Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

simgecim senin ve bebeğinin iyi olmasına çok sevindim allah hep böyle güzel haberler almak nasip etsin inşallah allah gönlüne göre versin çok öptüm canım

sağol canım,inşaallh.dr.a her gidişimde yüreğim ağzımda,kalbim yerinden çıkcak gibi atıyo.ne zaman görüyorum ultrasonda sonra ağlamaya başlıyorum,dr. hemen peçete uzatıyo.ağlarken gülüyorum.

kızlar topiğimiz en kalabalık günlerinden birinş yaşıyo herkes burda ne güzel gene kalabalıklaştık

Şenizpapatyacım nasılsın canım küçük prenses nasıl keyfi yerindemi bakalım .... diyetle aran nasıl ne zaman gideceksin doktora ..... canım çok öpüyorum ikiniziŞeniz

bu arada sordum ama ben yazmadım benim yasımda 23
aaa ben o yaşta daha C vitaminiydim :roflol: :roflol: pardon daha evlenmemiştim... 24 evlendim daha evliliğe alışmaya çalışırken bi baktım birbuçuk yıl geçmiş sonra hadi bebek olsun dedik ve üç hüsranla sonuçlanan gebelik mafoldumben demem o ki sizin yaşlarda olupda gebelik için üzülen arkadaşlar üzülmesinler daha çok yol var kaydirigubbakcemile5 inşallah ikizin olur ne güzel kaydirigubbakcemile5
Tatlım en yaşlımız sen değilsin merak etme , ama yaşımı söylemiycemlmaz:

bak şimdi olmadı oyunbozanlık etme canım :sm_cool: itiraf et daha 20 den gün almadığını :dance:

şen sen nasılsın canım küçük pelincikle günler bayağı zorlu geçiyor anlaşılan .... pelincik düz duvara tırmanıyor demek ... bakalım bizimkiler handi duvarlara tırmanacaklar çok merak ediyorum .... allah nazarlardan saklasın güzel kızını maşallah resimini koyda biraz sevelim annesi zemuszemus

inş cnm amin cümlemizin evet hatırlıyorum cnm
hayırlısı artık inş rabbim gösterir kucağımıza almayı nasi eder cnm cümlemizin

bende 19 da evlendim geçen sene aralığa kadar 3 düşük
bu 4.hamileliğim

Merhaba Fundacım iyiyim canım çok şükür.Diyete devam ediyorum , kesinlikle liste dışına çıkmıyorum. Bebeğimin gelişimi iyiyse çok mutlu olacağım cuma günü kontrolüm var. Pazartesi günü açlık -tokluk kan şekerime baktırıcam , inşallah düşmüş olacak Allahın izniyle. Onun dışında bacak kramplarımla ilgili kalsiyum-magnezyum verdi doktorum , şu sandoz gibi suda eriyenlerden. Kullanan arkadaşlar vardır. Demirim biraz düşüktü. Megadyn Pronatal verdi , bunun içindeki demirle takviye edelim dedi. Tam kan-tam idrar tahlillerim iyi çıktı Fundacım şükürler olsun. Biliyorsun idrarda protein - enfeksiyon olursa sorun oluyor. Bu arad çok hafif sulu akıntı bende hala devam ediyor. Doktorum normal olduğunu söyledi. Vajinal kültürde , idrar tahlilinde bi sorun çıkmadı çok şükür. Senin de hala devam ediyor mu , acaba idrar yollarından mı geliyor diye düşünüyorum çünkü idrar kesemin dolu olduğunu , tuvalete sıkıştığımı hissettiğim zaman çok az olabiliyor.:kedi: Gebelik halleri işte napalım.

Böyle işte Fundacım , sen nasılsın hazırlıklara başladın mı , oğluna ciciler bakıyor musun ? Allah hep böyle tatlı telaşlar versin.Darısı da başımıza inşallah.Çok öpüyorum canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…