Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

aaa ben o yaşta daha C vitaminiydim :roflol: :roflol: pardon daha evlenmemiştim... 24 evlendim daha evliliğe alışmaya çalışırken bi baktım birbuçuk yıl geçmiş sonra hadi bebek olsun dedik ve üç hüsranla sonuçlanan gebelik mafoldumben demem o ki sizin yaşlarda olupda gebelik için üzülen arkadaşlar üzülmesinler daha çok yol var kaydirigubbakcemile5 inşallah ikizin olur ne güzel kaydirigubbakcemile5

bak şimdi olmadı oyunbozanlık etme canım :sm_cool: itiraf et daha 20 den gün almadığını :dance:

Yaaa evet henüz 25 ten gün almadım a.s, ama kesin yaşımı söylemiycem işte..yasakkelime

2002 de evlendim 7 sene bitti sekize basladik esimle bu ayin 17. de kaydirigubbakcemile3
smayling68.gif
[/URL][/IMG]

maşallah allah tamamına erdirsin....
aha işte gitti uyandırdı da noldu ne yaptı ben görmedim çaktırmadan birşeymi yaptı o sapık eflatun kafa :mymeka:

Konuyu Toplam 15 Kullanıcı okuyor. (12 Kayıtlı kullanıcı ve 3 Misafir)
calikusu1978, baharçelik, gelevera, kelebekk, LIMBURG1985, PAPATYASUREYYA+, ravza1818+, sido, smmm06, SİMGE, _BERAY_, şen+

Suraya bakin :1shok: valla hic böyle kalabalik oldugumuzu hatirlamiyorum

laleg.jpg
[/URL][/IMG]

selam kısslarr,
hepiniz iyisinizdir umarım, iyisiniz okuduğum kadarıyla, gülen yüzünüz hiç solmasınn..sevgiler...

Aaaa ne güzel kacinda evlendin canim.
Benim dügün ankarada oldu. Vay be 7 sene gecmis. :lepi:

ayın 11 nikah tarihim benimde düğünüm memlekette olmuştu ordan istanbula gittim yeni gelinliğim orda geçti ondan sonra sivas sonra burası vay be 7 seneye kaç şehir sığdırmışım

çalıkuşum, fundam sağolun canlarım iyi diyelim iyi olalım...bi tayin işimiz varda bizim ...onun için gün boyu pc başındayım iki gündür ..aradada buraya uğruyorum neler yapıyosunuz diye...,pelincik uyuyo , çokk yaramaz çokk...göndercem kargoyla paketleyip çalıkuşu teyzesinin başına görcek canı sıkılmaya vakit kalıyo mu bakalım...büyütür gönderirsin alamanyalarda okur kızım he he...

maşallah allah tamamına erdirsin....
aha işte gitti uyandırdı da noldu ne yaptı ben görmedim çaktırmadan birşeymi yaptı o sapık eflatun kafa :mymeka:

Ay gelevera cok terbiyesizce düsünüyorsun öylesine yatiyorlar iste :eek:lmaz::kedi:

arkadaslar ben çıkıyorum annemler geldi
çok memnun oldum sizinle tanıstığıma görüşmek üzere

Bende Memnun oldum canim görüsürüz bayyyy Şeniz

selam kısslarr,
hepiniz iyisinizdir umarım, iyisiniz okuduğum kadarıyla, gülen yüzünüz hiç solmasınn..sevgiler...

sencigim seni gördük daha iyi olduk sen nasilsin canim kaydirigubbakcemile2

ayın 11 nikah tarihim benimde düğünüm memlekette olmuştu ordan istanbula gittim yeni gelinliğim orda geçti ondan sonra sivas sonra burası vay be 7 seneye kaç şehir sığdırmışım

Bende ankarada gelin oldugum icin benim icin cok ayri bir yeri var ankaranin ahhh ahhhh gencligim aklima geldi :nazar:

çalıkuşum, fundam sağolun canlarım iyi diyelim iyi olalım...bi tayin işimiz varda bizim ...onun için gün boyu pc başındayım iki gündür ..aradada buraya uğruyorum neler yapıyosunuz diye...,pelincik uyuyo , çokk yaramaz çokk...göndercem kargoyla paketleyip çalıkuşu teyzesinin başına görcek canı sıkılmaya vakit kalıyo mu bakalım...büyütür gönderirsin alamanyalarda okur kızım he he...

