Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Ayy ne guzel bak goruceksın bebısın orda annesı ınsallah.canım bıde karısmak gıbı olmasın bıde dıger arkaaslarım nasıl oldu bılmıorum ama sen demıssınkı karından bakıldı benım drda hep alttan baktı bana odan daha ıı sonuc alınıo karından bakarsam 1 haftalık bır fark olur dıyodu en son ben 11+1 de gıtmıstım o zamanda altan baktı karnımdan denedı tam gozukmuodu kucucuktu ama ben bıraz gobıslıym onunla alakalımı bılmıorum canım

evet canım göbekle de alakası var,zayıflarda daha çabuk görüntü alınıyo,malesef bende kiloluyum

Merhaba Geleveracigim nasilsinkaydirigubbakcemile5

sağol canım... valla iyiyim diyemiycem akşamdan beri yemek borumda birşey tıkanmış gibi bir ağrı var gece üzerine birşeyler yedim içtim ama yinede geçmedi... bugünde oruç tuttum artık düzelmezse yarın dr gidicem... -tatlicadiarzu- neden olabileceğini de anlamadım CADIARZU

sağol canım... valla iyiyim diyemiycem akşamdan beri yemek borumda birşey tıkanmış gibi bir ağrı var gece üzerine birşeyler yedim içtim ama yinede geçmedi... bugünde oruç tuttum artık düzelmezse yarın dr gidicem... -tatlicadiarzu- neden olabileceğini de anlamadım CADIARZU

canim cok gecmis olsun ya, :teselli: Acaba bedemciklerdemi bir problem var CADIARZU
sana acil sifalar diliyorum a.s.

canım evet yaaa bayağıdır göremiyorum gözlerim çok arıyor seni.. lütfen özletme kendini... opuyorumnanaktan

canım valla olurmu olur öyle birşey ama takdiri ilahi canım kalmıycaksa bebiş o veya başka şey sebep olur mutlaka.. böyle düşünüpde üzme kendini olurmu tatlım opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3

canım ne yaparsın buna coşmak değilde kendi açımdan söylüyorum stres atma diyelim kaydirigubbakcemile5

offff sen harika bir anne olacaksın hiç bir şey sıkmasın seni bebişinle mutlu mesut bir hayat seni bekliyor inşallah opuyorumnanaktan
herkese günaydınnn arakadaslar....
uzun zamandır giremiyordum nete ama arada sizleri takip ettim hep.
umarım herkes iyidir GELEVERA LİDYA CALIKUSU DİNAMİSS BKALE SİMGE BAHAR CELEN SONUYOK REİSCİM ve daha ismini yazamadıgım BÜTÜN arkadaslarım ınsallah ıyısınızdır hergun hepımız ıcın bol bol dua edıyorum allah ınsallah kabul etsin.

QUOTE]
canım sennide iyi olmanı diliyorum... emin ol burda hepimiz birbirimize bütün içtenliğimizle dua ediyoruz... çünkü sorunlar ortak... :Saruboceq: sevgiler bitanem..

inşallah canım allahın izniyle kötü hiçbir şey çıkmıycak sen gönlünü ferah tut opuyorumnanaktan

öncelikle merhaba canım... evladının özürlü olmasına üzüldüm ama imtihan dünyası galiba bu allah başka sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah... ama aspirinle özürlü olmasını anlayamadım özürlü olmasının nedeni onamı bağlandı kesin... canım sen git üniversite hastanelerinde kadın doğum seni yönlendiriyor bu testler konusunda... sevgiler tatlım opuyorumnanaktan

günaydın canım.. a.e.o

geleveram bu kelime çok hoşuma gitti çok güzel bi anne olucaksın inşallah hepimiz çok güzel anneler olucak çünkü bizim bebiklerimiz diğerler bebiklere göre daha zor oldular daha zor yollardan geçtiler o yüzden çokda kıymetliler değilmi :emir_bebek:

