Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

sağolun kızlar ya,ne güzel moral veriyosunuz,çevremdeki arkadaşlarım anlamadığı için,yok işte neden işe gidiyosun senin yatman lazım,dikkat etmelisin .. ıvır zıvır bir sürü şey moral bozuyolar.

kızlar nasılsınız simgecim hayırlı olsun kuşum ama kalp atımı duyman için çok erken biliyorum çok zor beklemek ama sabır inşallah onu duyacağın günde gelecek

limburcum sen nasılsın canım iyi haberler verdin bu senide rahatlatmıştır canım inşallah sorunsuz bir şekilde atlatırsın

papatyasüreyya canım maşallah kocaman oldunuz az bir zaman kaldı heyecanlısındır mutlaka inşallah sağlıkla alırsın kucağına oğluşunu

nazlım güzel anne efemiz nasıl umarım iyidir kocaman öpüyorum ikinizi

celoşum yok artık girmiyoo nedense terk etti bizi

sonuyokda iş karısı oldu

neyse benimde önüm dosya dolu tüm arkadaşları öpüyorum herşeyin gönlünüzce olmasını diliyorum

canim bunu dun sormustum gormedin sanirim musait oldugunda bi bakarmisina.s.

Canım öncelikle biliyorsun bu test saptama değil tarama testi, yani sadece olasılık durumunu söylüyor. O nedenle doktorumda dedi, hiçbir sonuç kesin değil, ne çıkarsa çıksın moral bozmamak gerek.

NT ölçümünde ense kalınlığı için 2 mm çıkarsa riskli, 3 mm çıkarsa çok riskli gruba dahil olunuyormuş doktorun dediğine göre. Bizimkinin 1.1 mm çıktı.
Tabii bu sonuçları bir de kanda bakılan değerlerle karşılaştırıyorlarmış.
Eminim seninki de ideal sınırlar içindedir tatlım, lütfen telaş yapma. Kan sonucuna da bakarak doktorun en doğru bilgiyi verir zaten.
İyi bak kendine de yeğenimize de canımcım:)

selam kızlarr biz geldikk
umarım görüşmeyeli herkes iyidir,herşey yolundadır
birkaç gün dinlendik yeni geldik ofise,artık işlerimi toparlıyorum bu haftadan sonra gelmeyi düşünmüyorum işe..zor ayrılıcam gibi yaa bir türlü artık işi bıraktım gelmiyorum diyemiyorum :KK43:(
(kendi şirketimiz belki ondandır,eşimle birlikte gidip geliyorduk hergün ne güzel)
neyse işte bebeğim için herşeye değer..

yarın kontrolümüz var bakalım oğlişim ne kadar büyüdü..şimdilik çok şükür iyiyiz,
doğum hazırlıkları yapmaya başladım artık
haftaya bebeğimin eşyalarını yıkayıp düzenleyecem,hastane çantalarını hazırlıcam
sonrada evde keyf yapmayı düşünüyorum doğuma kadar bakalım

hepinizi öpüyorum,geçmişe bir bakayım fırsat buldukça yokluğumda neler olmuş bakalım

Meryemcim ne güzel, ne zevklidir bu hazırlıkları yapmak.
Kendine çok iyi bak, son ayların artık boşver gitme işe, yorma kendini. Ne güzel kendi işiniz çok sıkılırsan arada bir uğrarsın ofisinize olur biter :)
İnşallah böyle sağlıkla, kolayca doğumunuda gerçekleştirip oğluşunu kucağına alacaksın canım benim.
Öpüyorum çok, sağlıcakla kal :)

Meryemcim ne güzel, ne zevklidir bu hazırlıkları yapmak.
Kendine çok iyi bak, son ayların artık boşver gitme işe, yorma kendini. Ne güzel kendi işiniz çok sıkılırsan arada bir uğrarsın ofisinize olur biter :)
İnşallah böyle sağlıkla, kolayca doğumunuda gerçekleştirip oğluşunu kucağına alacaksın canım benim.
Öpüyorum çok, sağlıcakla kal :)

canım benim iyi dileklerin için saol,
allahım herkese sağlıklı gebelik ve doğumlar nasip etsin,
hiçbirimizin beklentilerini boşa çıkarmasın..

Canım öncelikle biliyorsun bu test saptama değil tarama testi, yani sadece olasılık durumunu söylüyor. O nedenle doktorumda dedi, hiçbir sonuç kesin değil, ne çıkarsa çıksın moral bozmamak gerek.

