Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

hayır canım tam aksi gibi dr dan gelince oldu progestan kullanmıyorum. dr gerek yok demiştibenneyaptımki ama acaba kendim alsam kullansam mı ki

nergizcim canım bence doktoruna sormadan kullanma progestan konusunda her doktor aynı şeyi düşünmüyo benim doktorum önermemişti doktoruna sor pruloton diye düşük önleyici bi iğne var onu kullanmanı tavsiye ederim ben çok faydasını gördüm ve halen kullanıyorum canım bence bi doktoruna söle haftada 1 tane vuruluyorum progestandan daha etkiliymiş bu iğne allaha emanet ol canım

hayır canım tam aksi gibi dr dan gelince oldu progestan kullanmıyorum. dr gerek yok demiştibenneyaptımki ama acaba kendim alsam kullansam mı ki

canım doktoruna danış en azından tlf ile durumunu anlat bence,kafana göre hiçbişeyi kullanma..
en ufak bişeyi bile doktoruna sor çekinme,

benim doktorum en önemsiz bişeyi bile danış bana gece bile olsa tlf aç der,eğer açmazsan sonrasında kızarım sana bırakırım der korkutur beni,yani şaka bir tarafa gerçekten en ufak bişey bile olsa doktorunu bul ve danış bence..

Meraba arkadaşlar ,

Kendimden gelişmleeri vereyim size...Benim beklenen adet 14 ağustos biliyorsunuz...Ama ben bugün hastalandım...3 gün öncesinden yani...Ve hayatım boyunca hadi bir kaç günlük gecikmelerim olurdu ama erken hiç olmazdı...Eeee kendime ne kadar stres yaptıysam artık...Ama artık akıllandım bu ay rahat olucam , kafama takmicam , bol bol gezicem , kitap okicam ( hamilelik kitapları hariç ) ,yürüyüşlerime devam edicem...Hem sezeryan yaram 1 ay daha iyileşmiş olacak...

Kahvelokumcum söylemiştim sana sıramı sana verdim diye :) Hadi canım beni bekleteme bu ay önce senden , sonra benden güzel haberler inşaallah...

Çalıkuşum , canım senden iyi haberleri bekliyorum...Sonuçların çok güzel çıkacak inşaallah...Hani sana demiştimya ikizlerin annesi olacağına inanıyorum diye , belkide üçüzlerin olacak senin inşaallahhh...Çünkü bunca yaşadıklarının üzerine mutlaka çok güzel bir şeyler olmalı, çok güzel bir ödülün olmalı canım...Bundan sonra hep iyi olacak senin için , sevinçlerine şahit olacağız hep...

melekcim canım nolur üzülme bu ay olmazsa önümüzdeki ay olur önemli olan hayırlı sağlıklı bir gebelik olması değilmi geç olsunda güç olmasın canım moral bozmak yok bak mubarek bir aya giriyoruz bu mubarek ayda bi bayram müjdesi verirsin bize eşine daha güzel bi hediye olmaz bebiş haberinden başka düşünsene bayram sabahı eşine ben hamileyim diyorsun hayırlısı canım allahım gönlünün muradını versin bu arada sana bunları yazarken ilkindi ezanı okunuyor yüce rabbim dualarımızı kabul etsin işallah

canım doktoruna danış en azından tlf ile durumunu anlat bence,kafana göre hiçbişeyi kullanma..

benim doktorum en önemsiz bişeyi bile danış bana gece bile olsa tlf aç der,eğer açmazsan sonrasında kızarım sana bırakırım der korkutur beni,yani şaka bir tarafa gerçekten en ufak bişey bile olsa doktorunu bul ve danış bence..

meryemmeryem senin doktorun kim ankaradaysan tabiki şuan bir doktor arayışındayım da canım :))

arkadaşlar ben 3 tane düşük yaşadım.testler yapıldı kan pıhtılaşması oldugu tespit edildi şimdi hamişliği bekliyorum.benimle aynı dertten muzdarip arkadaşlar var mı?

