Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

DıNAMıSCıM canım nasılsın iyisindir inşallah minik kuş da iyidir inşallah....
LıDYA canım sende iyisindir inşallah.....

arkadaşlar fazla giremiyorum ve geçmişi okumaya vaktim olmuyor o yüzden olanlardan geri kalıyorum ve geçmiş olsun veya tebrik mesajlarımı gönderemiyorsam affdin beni...sizleri seviyorum....

canım çok teşekkürler güzel temennin için inşallah hepimiz sağlıkla ve sıhhatle bebişlerimize kavuşuruz .sende sorunsuz geçirirsin inşallh hamişliğini canım..

CANIM BENIM YAAAAAAAAAAAAAAAAA zemuszemusNE DIOSUN SEN YEMIN EERIM SANA BU GECENIN HAYRINDA ELIM AYAGIM TITREDI KALP ATISLARIM HIZLANDI VALLAA BAK BEN SANA DEMEDIMMIIIII CANIMSIN YAA NASIL SEVINDIGIMI ANLATABILMEM MUMKUN DEGIL SANIRIMMMMMMMMMM NE DIYECEGIMI BILMIORUM HAYIRLISSIYLA KUCAGINA ALMAK NASIP OLSUN INSALLAAHHHH

canım bende ali acara gittim 3. hamılelıgımde bana keseyı gordukten sonra taa 6. haftada baslattı ıgneye ne cok kızmıstım ya gec kaldık dıye ki gec kalmıstık. ve bana kendisi hep keseyi gördüğümüzde igneye baslarız dedı kendısınden cok ıstedım 3 haftalııken baslayalım dıye kabul etmedı tehlikeli diye sana baslatmıs ama şimdi daha cok kızdımmklava:bu doktorların ne yaptıkları bellı degıl valla. bende lütfü beye gıttım ıste o bıraz daha erken baslarız dedı.benım hep kendılıgınden düştü gelısım duruyordu ıgneye baslayamadıgımız ıcın hep 6. haftalarda düştü.konyada zaten bu alanda uzman doktor baska yok canım sadece alı acara gıttım ben ve hıc memnun degılım kendısınden cok yogun oldugu ıcın dogru duzgun ılgılenemıyor bu arada arkadaslarında dedıgı gıbı bende folıcplus kullanıyodum lutfu bey hemen folbıol e gec dedı sımdı onu kullanıyorum sende gec ıstersen.canım bu arada konyada nerdesin?ne yapıyosun?

:Saruboceq:
canım ne guzel bı haber hayırlı olsun ınsallahhhhh allah tamamına erdirirde kucagına aldıgın kokladıgın günleride görürsün umarım problemsiz bı hamılelıgın olur ınsallah hepimizin:Saruboceq:

DOĞUM YAPACAK OLAN ARKADASLARIMA ALLAH KOLAYLIKLAR VERSİN INSALLAH SAGLIKLA BEBEKLERİ DÜNYAYA GELİR.HASRET BİTER KAVUSURLAR:Saruboceq:
BEBEK BEKLEYEN ISTEYEN TEDAVİYLE UGRASAN ARKADASLARIMINDA ALLAH YARDIMCISI OLSUN INSALLAH HEPIMIZ BIR GUN AYDINLIGA CIKACAZ BOL BOL DUA EDELIM.:Saruboceq:
SU ANDA HAMILE OLAN ARKADASLARIMNDADA HAMILELIKLERININ SORUNSUZ PROBLEMSIZ GECMESINI VE BEBİŞLERIYLE MUTLU SONA KAVUSMALARINI DILERIMMM:Saruboceq:

kızlar uzun uzun ısmlerınzı yazamadım kusura bakmayın fazlada nete gıremıyorum takıp edemıyorum butun temennılerım burdakı butunn arkadaslarım hepsı ıcın.opuoyrum sızı..

canım yaaa sabah açaraçmaz senin haberini gördüm nasıl mutlu oldum anlatamam inşallah bu sefere bebişini kucağına alcaksın şimdi varya 1 hafta sana hiç geçmez canım güzel haberlerini bekliyoruz tekrar gözün aydın :dance:

Mrb bende aranıza yeni katıldım. bebek bekleyenleri rabbim inş yavrularına kavuşturur. benim kalıtsal trombofili teşhisim var bizde bebek istiyoruz ama riskli olduğu için yeni düşünmeye başladık daha. şansımız varki hamilelikten önce teşhisim kondu.clexane kullanıyorum şimdi. ankarada tavsiye edebileceğiniz bir doktor varmı cevap yazarsanız sevinirim.

merhaba canım oncelıkle ne mutlukı sana onceden ogrenmısın ınsallah hıcbır sorunun olmaz(düşük vs.)benım ankarada onerebılecegım ve burdakı butun arkadaslarımızın genelde gıttıgı doktor LÜTFÜ ÖNDEROĞLU ben gecen hafta gıttım kendısıne cok memnun kaldım sen yınede baska arkadaslarlada konus onerebıleceklerı doktorları soylerler.

hoşgeldin aramıza forumu baştan sona okumanı tavsiye ederim baya faydalı bilgiler bulacaksın tecrübeli annelerimiz var ben 21 haftalık hamileyim ank.da prof.lütfü önderoğluna gidiyorum çok memnunun bu alanda baya tecrübeli bi dr önerebilirim

Kızlar hepınıze selam eŞımle memlekete gıttık dÜn akŞam geldık umarım hepınız ıyısınızdır ben bıraz ÜŞÜttÜm sanırım gÜmÜŞanenın sabahları ve akŞamları bayagı bı soguk oluyor

smmm06 teşekkürler inş bende siteyi gezerken önderoğlunun ismini gördüm sanırım benimde dr olacak. inş hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın. bende o günleri görürüm inş.

