Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım ben iğnem 0.4 lük iğne ve folik asid ve haftada 1 de pruloton diye düşük önleyici iğne kullanıyorum pruloton iğneyi hala kullanıyorum

sanırım bu prulutonu tek sen kullanıyosun. lekelenmen ya da ağrıların mı olduda verdiler yoksa tedbir amaçlımı? gerçi sorgulamaya gerek yok her halükarda düşüğü engelliyecek ya önemli olan o

sanırım bu prulutonu tek sen kullanıyosun. lekelenmen ya da ağrıların mı olduda verdiler yoksa tedbir amaçlımı? gerçi sorgulamaya gerek yok her halükarda düşüğü engelliyecek ya önemli olan o

canım sanırım evet şu an sadece ben kullanıyorum ama selvihan arkadaşımızda kullanmıştı en başta tedbir amaçlı verdi doktorum tabiki arkasına kanamalar lekelenmeler ama büyük faydası olduğuna inanıyorum çünkü kanamanın boyutu çok büyüktü 3 gün hastanede yatmıştım o zaman ama şimdi çok şükür her şey yolunda

kızlar uzun bir aradan sonra merhaba:))) oğluma evimizdeyiz. EFE geldi...... 3100 gr doğdu oğlum. maşallah durumumuz gayet iyi. annesini üzmüyor. Allah hepinize bu güzel duyguyu nasip etsin inşallah. selvihan canım sırada sen varsın senin güzel haberlerini bekliyorum. spinal ve epidural aynı anda olsum sezeryanla oldu doğum. olmasa bile sabah hastaneye gittiğimde kanamam ufak ufak başlamıştı. yani efe o gün gelmeye karar vermiş zaten. toplamda 1 saat gibi bir süre sonrasında aldım oğlumu kucağıma. iğne olmuyorum doğumdan 3 gün önce kesmiştim. ama varis çorabı verdi doktror onu giyiyoruz tedbir amaçlı. 2 hafta giycem sanıırm sıcakta zor ama olsun risk almaya gerek yok. sonra yazarım doğum hikayemizi. ama herşeye değer hepinizi öpüyoruz....

allah abalı babalı büyütsün canım benim! sende dogum hikayeni paylaş bizimle nazlıcım. oğluşun çok tatlı maşallah. kokla efecigi benim için:emir_bebek:

evet canım ben yeniyim biri 5 haftalık diğeri 7 haftalık iki tane düşüğüm var sonrasında tahlillerimi yaptırdım mtfhrc677t heterzigot ve paı 4g5g varmış. şuan hamileyim fraxıparin 0.3 ve elevit kullanıyorum. yarın ilk kontrolüm var usg de bakılacak ve kaç haftalık olduğunu öğrenecem inşallah ve kalp atışlarını duymayı çooook istiyorumhihoyyyt

canim takvimindeki gibiyse haftan duyarsin pitpitlari ben 6+1 ken duymustum yarini iple cekiosunsundur simdi sen bu gece uyumakta bile zorlaniosun seni cok ii anliorum bitanem ama ilk sen diilsin hepimiz yasadik bu heyecanlari yarin guzel haberlerle doneceksin insallahopuyorumnanaktan

simgecim sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik

günaydın kızlar,bugün 5+2 yim,cuma günü doktor kontrolüm var,bilmiyorum kalp atışlarını duyabilir miyim o zaman,korku var içimde hep.mide bulantım yok,göğüslerimde bazen hassas bazen değil.iğne yeterli gelcek mi onun endişesi var,bir de işe gidip gelmek için epey yol gidiyorum.hep korku hep korku yani,hayırlısıyla sağlıkla geçse bu dönem,hep dua ediyorum

tabii ne demezsin meydan bir güzel görsün dimi hehehehe...... yollarda koyu saçlı beyaz tenli renkli gözlü 164 boylarında bir bayan görürsen durdur sanemmisin diye sor kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 iyi dileklerin için çok teşekkürler tatlım inşallah hepimiz için en iyisi olur.... opuyorumnanaktan

masallah bu ne guzellik boyle sanem isminde pek hos yani bayildim ismine canim benim kaydirigubbakcemile3

ALLAHIM bune yaaaaaaaadelikafadulden yesinler onu ALLAH bagislasin bitanem cok tatli maasallah:nazar::nazar::nazar:

cok sagol tatlim anasina cekmis dicem ama ben o kadar guzel degilim ne bana nede babasina benziyo bu kerata herhalde hastanede fransizlarla karisti kafamçokkarıştı
allah sana dahada guzelini ve sagliklisini versin insallah canimmmmm a.s.

