Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canim sendemi gümüshanelisin benim gibi.kaydirigubbakcemile5

Insallah canim benim. opuyorumnanaktan

canim benim Insallah bu ay gelir sana bebisin :Saruboceq:

senin adina cok sevindim canim. :teytey: Rabbim kucagina almayida nasip eder Insallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Gelevera dün bir arkadasima gittik esimle, onlarindan seneler sonrasi ikizleri oldu.:emir_bebek::emir_bebek: Onunda hep bebisleri düsüyordu. En son ben 3. hamileyken oda bu ikizlere hamile kalmisti,:çok üzgünüm: ay masallah o kadar tatlilarki erkek ikiside.:nazar::nazar:
Dün icimden bol bol dua ettim.:Saruboceq::Saruboceq: Allahm benim bebegimde yasasaydi ayni yasta olacaktilar,:gitme: Bu yolda kimseyi fazla oyalamadan herkesin muradini ver dedim.

sağol canım darısı başına,sana da en kısa sürede nasip olsun.benim de ilk bebeğim yaşasaydı şimdi 2 yaşında olcaktı.

Selvihancigim,

Yarin Insallah kizina melegine kavusacaksin.:Saruboceq:
Hayirli dogumlar sana canim. Dualarimiz seninle.Şeniz
bebek13.jpg
[/URL][/IMG]

kızlar sabah doktora gittim,6+3 bugün kalp atışlarını duyduk.6,3 mm. olmuş bızdık.herşey normal iğne aspirin progestan folbiol elevit devam dedi dr.haftaya çarşamba tekrar kontrol verdi.

Simge'cim çok sevindim canım benim, biliyorsun kalp atışını duymak çok önemli bir aşama olarak kabul ediliyor. İnşallah hep böyle sağlıkla devam eder hamileliğin:)

Gülaycım dualarımız da seninle, inşallah senin de sonuçların güzel çıkar, ve yakın zamanda müjdeli haberler verirsin bizlere:)

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 14 ağustos)
(celen35)........ cemre...........10 aylık (maaşallah)
(şen).............. pelinsu..........8 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 7 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............3aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............3 aylık (maaşallah)
gelgit)..............yağız.......... 3 haftalık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 haftalık (maaşallah)
seybay................... ???

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
29 selvihan.............38 haftalık (kız) (20 Ağustos saat 9.30 da geliyor inş bebişimiz)sido ......................34 haftalık (erkek)
eserizmir................33 haftalık (*?)
meryemmeryem......32 haftalık (erkek)
çiçeklara.................31 haftalık (kız)
funda1980...............29 haftalık (erkek)
bkale......................29 haftalık (kız)
papatyasüreyya.......24 haftalık (kız)
smmm06................21 haftalık (erkek)
ravza1818...............19 haftalık (kız)
Dinamiss................12 haftalık
ftgg7779 .................11 haftalık
limburg1985.............11 haftalık
nilüfersahh................9 haftalık
simge.......................6 haftalık (kalp atışları duyuldu bızdığın maşallah)
baharçelik.................5 haftalık

selam
beni de bu listeye eklerseniz sevinirim arkadaşlar.bende 2 düşük yaşayan ve 3.hamileliği olan biriyim.şubat anneleri topiğinde yazıyorum.bendede kan pıhtılaşması var.ve innohep 0,35 tinzaparin iğne kullanıyorum.hergün gyneferon,iğne ve ecoprin 100 mg.kullanıyom.şu an 15-4 günlük hamileyim.bebeğimin cinsiyeti henüz belli değil.ama erkeğe benziyor dedi doktorum.allah hepimizin yüzünü güldürsün

Baharcım canım goruceksın bak ne 12 haftalar gecıcek ınsallah rabbımın ıznıyle dr gıdecegımde 6+5 olacak dıorsun gorurusun ınsallah canım mınıcık pıt pıtları ben gordugumde 6+1dı canım allah tamamın aerdırsın ınsallah canım cumlemızı

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
29 selvihan.............38 haftalık (kız) (20 Ağustos saat 9.30 da geliyor inş bebişimiz)sido ......................34 haftalık (erkek)
kadıkadı..................15 haftalık
simge.......................6 haftalık (kalp atışları duyuldu bızdığın maşallah)

kadıkadı, aramıza hoşgeldin.. zevkle ekledim seni de listeye.. inş doğum haberini de yazarım... her şeyin yolunda gitmesi dileklerimle..

hoşbulduk canım teşekkür edrim ve sizlere bir haberim var ben bu ovulasyon testlerinden almıştım köye gitmeden adetim bittiginden beri yapıyordum silik çıkıyordu dün 2ciçizgiyi yakaladım hemde koyu bugünde aynı koyu çizgiyi yakaladım ve köydeyken iyneleri yapmadım biraz önce gidip ignemi yaptırdım dua edin bana inşallah tuttururum bu ay bebeyi allahın izniyle inşallah:saruboceq:

gulaycım nasılsın canım yanlıs anlamadıysam hamılemısın

kızlar sabah doktora gittim,6+3 bugün kalp atışlarını duyduk.6,3 mm. Olmuş bızdık.herşey normal iğne aspirin progestan folbiol elevit devam dedi dr.haftaya çarşamba tekrar kontrol verdi.

hadı gozunaydın canım ıcın ıcıne sıgmıyordur allah tamaına erdırsın ınsallah

ELLERINA SAGLIK CANIMCIM AMA SEN BIZI HEP GERIDE BIRAKIOSUN TEYZESII BIZ BUYUDUK AMAAAA:kedi:

KAHVELOKUM selam canım... biraz geç oldu ama benide bu listeye eklermisin... 34+5 günlük hamileyim...bebeğim erkek olacak.... eğer bir terslik olmazsada 17 eylülde doğum yapcam hacettepede.....

selvihancım ağrısız sancısız hemececeik geçiveren bir doğum diliyorum....geçtiğin yollardan 3 hafta sonra bende geçicem....doğumdayken bizler içinde dua et olurmu canım.... iyi haberlerini bekliyoruz.....

simge cim allah tamamına erdirsin inşallah o kalbi hep atsın :nazar:

LıMBURGCUM ay yerim ben minişi büyümüşte sitemmi yapıyormuş geri kalmış diye ah kıyamam ben tatlı ufaklığa a.s. :nazar:

Simge'cim çok sevindim canım benim, biliyorsun kalp atışını duymak çok önemli bir aşama olarak kabul ediliyor. İnşallah hep böyle sağlıkla devam eder hamileliğin:)

Gülaycım dualarımız da seninle, inşallah senin de sonuçların güzel çıkar, ve yakın zamanda müjdeli haberler verirsin bizlere:)

teşekkürler canım,daha önce hiç yaşamadığımdan çok garip duygular içindeyim bugün.:sm_cool:

kadıkadı, aramıza hoşgeldin.. zevkle ekledim seni de listeye.. inş doğum haberini de yazarım... her şeyin yolunda gitmesi dileklerimle..

çok teşekkür ederim beni de listeye eklediğin için.iyi dileklerin için de sağol canım.amin diyorum.inşallah hepimiz sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız...:lepi:

X