Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

CANIMSIN BENIM YA NEDEN BILMIOURM AMA OKURKEN GOZUMDEN YASLAR AKMAYA BASLADI IIKI VARSIN CANIM BENIM NE GUZEL MORAL VERIOSUNopuyorumnanaktan

ne demek canikom,herşey bebişler için doktor bana 2 adet daha bekle dedi geçer mi şimdi bu 2 ay ((

Canım korunmayı bırakmak için ben de 2 adet bekledim. İnsana geçmez gibi geliyor ama 3 ay dediğin ne ki hemencecik geçiyor.
Sakın acele etme, vücudun normal düzenin dönsün, dinlensin. Mutlaka bekle canım.
İnşallah 3 ay sonra ilk denemende hamiş olursun.
Düşüğün bir bacağı içeride derler, valla benim öyle oldu. Düşük sonrası 3 ay bekledim, ilk denememde hamile kaldım.
İnşallah bebek isteyen kimse çok beklemez.

oy oy oy,aleyküm selam canım benim ,hg iyi gezdin mi bakalım hihoyyyt
EVEEEEEEET GEZDİM YAW Bİ DE GELİP MİLLETİ NEŞELENDİRELİM DİYORUM opuyorumnanaktan
HOSGELDIN BITANEMMMMMMMMMMMM BURDAYIMDA ONCE SAYFAYI OKUYODUM VALLA BIRAN BOS BIRAKMAYA GELMIO HEMEN GECIVERIO SAYFALAR CENEMIZ DUSUK NAPALIMkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

CANIM SENİN NEYİN VAR ŞİMDİ SANA FIRÇA GELİYO DİNAMİSİN MASAJINDA GÖRDÜM MİDEN BULANMIYOSA BULANMIYOR NE YANİ OTURUP AĞLAYALIMMI HADİ GİT GÜZEL HABERLER GETİR SONRA BAŞINA GELECEKLERİ HESAP ET ARTIK opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan ANNESİ POPOSUNU ÖP EMİ SEN ONUN

CANIMSIN BENIM YA NEDEN BILMIOURM AMA OKURKEN GOZUMDEN YASLAR AKMAYA BASLADI IIKI VARSIN CANIM BENIM NE GUZEL MORAL VERIOSUNopuyorumnanaktan

Valla bence de hepimizi iyi ki varız. Yani keşke bu rahatsızlık olmasa idi, ama madem var iyi ki buradayız.
Hem ağlayacak ne var güzelim, ama işte bu hormonlar bizi böyle delirtiyo. İnan ben de vara yoğa ağlıyorum, sonra kendime gülüyorum.
Eşim sürekli dalga geçiyor, gene neye ağlıyorsun diye. Ama kendimi tutamıyorum işte napim.

Kızlar bende okurm yasın ama benım bıldıgım o 500 tane okunan yasın ıcın herkes 1 tane okumalı yanı bır kısı bır yasın ama 4444 ısteyen ıstedıgı kadar okuyabılır ama tam olması lazım.o aynen bır anahtarın dıslerı gıbı eksık olursa yada fazla olursa kapıyı acmaz tam 4444 olmalı

Sağol geleveracım iyiyiz çok şükür.

Ben şimdilik gidiyorum kızlar, yarın görüşürüz tekrar.

Hepinizi öpüyorum, iyi akşamlar.

AY CANIM BENIM YAAAAAAAAAAAAAAA COK IISIN BITANEM ANNESI BIZIM KUCUK
BIDIGIMIZ GELINCE BIZDE SANA DIYCEZ BUNLARI:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

NAZLIM canım bennim aramıza tekrar hoşgeldin.alkisalkisalkisalkisalkisalkisalki.çok şükür oğluşunu sağsalim kucağına aldın artık.gözümüz aydın olsun. :teytey::teytey::teytey:inşallah hergünün bu günden güzel olur.sevgilerimleopuyorumnanaktan

EVET YA IYE BOYLEYIZ ANLAMIORUM AMA GERCEKTEN VE GERCEKTEN TUM KALBIMLE SOYLUORUM IIKI VARSINIZ BITANEMa.s.

Gule gule dınamısscım sen yarın ıse baslıycaksın erken yatman lazım tabı hadı kendını fazla yorma sakın sakın calıs kolay gelsın sımdıden

HEYYY PIHTILAR KONUŞMUYORSUNUZ...... MARGUERıTE SENıN NASIL GıDıYOR Bı SIKINTI YOKTUR ıNŞALLAH ALLAH TAMAMINA ERDıRSıN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…