Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

dinamisscimm canımm sağolll :Saruboceq:
tatlı bebeğin ve sen heep dualarımdasınız, sonuna kadar hayırlısıyla inşallah allaha emanet olun :1hug:

selamlar kızlar aaa ne kadar çok konuşmuşsunuz ben gelene kadar şimdi başlıyayım okumaya çalıkuşu sana özel bir selam canım...... opuyorumnanaktan

nazlicim hosgeldin EFE nle beraber allah anali babali buyutsun insallah :teytey: ismide cok guzel ve benim esimin ismi cok sevindim canimm :dance: durumunuzun iyi olmasinada ayrica cok sevindim evet dogum hikayeni sabirsizlikla bekliyoruz kucuk EFE yi ve seni cok opuyoruz allaha emanet olun :1hug:

kızlar bir sorum olacak, bildiğiniz güzel bir b vitamini kompleksi varsa paylaşabilir misiniz canlarım?
şöyle içinde b2, b6, b12 hepsinden olan?
bi anda kendimi hababam sınıfı şener şen gibi hissettim, bu otun içinde her türlü vitamin var, aa bee cee deee delikafadulden

lidya 79 ben dodex ampul kullanıyorum.kutunun içinden 5 tane çıkıyor.kırmızı çok şirin:))b12 içeriyor.15 günde bir valla ne sinir ne bişi kalıyo.:lepi:

gelevera cım, gitmişsin artık gelince okursun cevaplarımı...net bizim sorunlu kopuyo neden bilmiyorum...şimdilik kaçıyorum...öptüm hepinizi...
canım okumazmıyım sen canımsın benimya harikasın sen benim bu konuda en önemli kaynağım ve umudumsun ilgine ve bilgine teşekkürler öpüyorum seni alkisalkisalkis opuyorumnanaktan
ay canım allah ne güzel kabul etmiş inşallah rabbim herkesin duasını kabul eder. canım bebişini sonuna kadar korusun rabbim opuyorumnanaktan
geleveracim sen nerelerdesin
burdayım bitanem dışarı çıktım geldim döktürmüşsünüz... opuyorumnanaktan

Bu arada Dinamis gelevara özlemcigim sizlerede cok tesekkür ederim dertlerime ortak oldugunuz icin
ne teşekkürü tatlım böyle zamanlarımızda birbirimize destek olmalıyız ama bidaha bizi bu kadar ağlatma. yada ağlatki paylaşalım sen az ağlayasın olurmu ben senin yerine ağlarım tatlım amaaaaaa ağlamak yoook gülmek var üzülmek yoook mutluluk var opuyorumnanaktan rabbim inşallah tüp olarak verecek minişini ama çocuğa tüp diyip durmayın küser gelmez birisi sana tüp dese kızmazmısın kaydirigubbakcemile3
canım benim allah kabul etsin keşke söleseydin bende okumak isterdim sana tamamladınızmı 500 ü eğer eksik varsa okuyabilirim canım
oh oh ne güzel ben fazla beceremem yasin okumayı ama bir gün 4444 e başlayıp okurum isteyen herkes için yada burda kararlaştıralım paylaşarak okuyalım :Saruboceq: :Saruboceq:

var canım vereyim bak geliyor al tatlım ahada geldi opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan bak bu kalpler ve öpücüklerde bütün vitaminleri alabilirsin seni seviyorum........ zigotların hepsini seviyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

heyyyyyyyy homolar ve heterolar neşelenin biraz üzülmeyin bu gün de çalıkuşunu neşelendirelim çalıkuşu canımmmmmmm zemuszemus opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan hadi neşelen ikizlerin hatrına neşelen ikiz kimmi söyliyeyim sizin tüp dediğiniz zatı muhteremler.... tüp demek yok onlara ikizler inşallah gelecek annesi al sana bu da poposu

ay evet işte ihtiyacım olan bu! saaakiin saakin ne güzzeel )) iğne mi oluyorsun canım 15 günde bir ve ampul deyince aklıma o geldi?