NT ölçümünde ense kalınlığı için 2 mm çıkarsa riskli, 3 mm çıkarsa çok riskli gruba dahil olunuyormuş doktorun dediğine göre. Bizimkinin 1.1 mm çıktı.
Tabii bu sonuçları bir de kanda bakılan değerlerle karşılaştırıyorlarmış.
Eminim seninki de ideal sınırlar içindedir tatlım, lütfen telaş yapma. Kan sonucuna da bakarak doktorun en doğru bilgiyi verir zaten.
İyi bak kendine de yeğenimize de canımcım:)

canim cok sagol benim seninkine gore biraz fazla 1.5mm cikti kanda aldilar ama randevuyu bir ay sonrasina verdi sonuu gec ogrenicem yani ama sevindirici bir haber bu normalde kontroller ayda bir oluyo benim riskli diye 2 haftada bir cagiriodu simdi boyle cagirmasinada sevindim acikcasi.canim birde drum bana ne biliormusun igneleri 3 hafta daha kullan sonra birak bende niye fbirakiyorum doguma kadar kullanmam gerkmiomuydu falan diye cok soru sordum aspirin yeterli dedi ben yine israrli davraninca ii o zaman kullan dedi kafam karisti yani bilmiorum ne yapmaliyim neyse canim cok saol cevabin icin senide bebisimizide opuyorum

masallah bu ne guzellik boyle sanem isminde pek hos yani bayildim ismine canim benim kaydirigubbakcemile3
canım benim teşekkürler kalbinin güzellliği opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
günaydın kızlar,bugün 5+2 yim,cuma günü doktor kontrolüm var,bilmiyorum kalp atışlarını duyabilir miyim o zaman,korku var içimde hep.mide bulantım yok,göğüslerimde bazen hassas bazen değil.iğne yeterli gelcek mi onun endişesi var,bir de işe gidip gelmek için epey yol gidiyorum.hep korku hep korku yani,hayırlısıyla sağlıkla geçse bu dönem,hep dua ediyorum

inşallah canım korkma inşallah herşey yolunda gider sıkıntılı günlerin de geçer tatlım :Saruboceq: opuyorumnanaktan

simgecim hayirli olsun hamileligin dra gittiginde 5+5 olucam diyorsun canim insallah duyarsin ne kadar sabirsizlandigini biliorum ama cok erken tatlim yani biraz zor duyman duyamazsan uzulme sakin bu olmadigi icin degil erken oldugu icin.mide bulantim falan yok diyorsun endiselene bendede hic olmadi herkesde olacak diye bisiy yok sakin ol stres yapma opuyorumnanaktan

canım benim teşekkürler kalbinin güzellliği opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

inşallah canım korkma inşallah herşey yolunda gider sıkıntılı günlerin de geçer tatlım :Saruboceq: opuyorumnanaktan

inşallah canım

canim cok sagol benim seninkine gore biraz fazla 1.5mm cikti kanda aldilar ama randevuyu bir ay sonrasina verdi sonuu gec ogrenicem yani ama sevindirici bir haber bu normalde kontroller ayda bir oluyo benim riskli diye 2 haftada bir cagiriodu simdi boyle cagirmasinada sevindim acikcasi.canim birde drum bana ne biliormusun igneleri 3 hafta daha kullan sonra birak bende niye fbirakiyorum doguma kadar kullanmam gerkmiomuydu falan diye cok soru sordum aspirin yeterli dedi ben yine israrli davraninca ii o zaman kullan dedi kafam karisti yani bilmiorum ne yapmaliyim neyse canim cok saol cevabin icin senide bebisimizide opuyorum

Canım doktor bana 2 ve üstü riskli dedi, e senin de 1.5 miş. Hem zaten kana da bakacaklar daha, bu nedenle evham yapma. ıçini rahat tut güzelim.
Canım bir de iğne bırakma konusunda, elbette doktorun illa bırak derse bırak ama konuşurken şunu söyleyebilirsin. Mesela benim doktorum esas olan iğnedir, aspirin destekleyicidir diyordu. Sen de aspirini bırakıp iğneye devam etsem diye bi sor acaba bu konuda ne diyecek.
Bu arada ben de kanamam olduktan sonra aspirini kestim ve doktorum tekrar başlatmayacağını söyledi.
Ama belki de değerlerin aspirinin de yeteceği kadardır bunu da biz değil doktor daha iyi bilir tabi.
Her ne şekilde devam edersen mutlaka içini ferah tut tamam mı canım, inşallah sağlıcakla gelecek bebeğin.

Kahvelokuuuuuummmm nerelerdesin?Özledim valla....

canım, teşekkür ederim.. tatildeydim.. ben de seni merak ediyorum.. 14 ağustosa az kaldı, nasıl hissediyorsun?

kahvelokum sen nasılsın canım nasıl gidiyor

fundacım teşekkür ederim.. heyecnlıyım.. birazdan lütfü beye gidiceğim. bakalım neler diyecek. sen nasılsın canım?

ben yokken bir hayli yazılmış, 2 gündür bitiremedim..listeyi de güncelleyemedim.. güzel haberleri okuyunca sevindim... kötü haberleri okuyunca acıyı içimde hissettim...
şimdi çıkmam lazım, akşam bilgi veririm.. öpüyorum hepinizi..
bu arada baya kalabalıklaşmışız.. hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar..

