Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

salgından dolayı herhalde ben tuvaletten çok afedersiniz (ishal)cıkamıyorum
boğaz ağrısı peki kulağa vurur mu?
arkadaslar yas ortalamalarınız nedir

hazan yağmuru çok sevindim işallah sonuna kadar hayırlı sağlıklı bi şekilde gelir bebişini kucağına alırsın

çalıkuşum nasılsın sıkıntıdan neler döktürüyorsun öle gerçi iyi oluyo topiğimiz şenleniyo eline sağlık bacım

ayıp yahuuuuu bayanların yaşı sorulurmu ama ben gencecik bir bayan olarak yaşımı söyliyeyim benimde yaşım 20 ama bide çok ciddiye alınmıycak küsüratı var +7 kaydirigubbakcemile5

çalıkusu arkadasım o isimleri nasıl yapıyorsun dönüyor harfler

Glitter Graphics: the community for graphics enthusiasts!
Canim bu siteyi buldum burda yapiyorum cok tatliikaydirigubbakcemile3

çalıkuşum nasılsın sıkıntıdan neler döktürüyorsun öle gerçi iyi oluyo topiğimiz şenleniyo eline sağlık bacım

Evet ravzacigim dedigin gibi canim SIKILIYOR bende vakit gecsin diye böyle seyler yapiyorum.
Bazen isyerinde kafami kasiyacak vaktim olmuyo bazende böyle isteeeekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

simgecim işallah tepik attığı günleride görürsün sonra bizim gibi bu gün az tekmeledi yok yok bu gün hiç hissetmedim bişeymi oldu diye teleşlanırsın allah gönlünün muradını versin

Ama sen hamilesin, bende hala tik yok
Ay orucum kacacak simdi ha

çalıkuşum işallah sende bayramdan sonra hamiş olacaksın hemde ikiz belkide üçüz biz biriyle uğraşırken sen 2 siyle 3 le uğraşacaksın işallah başını kaşıyacak vakit bulamazsınkafamçokkarıştı:sm_cool:

Ay Insallah canim

ordan sectikten sonra buraya nasıl aktarılıyor cnm sabit kalması için

Canim cok basit dur ben sana yazayim teke tek

ayyyy bende yazayım bari bu kadar çıtırın arasında biraz karta kaçtık ama bende 27 yaşındayım amannnn sefamız olsun biz yıllanan şarap gibiyiz kızlar yaşlandıkça güzelleşiyoruz
napalım buda benimtesellimkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…