Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

limburg cum takvimim yanlışmış o yüzden duyamadık pıtpıtları....
margrita cım artık 7. haftayı bekliycem
çok teşekkür ederim hepinize opuyorumnanaktan

saol canim ya iiki varsin cok moral veriosun bana.yaa dil sorunumda var tam anlatamiorum esimde kisili soruyo drmuzda biraz kestirip atio o yuzden kocisimde sorarken cekinio.burda hic igneyi birakan duymamistim o yuzden panik oldum.yaa bide aklima ne gelior biliormsun cok bilgili diilim tabiki ama bildigim kadariyla ilk zamanlarda cocuk annenin kanindan beslenio 3.aydan sonra plesantadan b eslenmeye baslaio iye biliorum yanlismi bilmem ama acaba dioyrum bende o kadar agir diilde ilk zamnlari atlatinca aspirin yeterlimi olacakki bir bilen varsa lutfen cevaplasin arkadaslar kafam karisik

Son düzenleme:

Canım çok normal inan, zaten genelde 7. haftanın içinde duyuluyor kalp atışları. Hiç canını sıkma, kalbini de duyacaksın, kollarına da alacakasın inşallah:)
İnşallah hepimiz sağlıkla dünyaya getireceğiz bebeklerimizi:)

ayy canim hg yoktun ne zamndir.hadi bakalim ii haberlerle gel insallahopuyorumnanaktan

canim zor biliorum ama stres yapma nolur bak zamanini beklior senin canini acitmamak icin annesi uzme kendini bidahaki ay insallah

canim benimde oyle omustu ilk gittigim zamnlarda ben kendimi 6 haftalik falan saniodum 4 haftalikmisim bi sorun yoj gec dollenmeden oluyor insallah duyucaksin iki hafta sonra pit pitlari annesi

Canım bu dediğini hiç bilmiyorum o yüzden bişe diyemeyeceğim maalesef.
Ama eğer dil bilen bi bayan arkadaşın varsa bir de arkadaşınla git doktora. Biliyorsun biz bayanlar daha net sorabiliyoruz böyle konuları.
Bir de en kısa zamanda sen dilini geliştir, bunun için çok çalış canım benim özellikle de bebeğin için,çünkü doğduğunda onu kontrollere falan götürürken sorun yaşamaman için.
Bu arada teşekkür ederim tatlım, iyi ki hepimiz varız :)

nergiscim inş rabbim sana o pır pır atan kalbi en yakın zamanda görmeyi nasip etsin canım..ben bebişimin kalp atışını 6+5 ken görmüştüm.zavallı yavrum pır pır,sanki birşeylerden korkarcasına,belkide anlamıştı.7+4 ken sanırım tekrar doktora gittik durmuş kalbi.şimdi hiç aklımdan çıkmıyo.ama benim teşhisim konulmamıştı ,senin teşhisin konulmuş tedavin belli hiç moralini bozma vakit geçircek bişiler bul kendine ,insan kendini dinleyince zaman hiç geçmek bilmiyo canım iyi haberlerini beklicez:Saruboceq:

canim benimde oyle omustu ilk gittigim zamnlarda ben kendimi 6 haftalik falan saniodum 4 haftalikmisim bi sorun yoj gec dollenmeden oluyor insallah duyucaksin iki hafta sonra pit pitlari annesi

inşallah canım inşallh gelirmiki o günler... ne olur çoook dua edin kızlar.
inanın her el açmamda hep bebek isteyenlere hamilelere dua ediyorum.inşallah kabul olur:Saruboceq:

aynen canım,benim son adetim 5 temmuz senin kaç?

çok geçmiş olsun canım:gitme: allahım tekrar bu acıyı yaşatmasın ne sana ne de başkasına..
aslında işe gidiyorum zaman geçer beklerim ama bu gün kasıklarımda belimde ağrılar hissetmeye başladım. aslında çokta utanarak yazıyorum ama akıntım çok arttı bu gün 1 damlada kkahverengi leke geldi. bu leke bana düşüğü hatırlattığı için sanki onu görünce yıkıldım. geçen seferki düşükte böle başladı akşam kırmızı leke, gece kanama sabaha da düşük olmuştu ve hastanedeydim serumum falanda vardı ama düştü. gerçi şimdi tanım belli iğne kullanıyorum ama bilmiyorum işte...:gitme:

İnşaallah canım , desteğin için teşekkürler...

canim zor biliorum ama stres yapma nolur bak zamanini beklior senin canini acitmamak icin annesi uzme kendini bidahaki ay insallah

Zaten bu ay akıllandım ve hiç stres yapmayacağım...İnşaallah canım , bir dahaki aya veririm güzel haberleri ....

Nergiscim doktoruna bu kahverengi lekeyi sordun mu ? İnan kötü şeyleri hatırlatmayı istemem ama tedbirli olmak gerek.
Benim de iğne kullandığım halde lekelenmem olmuştu, (hatta allah kimseye yaşatmasın benim kanamam da oldu, 1 ay hep yattım öyle geçti) doktor progestan vermişti. İyi geldi sanırım bana çünkü şimdi ayaktayım, işe bile başladım.
Bu hapı kullanmıyorsan doktoruna bir sor istersen canım.
Umarım basit bir lekedir ve hiçbir aksilik yaşamazsın tatlım.

hayır canım tam aksi gibi dr dan gelince oldu progestan kullanmıyorum. dr gerek yok demiştibenneyaptımki ama acaba kendim alsam kullansam mı ki

Canım bi telefon etme imkanın yok mu, sormadan kullanılır mı bilemedim şimdi?
Hem lekelenmen olunca da haber vermek gerekiyor doktora bildiğim kadarı ile. Ama şu da var ki hemen telaş yapma, çünkü bir kanama odağı falan olsa ultrasonda görünüyor, doktorun da uyarırdı neticede. Benim kanama odağı ultrasonda bebeğimden daha büyük bir şekilde görünüyordu çünkü.

arkadaşlar sadece 3 gün bakmadım forma maşallah maşallah mutluluk neşe daim olsun......
son 4 gün arkadaşlar bana dua edin de ayın 15 inde şuraya artık büyük harflerle HAMıLEYııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııMMMMMMMMMMMMMMMMMMM yazabileyim...iğne ilaç tırs gelir fıs gider herşeye razıyım.
hepinizi öpüyorum...

Fundacigim melekcigim demin doktoru aradim sonuclar gelmemis hala yarin ara dediler ufff ya ben bugünü zor bekledim.
Bu arada intenetten arastirdim ve biraz olsun rahatladim bu chlamydien hastaligi gercektende kisirliga neden oluyormus ama eger gercektende bende böyle bir durum varsa antibiotikum ile tedavisi varmis.
Allahima sükürler olsun ben baya korkmustum. Gerci seneler boyuca bu hastalgi tedavi ettirmese insan gerceken kanser olabilirmis.
Bakalim benim sonuc ne cikacak hayirlisi ne ise o olsun.

şimdi eşim getirdi içiyorum. inşallah başka leke olmaz:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…