Merhaba Melek'cim nasılsın?
ıdrar testini yazmışsın, ama canını sıkma şimdiden hem idrar testi için erken daha.
Ayrıca biliyorsun ki sen hamile kalabilen bir insansın, ki bu da çok büyük ve önemli bir şans aslında.
Bu nedenle eğer bu ay olmasa bile stres yapma, bu ay olmazsa önümüzdeki ay olur.
Kendine üzüntü yapıp da etkilenme lütfen canım, biliyorsun stres herşeyi etkiliyor.
ınşallah sağlıkla hamilede kalacaksın, kucağına da alacaksın canım benim tamam mı :)

Meraba arkadaşlar ,

Kendimden gelişmleeri vereyim size...Benim beklenen adet 14 ağustos biliyorsunuz...Ama ben bugün hastalandım...3 gün öncesinden yani...Ve hayatım boyunca hadi bir kaç günlük gecikmelerim olurdu ama erken hiç olmazdı...Eeee kendime ne kadar stres yaptıysam artık...Ama artık akıllandım bu ay rahat olucam , kafama takmicam , bol bol gezicem , kitap okicam ( hamilelik kitapları hariç ) ,yürüyüşlerime devam edicem...Hem sezeryan yaram 1 ay daha iyileşmiş olacak...

Kahvelokumcum söylemiştim sana sıramı sana verdim diye :) Hadi canım beni bekleteme bu ay önce senden , sonra benden güzel haberler inşaallah...

Çalıkuşum , canım senden iyi haberleri bekliyorum...Sonuçların çok güzel çıkacak inşaallah...Hani sana demiştimya ikizlerin annesi olacağına inanıyorum diye , belkide üçüzlerin olacak senin inşaallahhh...Çünkü bunca yaşadıklarının üzerine mutlaka çok güzel bir şeyler olmalı, çok güzel bir ödülün olmalı canım...Bundan sonra hep iyi olacak senin için , sevinçlerine şahit olacağız hep...

selam kızlar
doktordan geldim malesef bebeğin kalp atımını duyamadık çünkü ben 4.6 günlük hamileymişim adet düzenimden dolayı böyleymiş.2 hafta sonra kontrole çağırdı. o zman duyarız dedi.

Merhaba Melek'cim nasılsın?
İdrar testini yazmışsın, ama canını sıkma şimdiden hem idrar testi için erken daha.
Ayrıca biliyorsun ki sen hamile kalabilen bir insansın, ki bu da çok büyük ve önemli bir şans aslında.
Bu nedenle eğer bu ay olmasa bile stres yapma, bu ay olmazsa önümüzdeki ay olur.
Kendine üzüntü yapıp da etkilenme lütfen canım, biliyorsun stres herşeyi etkiliyor.
İnşallah sağlıkla hamilede kalacaksın, kucağına da alacaksın canım benim tamam mı :)

Canım iyiyim şu an...Evet dediğin çok önemli stres yapmamam lazım...Önümüzdeki ay olur inşaallah canım...Hep birlikte bebişlerimizi kucağımıza alıcaz inşaallah :) Üzülmek yok artık , tamam canım :)

yok canım niye sıkasın,bilgi alışverişinde bulunuyoruz ne güzel.benim de protein c ve s normal değerlerde,mthfr 677t heterezigotum.0,3 lük ve aspirin kullanıyorum.doktor kendiliğinden de sağlıklı olabilir sadece önlem amaçlı veriyorum dedi.sende aspirin var mı?

simgecim bende mtfhr 677 heterezigotum. birde paı 4g5g var sadece elevit ve fraxıparin 0.3 kullanıyorum.aspirine gerek yok dedi drum. benimde 2 düşüğüm var ve onlarda hiç kalp atımı duymadan düştü. bende dr giderken bir umutla gittim ama 7 hafta gel dedi.eminim sende ben gibisindir. kalp atımını bi duysam bi daha düşmiycek hep benimle kalacak diye düşünüyorum o yüzden çook önem veriyorum:ecrin_bebek:

selam kızlar
doktordan geldim malesef bebeğin kalp atımını duyamadık çünkü ben 4.6 günlük hamileymişim adet düzenimden dolayı böyleymiş.2 hafta sonra kontrole çağırdı. o zman duyarız dedi.

Canım inşaallah 2 hafta sonra duyacaksınız kalp atımlarını...İnancımız ne kadar kuvvetli olursa her şey o kadar güzel ve çabuk olur...

Canım iyiyim şu an...Evet dediğin çok önemli stres yapmamam lazım...Önümüzdeki ay olur inşaallah canım...Hep birlikte bebişlerimizi kucağımıza alıcaz inşaallah :) Üzülmek yok artık , tamam canım :)

Kesinlikle tatlım üzmeyeceğiz kendimizi, hem sen sezeryan olduğun bence de biraz daha iyileşmiş, biraz daha toplamış olur rahmin, vücudun kendini.
Geç olsun ama güç olmasın derler ya doğru valla, inşallah hayırlı bir zamanda sağlıkla geleceği şekilde gelir bebeğin göbişine tatlım.

X