Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

nergiscim çok güzel haberlerle geleceksin inşallah canım benim.
hep birlikte kutlayacağız burda allahın izniyle alkisalkisalkis
genelde 6. haftayı dolsurunca kalp atımı alınabiliyor, yani 7. hafta içinde.beta değeri genelde 5000-6000'e denk geliyor yanılmıyorsam.

ayyy canım inşallah kalp atımını duyarız ... benim önceki düşüğümde kalp atımını duyamdık doktoruma bir anormallik var bence dememe rağmen hayır dedi. 4 gün sonra
düştü.şimdi rahatsızlığımın teşhisi kondu tedavime başlandı iğnelerimi vuruyom inşallah bu sefer sağlıkla devam eder:CüvCüv:

edecek canım sen hiç merak etme, bütün önlemleri almışsın önemli olan da bu canım benim, allahımıza emanet :Saruboceq:

kızlar yarın dr gidicem bundan 13 gün önce gitmiştim ve betahcg 680 çıkmıştı ama keseyi falan görülmezmiş erken diye. yarın tekrar gidicem çokkk heyecanlıyım. acaba ne görücezzzz bide kalp atımı başlamışmıdır acaba:kedi:
inşallah canım inşallah hayırlısıyla duyarsın o minicik kalp sesini pıt pıt diye.... :Saruboceq:
geleveracim cok sagol bitanem senin verdigin bilgi sayesinde oglusumun resmini koyabildim tekrar tesekkurler kislar iste oglum AZAD :nazar:
rica ederim canım bu minik prensi görmeye vesile olduysam ne güzel.... maşallah allah nazardan korusun ama küçük beyimiz çok meraklı nasılda bakıyor maşallah öyle cincin :nazar: :nazar: :nazar:
fundacım, geleveracım, çalıkuşum, papatyacım, dinamisscim, melekcim, esrabencim ve diğer bütüüün arkadaşlar desteğiniz için sonsuz teşekkür ederim.

eylülde de korunun ekimde başlayın dedi, bu 1,5 aya ben de şaşırdım hadi hayırlısı diyelim bakalım.umarım herşey yolunda gider. hayırlısı olsund a gerisi boş :Saruboceq:

marguiritecim bebeğini allah nazarlardan saklasın çook tatlı maaşallah darısı bizlerin başına olsun.

canım benim kısa bir ara vermek güzelmiş inşallah banada öyle söyler ben de cuma gününe randevu alıcam kısmet olursa opuyorumnanaktan canım inşallah bundan sonraki gebeliklerimiz çok güzel neticelenir :Saruboceq: :Saruboceq:

amin geleveracım :Saruboceq:
inşallah canım benim, cuma günü herşey güzel gitsin diliyorum, güzel ankaramızı gelevera şenlendirecek sositososito

amin geleveracım :Saruboceq:
inşallah canım benim, cuma günü herşey güzel gitsin diliyorum, güzel ankaramızı gelevera şenlendirecek sositososito

tabii ne demezsin meydan bir güzel görsün dimi hehehehe...... yollarda koyu saçlı beyaz tenli renkli gözlü 164 boylarında bir bayan görürsen durdur sanemmisin diye sor kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 iyi dileklerin için çok teşekkürler tatlım inşallah hepimiz için en iyisi olur.... opuyorumnanaktan

limpurgcum canım bu ne güzel bir haber demek minik meleğin büyümüşte annesi için dansmı ediyormuş maşallah küçük meleğine allah nazarlardan saklasın allah size bağışlasın inşallah sakın kendine stres yapmıyorsun hiç birşeyi ben hamileliğimde bunu öğrendim sen ne kadar güzel düşünürsen bebeğinde o kadar iyi ve mutlu oluyor daha çabuk büyüyor bunu sakın unutma mesale benimki gününden çok çok önde maşallah diyelim ama herşey moralden geçiyor sürekli kendini telkin et ve sürekli bebeğinle konuş o seni duyur aranızdaki bağ o kadar artacakki anlatamam sana ikinizde allaha emanet olun

saol canim benim cok guzel dileklerde bulunmussun.amin canim ALLAH cumlemizinkini bagislasin acilarini gostermesin sende melegini saglikla kucagina al insallah bitanem ALLAH sana ve esine bagislasin evladiniopuyorumnanaktan

görsün tabi :-)))
iş yerim muayenehaneye yakın, sen de oldukça minik 1.59 boylarında, sarı kafalı ve acele acelle yürüyen birini görürseeeen hooop dur yasakkelime bakalım sen ela mısın söyle bakiim deeee :mymeka:

Merhaba arkadaşlar...
3 gündür annemde kaldığım için internete giremedim...
Dinamis, ravza , baharçelik ve beni merak eden arkadaşlarım...Cumartesi günü (adetime 6 gün varken ) dayanamadım ve idrar testi yaptım...Testin üzerine hamilelik oluştuktan 5-15 gün içerisinde yanıt verebilir yazıyor...Maalesef negatif çıktı :KK43:( Bilmiyorum benim beklenen adet bu cuma , belki erken yapmışımdır...Bugün kan testi yaptırcaktım ama yaptırmadım...Çıkmayınca daha çok üzülüyorum çünkü :KK43:( Hayırlısı olur inşaallah...

