Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

simgecim allah kucağına almayı da nasip eder hayırlısıyla inşallah :Saruboceq:

baharcığım inşallah kalbini de tepikleri de duyacaksın güzel anne :Saruboceq:

ravzacığım iyi olmanıza çok sevindim, allaha emanet :Saruboceq:

ben de 30 yaşındayım. ama yılbaşında 31 doluyor, vaay vaaay, hey gidi yıllar. allah sağlıkla yaşlanmayı nasip etsin, evleri bebek sesleriye doldursun kurban olduğum inşallah.

hepinize mucckkksss

çalıkuşum şu ramazan gununde bak içimden geldi sana beddua edeyimki cabuk tutsun:) rabbım sana çifter çifter nasip etsin insallahh o kadar yaramzlık yapsınlarki ellerinden bıkasın canım benım rabbım gonlune gore versın ınsallah valla hepınız dualarımdasınızz....

lidyacım ne zaman geldin ne zaman yazı yazdın ne zaman geri gittin kız anlamadım jet hızınamı geçtin

amin canım,bu sorunlarla karşılaşacağımı bilseydim daha önce denerdim bebek işini ,evlendikten sonra 3 yıl bekledim boş boş,2 sene de düşüklerle geçti.napalım bunda da vardır bir hayır

çifter çifter deyince benim de ikiz olma ihtimali çok yüksekmiş
dr'um öyle söyledi bakalım hayırlısı

Anasayfada solda Home var tikla.
Sonra yanda kutucuklar acilacak orda parlayan bir " a " var altindada Text Generator yaziyo tikla canim.
Yeni bir Sayfa acilacak, " Your text generator " alta istedigin ismi yaz Enter yourtext altinda"
Sonra üsten bir model sec ve Generate Code tikla canim.
Asagida " For Glitter-Graphirs.com and Forum.... " yaziyor onun altindaki kompile kopyala sonrada Kadinlar kulubundeki Mesaj bölümünde Frafik ekle semboluna tikla
[/URL][/IMG]buraya ekle ve gönder.
Olmassa yine yardim olmaya calisirim

Dinamiscim , niye çekiniyorsun canım , bunlar doğal şeyler , hamileliğe bağlı da oluyor zaten.Bana doktorum ilk üç ay içinde kabız olmamaya dikkat et demişti , herhalde ıkınma filan olmaması açısından. Ben de bir iki haftadır zaman zaman hazımsızlık-kabızlık yaşamaya başladım. Bu haftalarda normalmiş. Bana iyi gelen şeyleri yazayım sana . Biliyorsun klasik bol su içmek lazım. Bi de ben yatmadan önce bir-iki tane kuru kayısı yiyip üstüne su içiyordum , faydası oluyor.Yatmaya yakın hazımsızlık yapacak meyvelerden yeme , kiraz gibi mesela. Taze incir yiyip üstüne su içebilirsin.Bi de sabah kalkar kalkmaz bi elma yiyip üstüne su içip 15-20 dakka sonra kahvaltımı yapıyordum , o da iyi geliyor. Ekmeğini kepekli , çavdarlı , tam buğday tüketmeye çalış. Bi de karton kutuda kepek satılıyor , Doğa nın kepeğinden almıştım ben.Ondan bir yemek kaşığı yoğurduna , salatana , müsli yiyorsan sütünün içine karıştır. Kesinlikle sindirimi çok kolaylaştırıyor. Ben bunları yapıyorum canım , işe yaradı çok şükür. Sen de dene istersen , çok öpüyorum.

Ha canım sakın sinameki gibi ya da başka herhangi bir bitki çayı içme. Gebelikte çok zararlı. Bitki çaylarından uzak dur.

sagol ravzacıgım sukur ıyıyım yazıları okuyodum sen neyapıyon nasılsınnn

bende iyiyim canım 1 saat önce iğnemi vuruldum geldim pruloton iğnemi bide mantar olmuşum onunla uğraşıyorum kızlar iç çamaşırları beyaz sabunla yıkamak gerekiyomuş ve kesinlikle güneşte kurutacakmışız bende hiç balkona sermezdim kilotları utanırdım ama napalım artık yapacak bişey yok serecez balkona

sağol canım neyseki bizimki hafifte olsa heraketlendi bugün valla dra gitmeye cesaretim bile yoktu hareketlerini hiç hissetmesemde ya kötü bişey derse diye çok zormuş yaa hiç stres bitmiyo

simgecim senin ve bebeğinin iyi olmasına çok sevindim allah hep böyle güzel haberler almak nasip etsin inşallah allah gönlüne göre versin çok öptüm canım

smmm06 canım endişelenme bende çok korktum doktora sordum böle olduğunu öğrenince çok sevindim bazen gün boyu hissedemeyebilirmişin sakın korkma dedi doktorum sende endişelenme normalmiş canım

:Saruboceq::Saruboceq::teytey::teytey:buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnnalkisalkisalkisalkisalkisalkis ben böyle bedduayi seveyim canim

beray gözün aydın canım allah tamamına erdirsin inşallah kalp atışlarını duymayı nasip etsin hayırlısıyla sen bir kaç ay önce yine bu topikte bir kaç paylaşımımız olmuştu hatırlıyorum o zaman yeni öğrenmiştin hastalığını ... şimdi bebek haberiyle geri döndün ... inşallah bu sefer yavrun kollarında olacak ben inanıyorum bol bol dua et tabi bizde senin için edeceğiz kendine iyi bak

cnm herşey tamam bir tek msjlar bölümündeki grafik ekle bulamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…