Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Şencim , teşekkür ederim tatlım verdiğin bilgiler ve desteğin için.Evet sende de biraz yüksek çıktı gibi hatırlıyorum.Olacak bunlar herhalde.Canım ben sana küstüm aslında , mersine geldin beni aramadın :umursamaz:Babaanneniz nerde oturuyor burda , belki de çok yakın oturuyorduk , pelincik i göremedim .Maşallah büyümüş çok güzelleşmiş.Sarışın renkli gözlü , tam reklam filmi bebekleri gibi , Allah bağışlasın.

Canım , evet inşallah ben de senin gibi kasım annesi olacağım .Kasım sonu gibi görünüyor ama ben iki hafta önce hesaplıyorum , kasım ortası gibi olur inşallah..Kızların doğum günlerini , hep güzel şeyleri beraber kutlarız inşallah. Ben de çok öpüyorum canım , sağol herşey için...

zorlu bir maraton olduğuna eminim şencim özellikle ilk 6 ay evin reisi oldukları kesin herşey onlara göre ayarlanıyor. işte kör aşıklar olacağız ne yapalım onlar ne derse onu yapacağız kurtuluş yok . bakılım şimdi tüm fırsatları değerlendiriyorum gezmek için hiç hayır demiyorum . ama doğum sonrası miniklerimize mahkum olacağız olsun yeterki sağlıcakla eli ayağı düz akıllı fikirli hayırlı gelsinler bütün sıkıntılar geçer canım ... güzel dileklerin içinde teşekkür ederim ......bizdende size öpücükler opuyorumnanaktan

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım malesef bende de pıhtılaşma varmış 2 bebeğimi kaybettim acaba ankara da olup iyi bir doktor ismi verebilecek var mı aranız da?

evet şencim aşağı yukarı 10 hafta kadar az bir zaman dilimi kaldı. valla olabildiğince tadını çıkarmaya çalışıyorum. gezme işne gelince pek gezemiyorum. yalnız dışarı çıkmak pek istemiyorum. eşiminde haftada 2 gün kursu yok bilmem mesaisi yok nöbeti derken yalnızız kızımla. ama onunla olmak çok çok keyifli hele bide doğsa eminim daha da güzelleşecek. tabi sıkıntı yaratabileceğini düşünmek istemiyorum ama hepsi tatlı sıkıntılar olacak eminim. banada allah senin kızın gibi sağlıklı ve güzel bir kız verecek inşallah. pelini ve seni öpüyoruz tatlım.a.s.

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım malesef bende de pıhtılaşma varmış 2 bebeğimi kaybettim acaba ankara da olup iyi bir doktor ismi verebilecek var mı aranız da?

canım öncelikle hoşgeldin çok çok geçmiş olsun. değerlerin nedir? ankarada hacettepe de prof dr.lütfü önderoğlu(ben hastasıyım) birde sinan beksaç var ben bu konu ile ilgili ankarada bu iki doktorun adını biliyorum ve bu alanda gerçekten uzmanlar. umarım bundan sonra kayıp yaşamazsın.

papatyam, haklısın küsmekte :kedi: babanemiz pozcu da, pozcu postanesinin hemen arkasında oturuyolar, sen ne taraftasın? çok sıcaktı geldiğimiz dönemde canım yaa...3 gece kaldık kaçtık, pelincik iç anadolu çocuğu malum alışık değil o kadar sıcağa ter alerjisi olur diye hep korkuttu çevremdekiler, sadece bir-iki sefer foruma gittik akşam, gündüz hiç çıkmadık, evde klimanın altında oturduk, aklıma geldin tabii çok isterdim görüşmeyi ama inşallah gelecek yaza canım...hee bu arada illaki mersinde görüşcez diye bişi yok di mi...geliyosun nasılsa ankaraya kontrollere, bizde bekleriz teyzoşumuzu her zaman...tombik göbüşünle aynı gün geri dönmüyosundur heralde..kalırız bizde, misafir ederiz sizi inşallah...:1hug:a.s.

ecesem merhaba canım nasılsın umarım herşey yolundadır. geçen hafta gidecektin galiba lütfü beye nasıl geçti?şişmeler devam ediyor mu?bebişin nasıl?öptüm canım byeeee

nuru huda allah tamamına erdirsin inşallah arkadaşım.