Lidyacım düşüğün için üzüldüm canım...Ama kürtaja gerek kalmaması iyi tabi...1 ay gibi korunma süresi verilmeside güzel...Ben sezeryan olduğum için en az 6 ay ama dayanabilirsen 1 yıl bekle dediler...O yüzden 3 aylar , 4 aylar için üzülmeyin çünkü vakit gerçekten çabuk geçiyor...

Çalıkuşu , canım benim , sonuçlarının iyi çıkacağına eminim ben...Ve ikizlerin annesi olacağınada inanıyorum ben...Moralimizi yüksek tuttukça her şey daha güzel olacak inşaallah...Ben kendimi 5 aydır o kadar kasıyorum ki...Bundan sonra kendi kendime söz verdim , olabildiğince rahat olmaya çalışıcam...Senda öyle yap canım...Ve Allaha güvenim sonsuz...Hepimizi yavrularımıza kavuşturacak inşaallah...

Ravzacım 500 yasin için bende sıraya girerim seve seve...Sonuçta her arkadaşımız için 1 Yasin okuyacağız...Seve seve yaparım...Eğer bunun iin bir liste oluşturulursa sırasıyla okuruz...

Herkesi çok seviyorum...Belki bir kaç gün daha giremeyebilirim...Kendinize iyi bakın...

melekcim idrar testi için erken moralini bozma bir kaç gün daha bekle negatif çıkması normal canım biraz sabret yada kan tahlili yaptır hakkında hayırlısı olsun işallah bu cuma hayırlı haberi alırız
canım benim 500 yasine gelince isteyen olursa seve seve okurum kim isterse öle bi liste olursa neden olmasın çok öpüyorum canım

kızlaar doktordan geliyorum dayanamadım hemen yazayım istedimm, çook şükür hiçbir parça kalmamış, yavaş yavaş kanamam kesilip normale dönecekmişim artık, sadece 1 ay verdi, yani eylül adetimden itibaren çalışmalara başla birr ki üüüçç birrr kiii üççç allahın izniyle ekim gibi falan yani. diğer adetimi biraz geç olurmuşum çünkü, ekimde ayynen devam allahtan bir mani çıkmaz herşey yolunda giderse innşallah :-))

limburgcum tebrikler hayatıımm, sonun akadar inşallahh.

çalıkuşum iyi çıkacak allahın izniyle gör de bak, içini ferah tut.

lidyacım gelmiş geçmiş olsun buna şükür en azından kürtaj olmadın şimdi kaldığın yerden çalışmalara devam hadi bakalım allah kolaylık versin

kızlar yarın dr gidicem bundan 13 gün önce gitmiştim ve betahcg 680 çıkmıştı ama keseyi falan görülmezmiş erken diye. yarın tekrar gidicem çokkk heyecanlıyım. acaba ne görücezzzz bide kalp atımı başlamışmıdır acaba:kedi:

aa canim sen hamilemiydin kusura bakma kacirmisim:kedi:hayirlis olsun canim ALLAH saglikla kucagina almak nasip etsin insallah

görsün tabi :-)))
iş yerim muayenehaneye yakın, sen de oldukça minik 1.59 boylarında, sarı kafalı ve acele acelle yürüyen birini görürseeeen hooop dur yasakkelime bakalım sen ela mısın söyle bakiim deeee :mymeka:

anlaştık canım kimbilir belki neden olmasın..... :sm_confused: :dance:

sağol ravzacım amin :Saruboceq:
sana da sağlıklı hayırlı gebelikler, allah sorunsuzca kucağına almayı nasip etsin

tabii ne demezsin meydan bir güzel görsün dimi hehehehe...... yollarda koyu saçlı beyaz tenli renkli gözlü 164 boylarında bir bayan görürsen durdur sanemmisin diye sor kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 iyi dileklerin için çok teşekkürler tatlım inşallah hepimiz için en iyisi olur.... opuyorumnanaktan

off bu ne anamm delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendua et iiki erkek diilim

LIMBURG canım ne güzel haberler vermişsin işallah karnında tekmelediği sonrada doğduğu günleri göreceksin çok sevindim ne zamandır aldığımız en iyi heber hep bölede gider sorunsuz bi gebelik yaşarsın canım allaha emanet ol sen ve bebişin

kızlar dua edin bana cumaya aksilik olmazda doktora gidersem inşallah herhangi bir sorun çıkmaz.. yani rahim muayenesi olursam hani kötü birşey falan olmaz inşallllllaaaaaaaahhhhhhh :bbo:

X