Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Prettybaby inşallah sağlıkla tamamlarsın bu süreci.

Lidyacım inşallah sen de bir daha ki hamileliğini çok güzel geçirirsin canım.

prettbaby, allah yardımcın olsun, sonuna kadar sağlık ve huzurla geçirip bebişini kucağına alırsın inşallah.

allah hepimizin gönlündeki muradı versin :Saruboceq:

cok tsk ederım canım guzel dıleklerın ıcın
allah bızım durumumuzda olan herkese yardımcı olsun ıns
amın canım
baya zor atlattım ılk 3 ayı sureklı acıllerdeydım kalp atısı durdumu dıye
suan hareketlerını duyuyorumbebegımın
ama paranoya oldu en ufak hıssetmesem sıkıntıya gırıyorum
allah kımseye vermesın boyle tedırgınlıkler

amin prettbaby.
allah sana da bir daha yaşatmasın inşallah, biliyorum bizler için kolay değil ama içini ferah tutmaya çalış. allah nasibini verdiyse kimse ve hiçbirşey engel olamaz

dinamisscim sen de ankaradaydın değil mi?lütfü bey miydi senin de doktorun?

Hayır canım, ben Lütfü bey'e hiç gitmedim. İlk hamile kaldığımdan bugüne Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nden Dr. Hilmi Yıldırım'a gidiyorum.
Sağolsun ilk düşüğümden sonra pıhtılaşmayı hemen tespit etti, kendisi benim bir çok tanığımın da doktoru oldu bugüne kadar.
O nedenle sanırım ben de çok bi güven duygusu var ona karşı, hiç başka doktor düşünmedim ben.

çok sevindim adına dinamissciğim, güven duyman çok önemli.
benim de ilk düşüğümde tüm tetkikler yapıldı, bu bakımdan çok şanslıyız çok şükür.

Evet heleki araştırma için çoğu yerde 3. düşükten sonra dendiğini duyunca inanamamıştım ben. Yani insan hayatıyla, duyguları nasıl bu kadar hiçe sayılabiliyor, akıl alır gibi değil.

amin prettbaby.
allah sana da bir daha yaşatmasın inşallah, biliyorum bizler için kolay değil ama içini ferah tutmaya çalış. allah nasibini verdiyse kimse ve hiçbirşey engel olamaz

saol canım
son kontrolumde doktorumun bana soyledıgı bısey vardı
cok hosuma gıttı sızıınlede paylasmak ısterım
ben ıgne kullanıyorum
ama buna ragmen endıselerımden bahsettım
dedım yınede bebegımı kaybetme oranı nedır?
doktorumda bız her sekılde takıp edıyoruz ve genelde ıgne ıle pek kayıp yasamayız
ama bılırmısın bır bebegı anne karnında tek koruyan sey ALLAH dır
ve lutfen serınkanlı ol tevekkul et ıns bebegını kucagına alacaksın dedı
suan daha sakınırım gercekden allahım onu nasıp etmısse bızımle olur

Evet heleki araştırma için çoğu yerde 3. düşükten sonra dendiğini duyunca inanamamıştım ben. Yani insan hayatıyla, duyguları nasıl bu kadar hiçe sayılabiliyor, akıl alır gibi değil.

evet bende ılk bebegımı kaybettıkden sonra cok mucadele verdım eskı doktorumla
tum testlerı yaptırmak ıstıyorum dedım gerek yok dedı
bende gıttım arastırma hastanesıne 3 kaybım var dıyerek yaptırdım ve bak heterezıgot oldugum anlasıldı
cok sukur kı bız cok canımız yanmadan bulanlardanız

sonuyok merhaba, seninle daha önce konuşma fırsatımız olmamıştı...
ama yeni bri işe başladığını hatırlıyorum, hayırlı uğurlu olsun umarım memnunsundur.

slm lidyacım nasılsın canım ,prettybaby sende hoşgeldin canım geçmiş olsun..Allahım sağ salim bebişini kucaklamayı nasip etsin..

şenciğim merhaba.
sana birşey danışmak istiyorum, elevit kullanan pek çok kişi var sanırım burda.
lütfü bey istiyorsan bir multivitamin kullan ama şart değil dedi ama isim sormayı unuttum!hangisini tavsiye edersin, bir fikrin varsa paylaşırsan çook sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…