Nerde o günleeeer :nazar: valla gönderen biri olsa hic hayir demden alirim hihoyyytalkisalkisalkisalkisalkisalkis.
Gerci Pelincikte ve burdaki tanidigim tüm bebeklerde artik benim bir cocugum gibi eee teyze demek anne yarisi demek dimi
buyrunnnnnnnnn

Merhaba Fundacım iyiyim canım çok şükür.Diyete devam ediyorum , kesinlikle liste dışına çıkmıyorum. Bebeğimin gelişimi iyiyse çok mutlu olacağım cuma günü kontrolüm var. Pazartesi günü açlık -tokluk kan şekerime baktırıcam , inşallah düşmüş olacak Allahın izniyle. Onun dışında bacak kramplarımla ilgili kalsiyum-magnezyum verdi doktorum , şu sandoz gibi suda eriyenlerden. Kullanan arkadaşlar vardır. Demirim biraz düşüktü. Megadyn Pronatal verdi , bunun içindeki demirle takviye edelim dedi. Tam kan-tam idrar tahlillerim iyi çıktı Fundacım şükürler olsun. Biliyorsun idrarda protein - enfeksiyon olursa sorun oluyor. Bu arad çok hafif sulu akıntı bende hala devam ediyor. Doktorum normal olduğunu söyledi. Vajinal kültürde , idrar tahlilinde bi sorun çıkmadı çok şükür. Senin de hala devam ediyor mu , acaba idrar yollarından mı geliyor diye düşünüyorum çünkü idrar kesemin dolu olduğunu , tuvalete sıkıştığımı hissettiğim zaman çok az olabiliyor.:kedi: Gebelik halleri işte napalım.

Böyle işte Fundacım , sen nasılsın hazırlıklara başladın mı , oğluna ciciler bakıyor musun ? Allah hep böyle tatlı telaşlar versin.Darısı da başımıza inşallah.Çok öpüyorum canım...

canım benim cuma günü güzel haberlerini bekliyorum canım inşallah hiç bir sorun çıkmayacak... benim akıntılarda devam ediyor ama doktor normal dedi .. benim idrar tahlilindede bir şey çıkmadı bakalım cuma bende gidiceğim doktora bakalım tekrar bir test isteyeceğim inşallah bir sorun çıkmaz.... bebeğimin beşiğini park yatağını bezini şampuanını ıslak mendilini aldım sadece 2 hafta sonrada toplu bir alışveriş yapmak istiyorum bütün eksiklerini alacağım yavaş yavaş bakmaya başladım ama kışlık ürünler daha çıkmamış yada seçenek olarak çok az var biliyosun ekim sonuna gelecek bizim oğluş havalar soğuk olacak bu yüzden kışlık ürünler almak istiyorum .... sağlıkla gelsinlerde sorun değil bir kaç günde halledilir ..:eek::eek:

selam kısslarr,
SEVGİLER ŞENCİM opuyorumnanaktan
Ay gelevera cok terbiyesizce düsünüyorsun öylesine yatiyorlar iste :eek:lmaz::kedi:
:

HADİ BEEE NİYE GELDİ UYANDIRDI GİTTİ KULAĞINA BİRŞEYMİ SÖYLEDİ :roflol: :roflol: :roflol: ALLAHALLAH YAW NİYE UYANDIRIYOR BIRAKSIN UYUSUN :mymeka: :mymeka: :mymeka:

ravzacım, egeyi bizde çokkk seviyoruz, hatta emekliliğe doğru bi ev alıp yerleşelim o taraflarda bi yerlere diyoruz,kısmet artık...
karabük' e istedim canım , eş durumundan tayin, eşim kısa bir süre önce orada devam etmeye başladı göreve, bende peşinden gidicem bakalım kısmetse...

X