arkadaşım bende 2 düşük 1 ölü doğum yaptım kan pıhtılaşması tespit edildi ben coraspirin100 lük kullandım şimdi 35 haftalık hamileyim ve yakında hayırlısı ile kızımı kucağıma alcam umarım sende bütün isteyen bekleyen anne adaylarıda bebeklerine kavuşurlar umudunu ve isteğini sakın kaybetme hayırlısı ile bebeğine kavuşacağın günü bekle en kısa zamanda istediğin olur inşallah dualarınızı eksik etmeyin yeter :Saruboceq: :Saruboceq:

canım burada bi doc dr var ve tel vermiyo.... bende gebelik daha yeni olduğu için özel bi dr daha bulamadım. yani hiç kimseyi arayamam ama bulunca emin ol bende arayacam sorularımdan kesin bıkar:kedi:

haklısın ravrazım aslında sana dün detaylıca sormuştum.
ama bişey söliyim mi sizle paylaşınca ağrım sızım kalmadı siz süpersiniz yaaaa

slm arkadaşlar öncelıkle hamiş olanları tebrık edıyorum olmak isteyenlerede bolca dua gonderıyorum allah en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin ankarada olupta ii bir dr arayanlara benım tavsyem lutfu önderoğlu kesınlıkle ben kalktım samsundan gittim kendisine gecen hafta ve tekrar gidicem hamiş oluncada gitmeyi düşünyorum allah nasip edrse

kıslaaar bu gun adet olmam lazım daha olmadım bakalım yarını beklıycem bu ay 2 kez korunmasız ilişkıye girmiştk tutma tutmaz bu ay tutuyomş dra gitmeye başladım ya allahım hayrlısını nasip etsin hepimiz için

canim benim ya cok tesekkur ederim:dance:ALLAH hepinizden razi olsun canim

Ne demek canım burda hepimiz bebek hasreti çekiyoruz ve sana söylediğim duanın bir anne için ne demek olduğunu bebeğimi kaybedince anladım artık bütün anne adaylarına o duayı canı gönülden diliyorum :) :emir_bebek:

hıh şimdi oldu!
melekcim, rabbim uygun gördüğü zamanda hayırlısıyla arkadaşım, umarım en kısa zamanda bebişini kucağına alırsın.

meryemcim, tatlı telaşende kolaylıklar diliyorum canım, darısı başımıza.sonuna kadar sağlık ve huzurla bebişinle :Saruboceq:

nergiscim görürsün bak herşey yolund agidecek, pıt pıt kalbi de bebişin zıp zıp zıpladığını da göreceksin allahın izniyle, dualarımdasın :Saruboceq:

dinamiss burdasın! Şeniz
iyiyim hamdolsun canım benim :Saruboceq:
sen nasılsın bebişimiz nasıl annesi, işte ilk günlerin nasıl geçiyor?özlemişsindir, giyinip dışarı çıkmak pek tatlı gelmiştir. ben de ilk hamişliğimde 3,5 hafta yatmıştım, dışarı çıkınca kendimi zuzaylı gibi hissetmiştim :-)))

ıyı aksamlar arkadaslar
uzunca bır suredır sızınleyım yazdıklarınızı okuyorum
bır defa yazabıldım ama bugune kadar o da 2-3 ay oldu
benı hatırlamazsınız yanı
bende heterezıgotum ve 1 bebegımı kaybettım
ama cok şükür suan yıne hamıleyım ve cok şükür sorun yok

Hem de nasıl özlemişim. Arkadaşlarımı da hatta çalışmayı bile özlemişim. ınanmazsın yemekhanenin korkunç yemeklerini bile dicem ama o kadarı abartmak olur :)
Hatta eşim dışarıda insanları gösterip, "hayatım korkma, onlarda insan, ısırmazlar, ne de olsa 1 ay oldu unutmuşsundur" diye dalga geçiyor benimle.

Şaka bir yana inşallah allahım hepimize hamileliği sağlıkla geçirmeyi nasip eder.

prettbaby, allah yardımcın olsun, sonuna kadar sağlık ve huzurla geçirip bebişini kucağına alırsın inşallah.

allah hepimizin gönlündeki muradı versin :Saruboceq:

:-))) tahmin edebiliyorum canım.
iyi olmana sevindim, metanetinle inancım zor günleri atlattın, allahım bir daha yaşatmasın inşallah. keyifle huzurla geçirirsin inşallah pıhtı arkadaşım tüm süreci a.s

X