Son düzenleme:
günaydın kızlar,bugün 5+2 yim,cuma günü doktor kontrolüm var,bilmiyorum kalp atışlarını duyabilir miyim o zaman,korku var içimde hep.mide bulantım yok,göğüslerimde bazen hassas bazen değil.iğne yeterli gelcek mi onun endişesi var,bir de işe gidip gelmek için epey yol gidiyorum.hep korku hep korku yani,hayırlısıyla sağlıkla geçse bu dönem,hep dua ediyorum

Tebrikler Simgecim, inşallah hepimiz sağlıkla sonuna kadar gideceğiz hamileliğin.
Canım kalp atışlarını duymayı nasıl heyecanla beklediğini tahmin edebiliyorum, ama bu cuma duyamazsanda hemen endişe etme.
Nergis e de yazmıştım, ben de 7. haftada duydum kalbi.
ınşallah sizinkiler 6. haftada duyulur ama ben 6. haftada duyamadığımda stres yapmıştım, siz yapmayın diye belirteyim dedim :)

Marguerite maşallah canım, allah nazarlardan saklasın.:nazar:
ınşallah hep güzel günlerini, sevinçlerini görürsün meleğinin.
Darısı başımıza:)

Tebrikler Simgecim, inşallah hepimiz sağlıkla sonuna kadar gideceğiz hamileliğin.
Canım kalp atışlarını duymayı nasıl heyecanla beklediğini tahmin edebiliyorum, ama bu cuma duyamazsanda hemen endişe etme.
Nergis e de yazmıştım, ben de 7. haftada duydum kalbi.
İnşallah sizinkiler 6. haftada duyulur ama ben 6. haftada duyamadığımda stres yapmıştım, siz yapmayın diye belirteyim dedim :)[/QUO

sağol canım inşallah duyulur.
fundacım geri sayfaları ancak okuyabildim,burdayım bugün

canım benim lütfen tedirginlikleri at üstünden allahın izniyle kalp atışlarınıda duyacaksın ama 5+2 de duyamayabilirsin canım ben 6+4 de duymuştum duyamazsan sakın stres yapma stres bebeğini çok etkiliyor bunu sakın unutma mesela ben bekleme süresinde hep bebeğimle konuştum beni bırakmaması için ne kadar çok dua ettim ve beni duydu meleğim şu an allaha şükür 29+3 olduk sende şunu sakın unutma allah istedikten sonra hiçbirşey engel olamaz yeterki istesin ben 7de iş başı yapıyorum akşam 7de evde oluyorum sadece gidiş yolum 1,5 saat sürüyor düşün sabah akşam hesaplarsan 3 saat eder bu yüzden bu tür şeyleri kafana takma bol bol dua et bizde senin için dua ediyoruz allahım ikinizide esirgesin allah tamamına erdirsin canım çok öpüyorum seni:Saruboceq::Saruboceq:eek:puyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım benim lütfen tedirginlikleri at üstünden allahın izniyle kalp atışlarınıda duyacaksın ama 5+2 de duyamayabilirsin canım ben 6+4 de duymuştum duyamazsan sakın stres yapma stres bebeğini çok etkiliyor bunu sakın unutma mesela ben bekleme süresinde hep bebeğimle konuştum beni bırakmaması için ne kadar çok dua ettim ve beni duydu meleğim şu an allaha şükür 29+3 olduk sende şunu sakın unutma allah istedikten sonra hiçbirşey engel olamaz yeterki istesin ben 7de iş başı yapıyorum akşam 7de evde oluyorum sadece gidiş yolum 1,5 saat sürüyor düşün sabah akşam hesaplarsan 3 saat eder bu yüzden bu tür şeyleri kafana takma bol bol dua et bizde senin için dua ediyoruz allahım ikinizide esirgesin allah tamamına erdirsin canım çok öpüyorum seni:Saruboceq::Saruboceq:eek:puyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sağol canım iyiki varsınız,sen kaçlık iğne kullanıyosun,bi de değerin neydi.0,3 lük yetmicek diye endişeleniyorum.ama doktor 0,4 verirsem allah korusun başına bişey gelse kanı durduramazlar dedi.

X