Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

saol canım teşkkürler efet bunda muhakkak bi hayır var diye düşünüyorum bende muhakkak gidicem bi dr a daha ben iğneye ilk öğrendiğim gün başladım adet günüm 2 veya 3 gün geçmişti zaten dr um adetin 1 gün bile geçse hemen test yap ve iğnenei vur demişti bana sorma bile demişti bende öyle yaptım geçen hamileliğimde sadece iğne kullanmıştım aspirini bırakmıştım şimdi onuda kullanıyorum zaten hamile kalmadan öncede kullanıyordum bakalım hayırlısı ne olucak kese gayet düzgün herşey normal pazartesi baktı dr ama bebeği göremedik yani çok ufak gölge gibi bişiler gördük ama sanırım burdan çıkıcak diyo dr um iki hafta sonra gel dedi çok stres yapıyoruz ben senden çok heyecanlanıyorum diyor ama ben bu arada başka bi dr a giderim herhalde dayanamam kaydirigubbakcemile3

selvihan allahım hayırlı doğumlar nasip etsin. sağsalim kavuşursun bebeğine inşallah. dualarımız seninle.

baharçelik çok çok tebrik ederim. allah tamamına erdirsin ve hayırlısıyla kavuşursun bebeğine inşallahh...

Geçmiş olsun ve hoşgeldin Gülaycım:)
Dikkat et kendine canım, inşallah çabucak atlatırsın.

hoşbulduk canım teşekkür edrim ve sizlere bir haberim var ben bu ovulasyon testlerinden almıştım köye gitmeden adetim bittiginden beri yapıyordum silik çıkıyordu dün 2ciçizgiyi yakaladım hemde koyu bugünde aynı koyu çizgiyi yakaladım ve köydeyken iyneleri yapmadım biraz önce gidip ignemi yaptırdım dua edin bana inşallah tuttururum bu ay bebeyi allahın izniyle inşallah:Saruboceq:

kızlar sabah doktora gittim,6+3 bugün kalp atışlarını duyduk.6,3 mm. olmuş bızdık.herşey normal iğne aspirin progestan folbiol elevit devam dedi dr.haftaya çarşamba tekrar kontrol verdi.

unuttum yazmayı bugün hastaneyi aradım eşimle beraber verdigimiz kromozon analizi testimiz çıkmış gelip alabilirsiniz dediler eşimi aradım geliyor gidip sonuçları alacagız inşallah bi sorun yoktur geldigimde cevap yazarım bugün faktörlerin sonucuda çıkacaktı bide onlara bakarım sizlere yazarım sonuçları ben kaçıyorum evi toparlıyayım biraz

Hımm , çok iyi o zaman nazlıcım birkaç seçeneğimizin olması güzel bişey.Öpüyorum canım.

aynen canım hiç takılma bence söylenenlere benim anestezi uzmanı hiç sorun değil dedi. ve inan çok rahat oldu sezeryanım ama sonrası biraz sancılı ne diyim ama bebişi görünce insan unutuyor herşeyi..

BAHAR... tebrikler canım çok sevindim.. hayırlısıyla güzel haberlerinin devamı bekliyoruz.. tekrar tebrikler...

kızlar sabah doktora gittim,6+3 bugün kalp atışlarını duyduk.6,3 mm. olmuş bızdık.herşey normal iğne aspirin progestan folbiol elevit devam dedi dr.haftaya çarşamba tekrar kontrol verdi.

gözün aydın canım çok sevindim allah kucagınada almayı nasip etsin allah tamamına erdirsin :Saruboceq:

haftada bir ultrason kontrolum olcak,bu seni psikolojik olarak da rahatlatcak dedi.çünkü 3-4 gün sonra endişe yapmaya başlıyo insan yine acaba atıyo mu kalbi diye.

ak sakallı celenim hoşgeldin zemuszemus cemremi allah saklasın :Saruboceq:
öpüyorum seda sayan gibi kokulu kokulu sengözlerimebaksanab

.
kaydirigubbakcemile3
bizde seni öptük teyzoşu kaydirigubbakcemile5
:teytey: hadi bakalım tekrar hareketlindi topiğmiz :dance: güzel günlere geri döndük bulutlar dağıldı :sm_cool:
simgecim cok svindim bitanem.allaha emanet olun ikinizde :Saruboceq:
haftada bir ultrason kontrolum olcak,bu seni psikolojik olarak da rahatlatcak dedi.çünkü 3-4 gün sonra endişe yapmaya başlıyo insan yine acaba atıyo mu kalbi diye.
haklısın simgecim..ama bildiğim kadarıyla cok fazla usg ye girmenin zararlı olduğunu duymustum.yanlısta olabilir bi arastır.istersen sende papatya gibi o kalp atımını dinleme cihazlarından alırsın yerimseniben

canım gözün aydın... oh ne güzel.. hep böyle devam etsin bızdık inş..

sağol canım ben de duydum dediğini,doktora güvendim bi kere .daha önce hiç göremediğimiz için kalp atışı bebek güzel geliyo şimdi bunlar.sonraları alınabilir o aletten

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 14 ağustos)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............3aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 3 haftalık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 haftalık (maaşallah)
seybay................... ???

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
29 selvihan.............38 haftalık (kız) (20 Ağustos saat 9.30 da geliyor inş bebişimiz)sido ......................34 haftalık (erkek)
eserizmir................33 haftalık (*?)
meryemmeryem......32 haftalık (erkek)
çiçeklara.................31 haftalık (kız)
funda1980...............29 haftalık (erkek)
bkale......................29 haftalık (kız)
papatyasüreyya.......24 haftalık (kız)
smmm06................21 haftalık (erkek)
ravza1818...............19 haftalık (kız)
Dinamiss................12 haftalık
ftgg7779 .................11 haftalık
limburg1985.............11 haftalık
nilüfersahh................9 haftalık
simge.......................6 haftalık (kalp atışları duyuldu bızdığın maşallah)
baharçelik.................5 haftalık

canim sendemi gümüshanelisin benim gibi.kaydirigubbakcemile5

Insallah canim benim. opuyorumnanaktan

canim benim Insallah bu ay gelir sana bebisin :Saruboceq:

senin adina cok sevindim canim. :teytey: Rabbim kucagina almayida nasip eder Insallah

ÇALIKUŞU inşallah canım istediğine tez zamanda ulaşırsın canım herzaman dualarımdasın ikizlerin tatlı annesi a.s.

Gelevera dün bir arkadasima gittik esimle, onlarindan seneler sonrasi ikizleri oldu. Onunda hep bebisleri düsüyordu. En son ben 3. hamileyken oda bu ikizlere hamile kalmisti,:çok üzgünüm: ay masallah o kadar tatlilarki erkek ikiside.
Dün icimden bol bol dua ettim.:Saruboceq::Saruboceq: Allahm benim bebegimde yasasaydi ayni yasta olacaktilar,:gitme: Bu yolda kimseyi fazla oyalamadan herkesin muradini ver dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…