Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

İNŞALLLLLLLAAAAAAAHHHHH :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :emir_bebek: :emir_bebek: TABİİ ŞU ÜÇ AY GEÇMEK BİLİRSE....... :jeyyar:

GECICEK CANIM GECICEK ALLAHIN IZNIYLE O 3 AYDAN SONRA BIDE 9 AY GECIRICEZ YINE HEP BERABER ONDAN SONRA SENDE BIDAHA BIZI NESENLENDIRMEYE VAKIT BULAMIYCAKSIN KOLAY KOLAY zemuszemus

esracım 2 ay nedir gelir geçer diyelim öyle olsun, depola sen canım benim zararı yokı faydası var.
dinamisscim iyi geceler, yorma kendini hiç e mi?

GECICEK CANIM GECICEK ALLAHIN IZNIYLE O 3 AYDAN SONRA BIDE 9 AY GECIRICEZ YINE HEP BERABER ONDAN SONRA SENDE BIDAHA BIZI NESENLENDIRMEYE VAKIT BULAMIYCAKSIN KOLAY KOLAY zemuszemus
İNŞALLAH DEDİĞİN GİBİ OLUR BEN DAHA ÇOK NEŞELENDİRİRİM SİZ MERAK ETMEYİN PIHTILAR BUNDAN SONRA BURDAKİLERİ PIHTI İLAN EDİYORUM VE SİZE PIHTI DİYCEM ARTIK :dance: :dance:
esracım 2 ay nedir gelir geçer diyelim öyle olsun, depola sen canım benim zararı yokı faydası var.
dinamisscim iyi geceler, yorma kendini hiç e mi?

EEE BEN NE YAPAYIM :roflol: :roflol: :roflol:

geleveracım bacım bak askerlerin bile geçiyor tatlım.
kardeşim daha dün gibi askere gitti al işte son bir ayı kaldı allahın izniyle.
sen de bir askersin, hatta burası bir tabur asker dolu da diyebiliriz :1rolleyes:

sevgili pıhtılar ya da zigotlar ya da zigot el pıhtılar, hepinize iyi geceler iyi uykular canlar.
allahım hepimizin gönlündeki muradı versin, çok öpüyorum ve görüşmek üzereeee.
ben ofisten gündzüleri girmem fekaat akşam gelince yemekti evdi toparlamaydı bitirir bitirmez uğramaya çalışırım, özlerim sizi a.s

tatlı rüyallaaaarrr

iyigeceler kızlar bende jimnastik yapayım biraz hoşcakalın sevgiler..... rüyanızda beni görün kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

sevgili pıhtılar ya da zigotlar ya da zigot el pıhtılar, hepinize iyi geceler iyi uykular canlar.
ben ofisten gündzüleri girmem fekaat akşam gelince yemekti evdi toparlamaydı bitirir bitirmez uğramaya çalışırım, özlerim sizi a.s

tatlı rüyallaaaarrr

:gitme: :gitme: :gitme:

tatlı rüyallaaaarrr

BIZDE BITANEM BIZDE OZLUORUZ YARIN DR GIDECEKSIN DIMI HADI II GECELER TATLI RUYALAR CANIMkaydirigubbakcemile3

aha şen gelmiş yaww az daha çıkıyordum ben vazgeçtim açık kalsın ben jimnastik yaparım... ara arada okurum......

evet limburgcum yarın doktora gidicem canım benim, düşündüğün için çok teşekkür ederim.

bebişle güzel güzel uyursunuz inşallah, çok öpüyorum.

kızlar biraz zor bir gün oldu sayılır bana, ama sayenizde iyiyim çok şükür.ağrıydı, sızıydı, bir de yarın iş var,uyumaya çalışayım dinleneyim biraz...

evet limburgcum yarın doktora gidicem canım benim, düşündüğün için çok teşekkür ederim.

bebişle güzel güzel uyursunuz inşallah, çok öpüyorum.

kızlar biraz zor bir gün oldu sayılır bana, ama sayenizde iyiyim çok şükür.ağrıydı, sızıydı, bir de yarın iş var,uyumaya çalışayım dinleneyim biraz...

AMIN CANIM COK SAGOL .DUSUNMEMMI HIC HADI BAKALIM HABERDAR EDERSIN BIZI II GECELER CANIM YAT DINLEN SEN opuyorumnanaktan

Kizlar hepinize ayri ayri tesekkür ederim hepinizi cok seviyorum ben yatmaya gidiyorum yarin is var hepinizden Allah razi olsun tatli rüyalar yarin görüsürüz Insallah öpüldünüzzzz

aha şen gelmiş yaww az daha çıkıyordum ben vazgeçtim açık kalsın ben jimnastik yaparım... ara arada okurum......

gelevera cım, allah iyiliğini versinkaydirigubbakcemile3 önceki sayfaları okuyordum canım yaa, şimdi gördüm son sayfayı...sen sorun olursa yaz, ben gördükçe cevaplamaya çalışırım bildiğim kadarıyla...pelincikle zor oluyo zaman ayırmak ama vaktim oldukça kaçarım yine...

off hızınıza yetişemiyorum, maşallah ne çok paylaşım var ne çok yazıyosunuz hee...olsun yazışın tabii bol bol, acılar paylaşıldıkça azalırmış derler...kimler doğum yaptı, kimlerin doğumu yakın, kimler kayıp yaşıyor:gitme: anlayamadım henüz...kızçeyle takip zor oluyo burda gözüküyorum ama kaç defa kalkıp oturuyorum bilgisayarın başına görseniz halimikafamçokkarıştı lütfen sıkı takipçilerden biri yakın zaman son durumu bi özetleyebilir mi banamafoldumben

bu arada bebişi olanları yürekten kutluyorum güle güle sağlıkla büyütün:nazar::nazar:, kaybı olanlar adına çokkk üzgünüm acınızı gönülden paylaşıyor sabırlar diliyorum tez vakitte sağlıklı hayırlı evlatlarla yüzünüzü güldürsün rabbim inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

X