kızlar ben sadece elevit kullanıyorum ama salı günü dr gidince soracam b12 yada folic asitten hiç bahsetmedi bile.bakalım olmazsan aaaa beeee ceee deeeezemuszemus bende alayım kıssss dodex te olabilir valla

esraben+, Herada, lidya79+, LIMBURG1985+, marguerite+, nergis60, ozlem80 YAWW SURETıNıZ VAR ASLINIZ YOKMU NE SELAM VERDıK ALINDA SELAMIMI CıDDıYE ALINDIĞIMI BıLEYıM :mymeka: :dilcikar: :dilcikar: klava:

Limburg1985 ayyy canim isede baslarmis hadi sana kolayliklar canim bende maalesef yok bulanti falan keske olsaydi ama napalim hersey iyidir yinede insallah:1hug

Canım neden öyle diyorsun işte ne güzel bişi bulantının olmaması, güzelce herşeyi yersin bebişin beslenir.
Bak mesela ben normalde sütü çok severim, şimdi ağzıma koyamıyorum. Sen bolca süt iç, ceviz badem ye, meyve ye iyi bak yeğenime :)
Annesini düşünüyo, mide bulantısı yapmıyor işte bebeğin, sen de keşke bulansa diyosun. Bak sana kızarsa bi bulandırmaya bi kusturmaya başlar pişman eder seni bu dediğine.

Limburg canım ben eminim yarın çok güzel gelişmeler yazacaksın doktor dönüşü lütfen böyle karamsar olma sen de tamam mı anlaştık mıa.s.

bende sinir namına bişey kalmadı valla vurulalı.yanlız ilk kutu gün aşırı yani birgün vuruldum bir gün durdum.zaten 5 tane sonra o bir kutu bittikten sonra her 15 günde bir kabadan vuruluom.artık hemşirelerle kanka olduk :))) yanlız ben kalçada cok bezeler oluştu ne öneriyorsunuz.alkollü pamuklar satılıyormuş onlardan alıyım diyorum.ama dodex hiç yakmıyo.şakkıdı

ilahi gelevera koparttın beni, o öpücüklerle 100000 mg folik + 50000 mg b12 alır insan ))

hadi bakalım çalıkuşunun ikizleri içiiiinnnn sositososito:lepi:alkisalkisalkis

selam canım selam geleveracım selam forumun neşe böcüğükaydirigubbakcemile3 selam tüm kızlar:)
ravzacım bu arada yasin okumak için kararlaştırırsanız bende okurum belki fazla sayıda okuyamam çalıştığım için ama olsun elimden geleni yaparım yeterki bi arkadaşımızın işine yarasın

esraben+, Herada, lidya79+, LIMBURG1985+, marguerite+, nergis60, ozlem80 YAWW SURETİNİZ VAR ASLINIZ YOKMU NE SELAM VERDİK ALINDA SELAMIMI CİDDİYE ALINDIĞIMI BİLEYİM :mymeka: :dilcikar: :dilcikar: klava:

HOSGELDIN BITANEMMMMMMMMMMMM BURDAYIMDA ONCE SAYFAYI OKUYODUM VALLA BIRAN BOS BIRAKMAYA GELMIO HEMEN GECIVERIO SAYFALAR CENEMIZ DUSUK NAPALIMkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ilahi gelevera koparttın beni, o öpücüklerle 100000 mg folik + 50000 mg b12 alır insan ))

hadi bakalım çalıkuşunun ikizleri içiiiinnnn sositososito:lepi:alkisalkisalkis
BAK İLAÇ GİBİ KIZIM BEN OHHHH ŞÖYLE zemuszemus YAVAŞ SAKİN SAKİN SEN DÜŞÜĞÜ HIZLANDIRMA YAVAŞ CANIM zemuszemus

EVET YA OKUYALIM VALLA BEN ÇOK İNANIRIM 4444 SALATI TEFRİCİYE DE ÇOK İNANIRIM OKUDUĞUM ZAMAN OLDU İSTEDİKLERİM PAYLAŞALIM ŞİMDİ BURDA BULUNANLARA BEN Bİ LİSTE HERKESE BÖLELİM OKUYALIM :Saruboceq: :Saruboceq: NE DERSİNİZ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…