Ayy ne guzel bak goruceksın bebısın orda annesı ınsallah.canım bıde karısmak gıbı olmasın bıde dıger arkaaslarım nasıl oldu bılmıorum ama sen demıssınkı karından bakıldı benım drda hep alttan baktı bana odan daha ıı sonuc alınıo karından bakarsam 1 haftalık bır fark olur dıyodu en son ben 11+1 de gıtmıstım o zamanda altan baktı karnımdan denedı tam gozukmuodu kucucuktu ama ben bıraz gobıslıym onunla alakalımı bılmıorum canım

hım şey efet aslında benimde göbüşüm yağlı biras bende dün ondan olabilirmi diye düşündüm ama sonra saçmaladığımı düşündüm meğerse doğruymuş banada kendi dr um hep alttan bakıyo ama gittiğim yerde alttan muayene için usg yoktu zaten olsada baktırmazdım kendi dr umdan başkasına çok rahatlattınız beni allah sizden razı olsun

evet canım göbekle de alakası var,zayıflarda daha çabuk görüntü alınıyo,malesef bende kiloluyum

efet simgecim benim göbüşte fena değil hani

oy kıyamam canım geçmiş olsun ihmal etme git bi dr a

ne bileyim canım ya kötü rüyalar gördüm akşam sanırım bu da olmucak :KK43:

canım benım kotu seyler dusunme ınsalla olucak bu sefer hayırlısıyla endısellenmemek mumkun degıl ama ne yapalım rabbıma emenetizz.... bu muberek gunde sende ve dıger hamıslerde rabbım kucagımıza alamayı nasıp eder insallah.... bidahakı kontrole ne zaman gıdeceksın ınsallah guzel haberlerle gelırsın canım....

Baharcım jesınlıkle alakası var dıyorum ya ben o zaman gıttıgımde bebıs 4.5cmdı o hakde bıle gozukmedı gobısle alakalı yanı kı senın bebısın daha 1 cm var yada yok yanı dıyeegım onun gozukmemesı cok normal opuyorum canım sıkma kebdını uzme bosuna

Konuyu Toplam 12 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 5 Misafir)
LIMBURG1985, Aybala42, ceylinksk, Dinamiss+, ESERizmir, SıMGE, umut_sevgim
KIZLAR HERKESE SELAMLAR NASILSINIZ KEYIFLER IIDIR INSALLAHa.s.

sağol canım... Valla iyiyim diyemiycem akşamdan beri yemek borumda birşey tıkanmış gibi bir ağrı var gece üzerine birşeyler yedim içtim ama yinede geçmedi... Bugünde oruç tuttum artık düzelmezse yarın dr gidicem... -tatlicadiarzu- neden olabileceğini de anlamadım cadıarzu

gecmıs olsun canım dınlen sen soguk bısıyler ıctıysen belkı ıltıhap olmus olabılır acıl sıfalar

kızlarrrrr herkese slm, maşallah oku oku bitiremedim sabahtan beri,
bugün NST ye giriyorum ve doğumla ilgili konuşucaz artık doktorumla... aklımda o kadar soru oluştu ki hepsini evden çıkmadan önce not edeyim diyorum unutmayayım :) bakalım bugün kü kontrolümüzde TAHA Bey ne durumdalar... sizlerinde ii olmanıza sevindim... okumaktan yazmaya fırsat bulamasamda sizleri takip ediyorum KADER ARKADAŞLARIM Benim :) öpüyorum benim için dua edin herşey yolunda olsun, akşama yazarım size durumumu, bu arada normal doğum istiyor dr.um bakalım onuda konuşucam dr.umla... HAKKIMIZDA HERŞEYıN HAYIRLISI...ÖPÜLDÜNÜZZZZZZ

reisdevrimcim canım benim seninde iyi olmana çok sevindim inşallah bundan sonraki tedavin güzel çıkır allahın izniyle küçük bir melek konar kollarına allah şu mübarek günlerde gönlünün dileğini versin bizde senin için dua edeceğiz bitanem

canım benim tüm iyi dileklerin için çok teşekkür ederm. sizleri çok seviyorum ve çok yakın hissediyorum inan banaa.s.

kızlarrrrr herkese slm, maşallah oku oku bitiremedim sabahtan beri,
bugün NST ye giriyorum ve doğumla ilgili konuşucaz artık doktorumla... aklımda o kadar soru oluştu ki hepsini evden çıkmadan önce not edeyim diyorum unutmayayım :) bakalım bugün kü kontrolümüzde TAHA Bey ne durumdalar... sizlerinde ii olmanıza sevindim... okumaktan yazmaya fırsat bulamasamda sizleri takip ediyorum KADER ARKADAŞLARIM Benim :) öpüyorum benim için dua edin herşey yolunda olsun, akşama yazarım size durumumu, bu arada normal doğum istiyor dr.um bakalım onuda konuşucam dr.umla... HAKKIMIZDA HERŞEYİN HAYIRLISI...ÖPÜLDÜNÜZZZZZZ

hayırlı haberlerle gel inşallah esercim :Saruboceq:

burcu27, ESERizmir, funda1980, hulya59, smmm06, SİMGE
kizlar sizler nasilsiniz bugün Şeniz