meryemcim çoks evindim güzel haberleriniz bizlere moral oluyor.

papatyacım benim kuzenimde de aynı şeyler oldu, çok sağlıklı bi diyet şeker diyeti, hiç zorlanmadı hem de gereksiz kilolar almadı, bebişi besledi bi güzel.

buarada ben de mersinliyim, yıllarca pozcuda yaşadım, solide yazları....sonra çaltananın yanındaki siteye taşındık, tece davultepe tarafı yaşasın tantuni ve künefe kardeşliği )

limburgcum, bkale, ravza...canlarım iyisiniz umarım, bebişlerinizle birlikte raat ve keyifli bir hamişlik geçirin inşallah a.s

iyiyim limburgcumçok şükür bir yaramazlık yok.
haftasonu eşimle ufak bir tatil yapacağız allah izin verirse baş başa, o yüzden keyfim yerinde zemuszemus
ikimizin de kafa dağıtmaya ihtiyacı vardı biraz sanıyorum. ama işin komiği ne biliyor musun kafa dağıtmak için GS maçına gideeğiz, yani eşime mi yarar bana mı bilmiyorum ama onun da gönlü olsun istedim. ne de olsa bu erkek milleti sıkıntısını pek gösteremiyor )

limburgcum, bkale, ravza...canlarım iyisiniz umarım, bebişlerinizle birlikte raat ve keyifli bir hamişlik geçirin inşallah a.s

canım saol iyiyim bugün doktordaydık 3 boyutlu ultrasona girdim bebişim iç organlarına bakıldı hepsi iyi yerli yerindeydi ama hiç yüzünü göstermedihep elleriyle kapattı çok hareketliydi 20.ci haftaya girmişim benim hesabıma göre 19 haftalıktı buna sevindim 1 hafta 1 haftadır değilmi anlayacağın her şey yolunda bebişim iyi ve ben çok mutluyum darısı sana bu günleri sende en kısa zamanda görürsün işallah yüce rabbim sana dünya tatlısı bi kız versin işallah kendine iyi bak canım

ravzacım ne güzel haberler verdin, allah hayırlısıyla kucağına almayı da nasip etsin inşallah :Saruboceq:

dualarını Allah duysun canım arkadaşım, inşallah. bana çok moral oluyorsun, amin, gönlümün muradını herkesinkiyle birlikt verir inşallah rabbim :Saruboceq:

sen böyle dedikçe çok hoşuma gidiyor, dün sabah bir kız çocuğu sevdim, ben ona maşşallah dedikçe elini ağzına sokup gülüyordu, gözleri aklımda hala, allah duysun dualarını, allah razı olsun

Nergiscim sen nerelerdesin ?
İnşallah iyisindir tatlım, dilerim ki lekelenmen geçmiş bitmiş olsun :)
Güzel haberlerini bekliyoruz canım.

çok teşekkür edrim canım iyiyim. dün ki 1 damladan başka gelmedi. bu günde gayet iyiydim bin şükür. dün sizler doktora sormadn ilaç içme dediniz ya bende progestanı getirttim ama içmedim.gerekte kalmadı şüküürler olsun...iyi ki varsınız:lepi:

AYYY CANIM BENIM NE GUZEL OHHH YASADIN VALLAA SEFAAANNN OLSUNzemuszemus NE GUZEL BIZDE BU SENE YAPICAKTIK OTELE REZERVASYON BILE YAPTIRMISTIK AMA BEBISIMIZ GELINCE IPTAL ETMEK ZORUNDA KALDIK OLSUN SENEYE INSALLAH BEBISIMIZLE GELIRIZ IZINE

AYY CANIM BENIM NE GUZEL zemuszemusHERSEY YOLUNDA OLDUGUNU DUYMAK COK GUZEL CANIM ALLAH INSALLAH KUCAGINDA OPUP KOKLAMYIDA NASIP EDER INSALLAH BIZDE O HAFTALARI GORURUZ CANIM:Saruboceq:

COK GUZEL NERGISCIM SIKMA KENDINI SAKIN OL OLUMLU DUSUN BAK HERSEY DAHA GUZEL OLACAKkaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…