Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

duymadım ttalım sanırım özel bi yer. bende çiğli de oturuyorum. şirinyerde Tahir Özgüder diye bi doktor var ona gidiyorum ayrıca kendisi devlet hastanesindede çalışıyo. Doktorumdan çooook ama çok memnunum ttalım.

duymadım ttalım sanırım özel bi yer. bende çiğli de oturuyorum. şirinyerde Tahir Özgüder diye bi doktor var ona gidiyorum ayrıca kendisi devlet hastanesindede çalışıyo. Doktorumdan çooook ama çok memnunum ttalım.

evet canım özel,bende memnunum sonuçta bu rahatsızlığımı o buldu.malesef devlet hastanesinde görevli değil.önceki gittiklerim beni oyaladı,genelde bütün testlerim normal değerlerde olduğundan deniceksin dediler.allahtan uymadım onlara.senin değerin ne canım

cnm ben testlerimi başka bi hastanede yaptırmıştım yapılan testler protein s protein c ve lupus antikoagulanı diye testler. protein s ve c normal değerlerde çıktı lupus ise negatif çıkması gerekirken pozitif çıktı.
o da kan pıhtılaşması demekmiş.ama şirketin doktoruna gösrediğim zaman protein değerlerin normal lupus ise yalancı pozitif olabilir dedi.
daha sonra da hamile kalır kalmaz tahir beye gittim. oda önlem amaçlı sanırım bu iğnelere başlattı beni şu anda 30+1 aftalığım ve günde bir tane fraxparine 0,4 ml kullanıyorum.
off sanırım çok uzun yazdım sıktıysam kusura bakma
senin değerlerin nedir cnmm.

cnm ben testlerimi başka bi hastanede yaptırmıştım yapılan testler protein s protein c ve lupus antikoagulanı diye testler. protein s ve c normal değerlerde çıktı lupus ise negatif çıkması gerekirken pozitif çıktı.
o da kan pıhtılaşması demekmiş.ama şirketin doktoruna gösrediğim zaman protein değerlerin normal lupus ise yalancı pozitif olabilir dedi.
daha sonra da hamile kalır kalmaz tahir beye gittim. oda önlem amaçlı sanırım bu iğnelere başlattı beni şu anda 30+1 aftalığım ve günde bir tane fraxparine 0,4 ml kullanıyorum.
off sanırım çok uzun yazdım sıktıysam kusura bakma
senin değerlerin nedir cnmm.

yok canım niye sıkasın,bilgi alışverişinde bulunuyoruz ne güzel.benim de protein c ve s normal değerlerde,mthfr 677t heterezigotum.0,3 lük ve aspirin kullanıyorum.doktor kendiliğinden de sağlıklı olabilir sadece önlem amaçlı veriyorum dedi.sende aspirin var mı?

ben aspirini ilk haftalarda kullanmıştım 8 inci haftada kanamam geldiği için doktor aspirini kesti şuan sadece iğne elevit ve demir hapı alıyorum cnmm. senin nasıl gidiyor. heyecanını korkunu anlayabiliyorum cnmm kaç bebek kaybın var.

ben aspirini ilk haftalarda kullanmıştım 8 inci haftada kanamam geldiği için doktor aspirini kesti şuan sadece iğne elevit ve demir hapı alıyorum cnmm. senin nasıl gidiyor. heyecanını korkunu anlayabiliyorum cnmm kaç bebek kaybın var.

daha önce 2 kaybım var canım,hiç kalp atışı alınamamıştı onlarda.bende şu an 0,3 iğne,elevit,folbiol,progestan ve coraspin alıyorum.şu an hiçbir belirtim yok işte ona biraz takıyorum.kalp atışını bi görsem

görürsün cnm görürsün Rabbim'in izniyle yeterki kendine stres yapma. zaten pıhtılaşma sorunumuz var bu stres damarları kastığı için bu problem daha artabiliyo. içini ferah tut onu düşünmemeye çalış ya da güzel şeyler düşün.Ve bol bol RAbbim'e dua et. ben kalp atışını 7. haftanın içinde duymuştum 6. haftada duyamazsan endişelenme sakın iyi mi tatlım..

görürsün cnm görürsün Rabbim'in izniyle yeterki kendine stres yapma. zaten pıhtılaşma sorunumuz var bu stres damarları kastığı için bu problem daha artabiliyo. içini ferah tut onu düşünmemeye çalış ya da güzel şeyler düşün.Ve bol bol RAbbim'e dua et. ben kalp atışını 7. haftanın içinde duymuştum 6. haftada duyamazsan endişelenme sakın iyi mi tatlım..

tamam canım doktorum 2 hafta seminerde olacağı için bu cuma çağırdı biraz erken bi kontrol olcak 5+5 te hayırlısı bakalım.2. ye göre daha iyiyim ama bu hamileliğimde onda bilmiyodum zaten bu durumu önlem filan da yoktu.