Ya reisdevrim ve kahvelokumda demin burdaydi niriye kayboldular :çok üzgünüm:

tatlummmmmmm burdayım ama şimdide sen yoksun galibabenneyaptımki yokluğumda iyi kaynatmışsınız bakıyorumda kıskandımmmmmmmm:bbo: çok yoğunum güzelim bugün kaçamak kaçamak giriyorum nete. görüşürüz buralardayım gelirsenzemuszemus

kızlar allah rızası için bana yardımcı olunuz ben iynelere başladım ya kendim beceremem diye saglık ocagında yaptırıyorum ilk 3 iynem de bir sorun olmadı ama bu son 4 iyne yerim mosmor oldu bu arada göbekten yaptırıyorum iyneleri anlatayım nasıl yaptıgını becere bilirsem iki eliyle etimi sıkıştırıyor direk batırıyor iyneyi normal iyne yapar gibi yanlışmı yapıyor lütfen yardım

slm cnım...ben senin bu yaptığın PRULOTON iğneni ilk kez duydum ve hemen netten baktım...düşük önleyici gibi birşey sanırım.bunu bizde kullansak olurmuki...yoksa herkese verilmiomu???

canım bu iğneyi doktor bana hamile kaldığımda verdi bu benim 5.ci gebeliğim riske etmeyelim dedi doktor heparin iğnemi yapıyorum onun yanında haftada 1 bu iğneyi kullanıyorum gebeliğini devam ettirecek etkenlerden biride bu demişti doktor ben progestanı sordum doktora her bünye bu ilacı kabul etmiyo tedavi doğru sonuç vermiyo bu iğne progestandan çok daha kuvvetli bi iğne demişti dediğin gibi düşüğü ve erken doğumu önleyen bi iğne sanırım ben 30.cu haftaya kadar kullanıcam canım ben yeni hamile kalan arkadaşlara genelde söledim ben bu iğnenin çok faydasaını gördüğüme inanıyorum ve denemenizi tavsiye ediyorum ve çok uzun yazdım kendine iyi bak canım

günaydın ravzacım. evet canım bende üzgünüm sizden uzak kaldığım için ama yoğun bir yaz dönemi geçirdim:umursamaz: yokluğumda o kadar çok kaynatmışınız ve o kadar çok kaynaşmışınızki kıskandım amaaaa:umursamaz: canım şaka bir tarafada pek şenlenmiş site hangi ara yazıyosunuzda dolduruyosunuz burayı anlamıyorum hızınıza yetişemiyorum :teytey:ve yazdıklarınızı okumaktan ben birşey yazamıyorum vakit olmuyo:1ninca:canım bir sürü tahlil artı ofis histereskopi yapıldı bana. rahimde perde tespit edildi ve kesildi. 6 hafta sonra randevum var lütfü hocada. herşey ondan sonra belli olucak korunuyoruz şu an. sen naptın nasılsın bakalım okuduğum kadarıyla herşey yolunda gidiyo hayırlısıyla dimi. allah bir sıkıntı yaşatmasın inşallah canım:Saruboceq:

bacım aramıza döndün ya arayı kapatırsın demek rahimde perde varmış bak en azından derdin neymiş onu öğrendin bacım herşeyde vardır bi hayır geç olsunda güç olmasın senin adına çok sevindim herşey daha güzel olacak senin için sende bebişine kavuşacaksın işallah yüce rabbim gönlünün muradını versin öptüm bacım

kızlar allah rızası için bana yardımcı olunuz ben iynelere başladım ya kendim beceremem diye saglık ocagında yaptırıyorum ilk 3 iynem de bir sorun olmadı ama bu son 4 iyne yerim mosmor oldu bu arada göbekten yaptırıyorum iyneleri anlatayım nasıl yaptıgını becere bilirsem iki eliyle etimi sıkıştırıyor direk batırıyor iyneyi normal iyne yapar gibi yanlışmı yapıyor lütfen yardım

gülaycım yapış şekli dooru yerimseniben ama nerden vurduğuda önemli?göbek deliğinden sonra 4 parmak koy onun dısına vurucak..bnce eşin veya sen öören evde kendiniz yapın..

X