Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Günaydın kızlar, bir ay sonra dışarıda ve iş yerindeyim hihoyyyt

Melekcim sen bugün teste gidecektin, güzel haberler verirsin inşallah.

Reisdevrim sen nerelerdesin, halen tatilde misin. ınşallah sağlığın keyfin yerindedir canım benim.

güaydııınn nazlım efemizle sonsuz mutluluklar diliyorum canım hoşgeldin çok fazla rahatsız etmemek için aramadım seni ama söz bu hafta arıcam belki efeciğinde sesini duyarım

şencim hoşgeldin canım efet valla bu hatunların çeneleri iyi çalışıyo valla bende takip etmekte zorlanıyorum plinciği kocaman öpüyorum

cellloooooşşşşş yafyuuumm nirdesiiinn celoşum istanbula döndü cemremin diş buğdayı vardı cuarteis gidemedim ühühühühü öpüyom anam ikiniizide

sonuyok bacım sen nerdesin görünmüyon ortalarda eee tabi çalışıo artık karı iş kadını oldu kolaymı ama:) kolay gelsin canım öpüyorum

melekçim ne alemdesin güzel haberler varmı

gelevera kız anam maşallah deyin sana he topiği alıp götürmişsün halaya bende katılıımm dicem amma ayağım kötü idare edin bu seferlikalkisalkisalkisben sizi alkışlayım canım benim süpersin valla a.s.aha bunlar sana

limburgcum çok sevindim iyi olmana gayretli ve metanetli olman yılmaman beni çok mutlu etti hep böyle kalman dileğiyle güzelim mutlaka mutlu bir final olucak

diğer kızçeler valla yazarsam sayfa yetmez işe dönmem lazım hepinizi kocamaaaaaaannnŞeniz

TEYZOSLARRRRIM NASILSINIZ BIZ DRDAN GELDIK ANNEMLE BEN COK SAGLIKLIYMISIN BUYUMUSUM UZAMISIM 4.5 CM OLMUS BOYUM HATTA BI KAC KEZ SICRADIM DANSETTIM sositosositoANNEMI SASIRTTIM ODA AGLADI HERSEY COK GUZEL YIGENLERIMIN HEPSINI OPUYORUMŞeniz

TEYZOSLARRRRIM NASILSINIZ BIZ DRDAN GELDIK ANNEMLE BEN COK SAGLIKLIYMISIN BUYUMUSUM UZAMISIM 4.5 CM OLMUS BOYUM HATTA BI KAC KEZ SICRADIM DANSETTIM sositosositoANNEMI SASIRTTIM ODA AGLADI HERSEY COK GUZEL YIGENLERIMIN HEPSINI OPUYORUMŞeniz

Limburg canım benim nasıl sevindim bilemezsin, inşallah hep böyle güzel de devam edecek hamileliğin.
Lütfen artık evham yapıp kendini de bebişini de üzme tamam mı canım benim:)

limburg çok sevindim canım.Allah tamamına erdirsin inş.herşey yolunda ohh ohh

esraben+, Herada, lidya79+, LIMBURG1985+, marguerite+, nergis60, ozlem80 YAWW SURETİNİZ VAR ASLINIZ YOKMU NE SELAM VERDİK ALINDA SELAMIMI CİDDİYE ALINDIĞIMI BİLEYİM :mymeka: :dilcikar: :dilcikar: klava:

canim yaa kusura bakma ben biraz geriden okuyarak geliyorum o yuzden yetisemiyorum kusura bakma bebisden dolayi zor oluyo bazen burdaymis gibi gorunuyorum ama bebisle ilgileniyorum ne demek selam almamak olurmu oyle sey guzelim sanada selam olsun canim benim opuyorum :1hug:

arkadaşlar ben 3 tane düşük yaşadım.testler yapıldı kan pıhtılaşması oldugu tespit edildi şimdi hamişliği bekliyorum.benimle aynı dertten muzdarip arkadaşlar var mı?

Merhaba bebeğini kaybettiğine üzüldüm.Malesef bende seninle aynı derdi paylaşıyorum 2 gebelik kaybım oldu ve bebeğimi öğrendiğim gün kaybediyorum şimdi kan pıhtılaşması için coraspin verdi doktorum kulanıyorum.hamile kalmayı bekliyorum ama gün geçtikte umudum tükenmeye başladı.Allah yardımcımız olsun :Saruboceq:

Allah sağlıklı bir şekilde kucağında da görmak nasip etsin canım çok sevindim senin adına :)alkisalkisalkishihoyyyt:sm_cool:

HEYYY PIHTILAR KONUŞMUYORSUNUZ...... MARGUERİTE SENİN NASIL GİDİYOR Bİ SIKINTI YOKTUR İNŞALLAH ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN

canim benim ben hamile degilimki :jeyyar: sordugun icin cok sagol bitanem ben cok sukur dogurdum zorda olsa darisi sizlerin basina olsun insallah kucuk bir prensim var benim 19 mayis dogumlu ama ikinciyi dusunuyorum birbucuk sene sonra doktorum izin verirse sezaryen olunca ikinci ne zaman olur bilmiyorum malum uc dort sene bekle diyorlar bakalim artik hayirlisi
tekrar sagol bitanem ilgilendigin icin opuyoruz oglusumla seni allaha emanet ol :1hug:

Limburg canım benim nasıl sevindim bilemezsin, inşallah hep böyle güzel de devam edecek hamileliğin.
Lütfen artık evham yapıp kendini de bebişini de üzme tamam mı canım benim:)

cok sagol bianem nasil mutluyumzemuszemus anlatamam haklisin hem kendimi hem bebisimi uzuyorum yok yere cok sukur hersey yolunda insallah sonuna kadar boyle gider cumlemizin:CüvCüv:

gozunaydin olsun canim insallah sonuna kadar boyle guzel gider opuyoruz minik bebisini ve seni a.s.

dinamisscim sana bisiy sorucaktim canim gerci yazmistin biliorum ama hatirlayamadim ve nerde oldugunu bulmak zor olacak nt olcumlerinde kac mm lere kadar normaldi bendende bugun kan falan aldilar nt ye baktida bana biaz fazla gibi geldi canim kolay gelsin sana cokopuyorumnanaktan

canımmmmmmmmmm opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
eee napayım hastalar topiği oldu burası bu pıhtılar da pıhtılaşa pıhtılaşa oturuyorlar kanımızın coşması lazımki pıhtılaşmasın dimi :teytey: :teytey: :teytey: :dance: :dance:
aha süper bir haber oyyyy canım bitanem benim ne kadar güzel allah sonuna kadar seninle kalmasını nasip etsin inşallllllaaaaaaaaahhhhhhhhhhh :Saruboceq: :Saruboceq:
EVET TÜP PIHTILAR AYAĞA LIMBURG UN MİNİK KUŞU ÇOK İYİYİMİŞ ŞİMDİ BİR İKİ ÜÇ BAŞLAYIN :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :dance: :dance: :dance: :dance: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

AH CANIM YA YANLIŞ BİR CÜMLE KURMUŞUM KUSURA BAKMA....... ALLAH ÖMÜRBOYU MUTLULUK VE SAĞLIK NASİP ETSİN...... alkisalkisalkis :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

HEYYYYYY PIHTILAR NERDESıNıZ YıNE YATIŞA GEÇTıNıZ GALıBA HADıııı BAKIN OTURDUKÇA PIHTILAŞIYORSUNUZ ıŞTE :dilcikar: :dilcikar: :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…