Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

evet canım göbekle de alakası var,zayıflarda daha çabuk görüntü alınıyo,malesef bende kiloluyum

Merhaba Geleveracigim nasilsinkaydirigubbakcemile5

sağol canım... valla iyiyim diyemiycem akşamdan beri yemek borumda birşey tıkanmış gibi bir ağrı var gece üzerine birşeyler yedim içtim ama yinede geçmedi... bugünde oruç tuttum artık düzelmezse yarın dr gidicem... -tatlicadiarzu- neden olabileceğini de anlamadım CADIARZU

canim cok gecmis olsun ya, :teselli: Acaba bedemciklerdemi bir problem var CADIARZU
sana acil sifalar diliyorum a.s.

ne bileyim canım ya kötü rüyalar gördüm akşam sanırım bu da olmucak

canım benım kotu seyler dusunme ınsalla olucak bu sefer hayırlısıyla endısellenmemek mumkun degıl ama ne yapalım rabbıma emenetizz.... bu muberek gunde sende ve dıger hamıslerde rabbım kucagımıza alamayı nasıp eder insallah.... bidahakı kontrole ne zaman gıdeceksın ınsallah guzel haberlerle gelırsın canım....

Baharcım jesınlıkle alakası var dıyorum ya ben o zaman gıttıgımde bebıs 4.5cmdı o hakde bıle gozukmedı gobısle alakalı yanı kı senın bebısın daha 1 cm var yada yok yanı dıyeegım onun gozukmemesı cok normal opuyorum canım sıkma kebdını uzme bosuna

Konuyu Toplam 12 Kullanıcı okuyor. (7 Kayıtlı kullanıcı ve 5 Misafir)
LIMBURG1985, Aybala42, ceylinksk, Dinamiss+, ESERizmir, SıMGE, umut_sevgim
KIZLAR HERKESE SELAMLAR NASILSINIZ KEYIFLER IIDIR INSALLAHa.s.

gecmıs olsun canım dınlen sen soguk bısıyler ıctıysen belkı ıltıhap olmus olabılır acıl sıfalar

kızlarrrrr herkese slm, maşallah oku oku bitiremedim sabahtan beri,
bugün NST ye giriyorum ve doğumla ilgili konuşucaz artık doktorumla... aklımda o kadar soru oluştu ki hepsini evden çıkmadan önce not edeyim diyorum unutmayayım :) bakalım bugün kü kontrolümüzde TAHA Bey ne durumdalar... sizlerinde ii olmanıza sevindim... okumaktan yazmaya fırsat bulamasamda sizleri takip ediyorum KADER ARKADAŞLARIM Benim :) öpüyorum benim için dua edin herşey yolunda olsun, akşama yazarım size durumumu, bu arada normal doğum istiyor dr.um bakalım onuda konuşucam dr.umla... HAKKIMIZDA HERŞEYıN HAYIRLISI...ÖPÜLDÜNÜZZZZZZ

canım benim tüm iyi dileklerin için çok teşekkür ederm. sizleri çok seviyorum ve çok yakın hissediyorum inan banaa.s.

hayırlı haberlerle gel inşallah esercim :Saruboceq:

burcu27, ESERizmir, funda1980, hulya59, smmm06, SİMGE
kizlar sizler nasilsiniz bugün Şeniz

Ya reisdevrim ve kahvelokumda demin burdaydi niriye kayboldular :çok üzgünüm:

tatlummmmmmm burdayım ama şimdide sen yoksun galibabenneyaptımki yokluğumda iyi kaynatmışsınız bakıyorumda kıskandımmmmmmmm:bbo: çok yoğunum güzelim bugün kaçamak kaçamak giriyorum nete. görüşürüz buralardayım gelirsenzemuszemus

kızlar allah rızası için bana yardımcı olunuz ben iynelere başladım ya kendim beceremem diye saglık ocagında yaptırıyorum ilk 3 iynem de bir sorun olmadı ama bu son 4 iyne yerim mosmor oldu bu arada göbekten yaptırıyorum iyneleri anlatayım nasıl yaptıgını becere bilirsem iki eliyle etimi sıkıştırıyor direk batırıyor iyneyi normal iyne yapar gibi yanlışmı yapıyor lütfen yardım

slm cnım...ben senin bu yaptığın PRULOTON iğneni ilk kez duydum ve hemen netten baktım...düşük önleyici gibi birşey sanırım.bunu bizde kullansak olurmuki...yoksa herkese verilmiomu???

canım bu iğneyi doktor bana hamile kaldığımda verdi bu benim 5.ci gebeliğim riske etmeyelim dedi doktor heparin iğnemi yapıyorum onun yanında haftada 1 bu iğneyi kullanıyorum gebeliğini devam ettirecek etkenlerden biride bu demişti doktor ben progestanı sordum doktora her bünye bu ilacı kabul etmiyo tedavi doğru sonuç vermiyo bu iğne progestandan çok daha kuvvetli bi iğne demişti dediğin gibi düşüğü ve erken doğumu önleyen bi iğne sanırım ben 30.cu haftaya kadar kullanıcam canım ben yeni hamile kalan arkadaşlara genelde söledim ben bu iğnenin çok faydasaını gördüğüme inanıyorum ve denemenizi tavsiye ediyorum ve çok uzun yazdım kendine iyi bak canım

bacım aramıza döndün ya arayı kapatırsın demek rahimde perde varmış bak en azından derdin neymiş onu öğrendin bacım herşeyde vardır bi hayır geç olsunda güç olmasın senin adına çok sevindim herşey daha güzel olacak senin için sende bebişine kavuşacaksın işallah yüce rabbim gönlünün muradını versin öptüm bacım

gülaycım yapış şekli dooru yerimseniben ama nerden vurduğuda önemli?göbek deliğinden sonra 4 parmak koy onun dısına vurucak..bnce eşin veya sen öören evde kendiniz yapın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…