öncelikle Allah'a sonrada doktoruna ve kullandığın iğneye güven cnm.. ben bu topiğe arada giriyorum genelde ekim 2009 anneleri topiğindeyim bilgi olsun cnmm.
RAbbim sana da banada isteyen ve bekleyen herkese bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..

öncelikle Allah'a sonrada doktoruna ve kullandığın iğneye güven cnm.. ben bu topiğe arada giriyorum genelde ekim 2009 anneleri topiğindeyim bilgi olsun cnmm.
RAbbim sana da banada isteyen ve bekleyen herkese bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah..

amin canım

bkale nasılsın canım bebiş nasıl 7 aylık oldun değilmi hayırlısıyla doğumunda yaklaşıyo işallah bebişine sağsalim kavuşacaksın öptüm seni ve bebişi

canım benim çok iyiyiz şükür bi yaramazlık yok. evet tatlım 7. ayın içindeyiz zaman yaklaştıkça heyecanlanmaya başladım ben şimdiden. amin canım inşallah hepimiz sağsağlim kavuşacağız bebişlerimize. sen nasılsın bebişin nasıl artık iyice hareketlerini hissedebiliyorsundur. canım kendine ve bebişine iyi bak allaha emanet olun öptük sizia.s.

selam kızlarr biz geldikk
umarım görüşmeyeli herkes iyidir,herşey yolundadır
birkaç gün dinlendik yeni geldik ofise,artık işlerimi toparlıyorum bu haftadan sonra gelmeyi düşünmüyorum işe..zor ayrılıcam gibi yaa bir türlü artık işi bıraktım gelmiyorum diyemiyorum :KK43:(
(kendi şirketimiz belki ondandır,eşimle birlikte gidip geliyorduk hergün ne güzel)
neyse işte bebeğim için herşeye değer..

yarın kontrolümüz var bakalım oğlişim ne kadar büyüdü..şimdilik çok şükür iyiyiz,
doğum hazırlıkları yapmaya başladım artık
haftaya bebeğimin eşyalarını yıkayıp düzenleyecem,hastane çantalarını hazırlıcam
sonrada evde keyf yapmayı düşünüyorum doğuma kadar bakalım

hepinizi öpüyorum,geçmişe bir bakayım fırsat buldukça yokluğumda neler olmuş bakalım

Son düzenleme:
simgecim hayirli olsun hamileligin dra gittiginde 5+5 olucam diyorsun canim insallah duyarsin ne kadar sabirsizlandigini biliorum ama cok erken tatlim yani biraz zor duyman duyamazsan uzulme sakin bu olmadigi icin degil erken oldugu icin.mide bulantim falan yok diyorsun endiselene bendede hic olmadi herkesde olacak diye bisiy yok sakin ol stres yapma opuyorumnanaktan

dinamisscim sana bisiy sorucaktim canim gerci yazmistin biliorum ama hatirlayamadim ve nerde oldugunu bulmak zor olacak nt olcumlerinde kac mm lere kadar normaldi bendende bugun kan falan aldilar nt ye baktida bana biaz fazla gibi geldi canim kolay gelsin sana cokopuyorumnanaktan

canim bunu dun sormustum gormedin sanirim musait oldugunda bi bakarmisina.s.

günaydın kızlar,bugün 5+2 yim,cuma günü doktor kontrolüm var,bilmiyorum kalp atışlarını duyabilir miyim o zaman,korku var içimde hep.mide bulantım yok,göğüslerimde bazen hassas bazen değil.iğne yeterli gelcek mi onun endişesi var,bir de işe gidip gelmek için epey yol gidiyorum.hep korku hep korku yani,hayırlısıyla sağlıkla geçse bu dönem,hep dua ediyorum

canım benim tebrik ederim öncelikle,
sağlıklı bir gebelik süreci geçirip sağlıcakla kavuşursun bebişine inşallah
rahat ol kendine dikkkat et canım,ilk aylar çok önemli biliyorsun..
belirtilere çok takılma bak ben 8 aylık oldum hiçbir bulantı ba dönmesi gibi herhangi bir belirtim sorunum olmadı,herkeste bişeyler olacak diye bişey yok ne güzel işte bulantı olmaması zemuszemus .. ilk zamanlar hepimizde bir takım korkular panikler oldu elbette seni çok iyi anlıyorum ama psikolojini sağlam tut karamsar olma ki bebeğinde sağlıklı olsun..

sağol canım iyiki varsınız,sen kaçlık iğne kullanıyosun,bi de değerin neydi.0,3 lük yetmicek diye endişeleniyorum.ama doktor 0,4 verirsem allah korusun başına bişey gelse kanı durduramazlar dedi.[/

canım ben fraksiparin 0,4+aspirin+elevit+folbiol+15-20 günde bir dodex b12+ demir hapı kullanıyorum benim değerim mthfr 677 ve1298 heterezigot canım bence senin iğnen yeterli aspirinde kullanıyorsun doktor aylık olarak kanın pıhtılaşma zamanına bakıyor bir sorun olursa artırır merak etme tamammı canım :1hug:

X