efet göbüşümün olmasına ilk kez sevindim ya varmı böle bişey :roflol:

esercim dualarımdasın canım hakkında hayırlısı oh ne güzel az kaldı kavuşmana tahaya sağlıkla inşallah

Çalıkuşum yani Allahtan umut kesilmez.O tüplerim kapalı raporundan sonra 3 kez hamile kaldım kendiliğinden.Sen de tembellik etme yani.Çalışmaya devam.

yaaa duydunmu kuş hanıımm tüplerim kapalı tüplerim kapalı rabbim ol deyince onlar geççek yol bulu sen merak etme hemen bu akşam marş marş bakiiimmm hııımmm klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…