çalıkuşum canım benim güzel haberler almana o kadar çok sevindimki allah şifanı versin canım tez zamanda inşallah bayramdan sonrada güzel haberler verirsin burda bayram ederiz beraber allah yardımcın olsun dr. verdiği karışımda şifan olur inşallah senin için dua edeceğim bitanem

:teytey::teytey::teytey::teytey:baharçelik seni seni demek küçük meleğin bu kez kendi isteğiyle geldi kondu göbüşüne ne güzel allah kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlısıyla sakın heyecan stres yok tamammı yorma küçük meleğimizi allah ikinizede sağlık sıhhat versin en kısa sürede duyarsın inşallah pıt pıtlarını çok öpüyorum allaha emanet olun opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

esracım benim kürtajımdan sonrada kistim vardı sonra kendiliğinden geçti mesela hamile kaldığımda küçük bir kist oluşmuş doktorum bana bu allahın bir lütfu sana bu bebeğinin düşmesini önlüyor demişti inşallah seninkide böyle basit bir kisttir ve bir an önce çalışmalara başlar bize mutlu haberi verirsin canım sevgiler

selvihancım canım benim doğuma 1 günden daha az bir süre kaldı allah yardımcınız olsun hayırlısıyla sağlıcakla kucağına al küçük prensesini yarın kavuşuyorsunuz ne güzel ne mutlu size geçmez denilen günlerde geçti o kadar sıkıntıdan sonra kollarında olacak meleğin ve herşey unutulacak tatlı bir anı olarak zihninde kalacak dualarım seninle bitanem allah acısız ağrısız doğum nasip etsin inşalah çok öpüyorum ikinizide sende bizim için dua et olurmu
özellikle seninle değerlerimiz aynı bu nedenle daha çok merak ediyorum seni doğumdan sonra mümkün olan en kısa sürede bize yaz olurmu bizi merakta bırakta allaha emanet olun

Son düzenleyen: Moderatör:

ayyy canım ya ne guzel bı haber bu..allah hayırlısıyla tamamına erdırsın, kucagına kısmet etsın ınsallah....bak kendı kendıne gelmıs mınıgın.vardır bunda bı hayır.bende bekleme suresını tamamlamadan baska bı doktora gıdıp gormustum melegımı.stresten kurtulmustum.sanada tavsıye ederım canım.dusunmekten ıyıdır.gıt gör kuşunu..bu arada ıgne olayına ne zaman baslıcan? opuyorum cokkkkk sevındım

saol kuzum allah razı olsun kız olsunda ısır ayol hep hayatımda ol senden öğreneceğim çok şey var seni ve minik cemrememi çok seviyorum

çalıkuşum saol canım darısı sana inşallah ki ben olacağına yürekten inanıyorum her yazını okuduğumda olucak diyorum içimden öyle geçiyo güçlü ol canım dularımdasın

baharçelik yebrik ederim, allah tamamına erdirsin. bu bebişin dünyayya gelmeyi kendi seçmiş anlaşılan, hayırlısı olsun canım. herşey çok güzel gelişsin inşallah.

inşallah herşey bu kez güzel olucak lalcim efet bu bebişim 7 yıl sonra kendiliğinden geldi inşallah kalır bizimle

canım valla dedim ya sölemememin sebebi kötü bişey olursa olaki sizleride üzmek istemediğimdendi çünkü hamileler var umutlu olanlar var olumsuz bişi sölemek istemediğimdendi celene de söledim hatta kararsızım sölemek konusunda diye ama daha fazla dayanamadım efet bu ay aşılama yaptırcaktım ikinci aşılmayı ama bebem süpriz yaptı bize inşallah hep böyle güzel süprizler yapar sıpacık

baharçelik canım çok tebrikler canım allah tamamına erdirsin inşallah ne kadar güzel bir haber bu ve habersiz gelmesi daha güzel olmuş

saol geleveracım efet habersiz gelmesi çok şaşırttı beni inşallah darısı sizlere canım

baharçelik tebrikler.. hep güzel haberler verirsin umarım... ama geçiktirmeden :)

kahvelokum canım bundan sonralarını geciktirmicem söz inşallah iyi haberler alırım ve sizlerle iyi şeyleri paylaşırım rabbim en kısa zamanda sizlerede nasip etsin :Saruboceq:

canm benim çok saol ama bu kadar heyecanlanma bak sonra meleğin tedirgin olur maşallah bak kuzucuk nasılda büyüdü 12 hafta oldu bile hayırlısıyla bende o günleri görsem ama inşallah bu kez görücem

teşekkürler canım amin inşallah güzel dileklerin için çok saol darısı sizlere

ah canım saol inşallah hep böyle güzel haberler duyarız topiciğimizde valla nasıl geçireceğim bilmiyorum ama sanırım bu hafta sonu bir başka dr a baktırırm p.tesi 6 haftalıktı 6+5 olur c.tesi belkim görürüz sıpayı ve pıtpıtlarını dua edin emi

stres pek yok aslındada heyecan var ama canım inşallah benim badem çiçeğimde sizinkiler gibi kocaman olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…