Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

DEĞERLERİMİZ VE ÖNERİLEN TEDAVİ ŞEKİLLERİ

hamilelerhamile olmayı bekleyenler
bebeğine kavuşanlar

hatice0666) mthfr=heterozigot….fibrinojen=600(yüksek)-------------------------------------------0.3fraxiparine

(kahvelokum) faktör5:heterozigot….paı=homozigot-------------------------------------0.2 clexane, 2,5 mg deltacortril, aspirin, b vitamini, quensyl (lupus hastası)

(sevda80) mthr=homozigot.…faktör5=heterozigot….proteinc=düşü k--------------------------0.2 clexan

(06EE) mthfr=homozigot….aminoasit metabolizma bozukluğu------------------------------------???

(bkale) mthfr:heterozigot-----------------------------------------------------------------------------------------------0.2 cexane

(güşenenes) mthfr:heterozigot…..protrombin20210 G-A----------------------------------------------???

(reisdevrim37) mthfr:heterozigot…..antitrombin ııı aktv:123(yüksek--------------------------???

(meryemmeryem) mthfr1298-677:heterozigot….prothrombin20210:heterozigot---------0.4 cexane

(papatyasüreyya) mthfr:homozigot….paı:heterozigot---------------------------------------------------0.6 fraxiparine, 100mg coraspine

(funda1980) mthfr1298-677:heterozigot------------------------------------------------------------------------0.4 fraxiparine,100coraspine,elevit,folbiol

(roselenda) mthfr:heterozigot----------------------------------------------------------------------------------------coraspine,folik asit (şimdilik)

(çalıkuşu1978) mthfr:heterozigot-----------------------------------------------------------------------------0.3 fraxiparine,folik ast,progesteron,clomifen,orthomolfemin

(gelgit) mthfr:homozigot--------------------------------------------------------------------------------------------0.6 cexane (yağızımıza kavuştuk)

(şen) mthfr:homozigot...faktör5:heterozigot..protein c:düşük..06 fraxiparine,100 mg coraspin,folbiol,becozyme c --------------(tedavi başarılı pelincik annecinin kollarında)

(ravza1818) mthfr:heterozigot….tiroid-----------------------------------------------------------------------0.4 cexane

(baharçelik) faktör XIII L34 heterozigot mthfr 677 heterozigot ----------------------------------------------------------------------0.4 fraxiparine,100mg coraspin

(umut7) mthfr:heterozigot----------------------------------------------------------------------------------------------folbiol,coraspin,0.2 clexane

(rapunzel82) mthfr:heterozigot….protein c-s:düşük-----------------------------------------------------????

( sonuyok ) mtfhr C677: heterozigot… faktor 51299 R :heterozigot… GPIIIa L33 P Heterozigot …protein s yüksek------------------------------------------------------------------------------ coraspin100lük 1 folicplus1 gebe kalınca fraxparin 1 lik

(melek76 ) mthfr c677 :heterozigot-------------------------------------------------------------------------------Coraspin+fo lbiol (şimdilik)

(osmak) mthfr677:heterozigot…faktor v leiden:heterozigot ----------------------------------------????

(dinamis) mthfr 1298AC:heterozigot….mthfr1298CC : homozigot-------------------------------- bebek aspirini+elevit+0.2clexane

(hunger86) mthfr 1298, mthfr 677:heterozıgot--------------------------------------------------------------coraspın(şimdilik)

(daisy75) mthfr667:heterozigot-------------------------------------------------------------------------------------coraspiyn+iğne ( tedavi başarılı )

(hummu85) faktorv leiden:heterozigot……….protrombin:heterozıgot…….. b-fibrinojen:heterozigot ,mthfrA1298C:homozigot-----------------------------------------------????

(marguerite) factor 2 :heterozigot....protrombin 20210 GA-----------------------------------------------------------------------------------------------------????

(nazlım28) mthfr 1298 heterozigot - b.fibrinojen >588 heterozigot - protein c yüksek- anemi - B12 hiç yok………………………………………...bebe aspirin -B12 - folic plus - demir - dhea (şimdilik)

(yaren76) heterezigot PAI 4G/4G---------------------------------------0,4 clexane, coraspın100 (tedavi başarılı kızım kollarımda)

(büşra44) mthfr 1298 AC homozigot .................................................. ....?????

(nisanurhak) mthfr c677 heterozigot ,protein c 195,6 antikardiyolipin ıgg pozitif 10 .....................................günde 3 tane folic pluc şimdilik gebe kalınca fraxiparine

(binbirgece)faktör5 leiden heterozigot....................................... ..........???

(ebrar_53)faktörV G 1691A(leiden)heterozigot mthfr677 heterozigot,mthfr A 1298 homozigot...............................???

(smmm06 )------------------------------------protrombin heterozigot ----------------------------------------- 0.6 fraxparine+ coraspin 100 +folbilol +kalsiyum

(29selvihan)...............................677t hetorozigot 1298 hetorozigot............fraxiparine 0.3mg+aspirin 80mg+becozyme vitamin+folbiol

(chilekhhh) .................................................. mthfrC677T heterozigot ---------------------------------------------------fraxiparine 0,3 ml

(guzin75 ).......................................b-fibrinojen-455 g-a heterozigot, mthfr c677t heterozigot, mthfr a 1298 heterozigot --------------------------------- 0,8 cexane+aspirin folbiol+becozym

(krizantem20)....................mthfrC677T heterozigot , faktör II G20210A heterozigot-----------------------------------şimdi coraspin+folıcplus hamile kalıncada HIBOR(0,2 ml)

(niluferşahh) ..................677t hetorozigot 1298 hetorozigot....................................... ................0,2 fraxparine

(ARUB) ..................677t hetorozigot 1298 hetorozigot....................................... ...........................0,4 cexane

(nazlı 03) .......???..............................0,45 innohep

(celen 35) mtfhr 677 heterozigot...........................0,4 fraxiparin

(lal 82) mtfhr homozigot ..................................0,4 cexane yarım coraspin (bebişimize kavuştuk)

(sido)mtfhr 677 heterozigot ................................0,35 innohep

(FTGG7779)mtfhr 677 heterozigot......................0,4 iğne

Listemizin son hali galiba...Sonuyoktan alıntı yaptım...Olmayanlar ekleyebilirlermi acaba?

iyigeceler kizlar, sorumu one cekiyorum cevabi bilenler vardir umarim. kizlar trombofili testlerini bebegi kaybettikten sonra en erken ne zaman yaptirabiliriz? mesala uc hafta sonra yaptiralabilir mi?

iyigeceler kizlar, sorumu one cekiyorum cevabi bilenler vardir umarim. kizlar trombofili testlerini bebegi kaybettikten sonra en erken ne zaman yaptirabiliriz? mesala uc hafta sonra yaptiralabilir mi?

Canım bence düşük sonrası ilk adetten sonra yaparlar...Çünkü hormonların tam olarak düzelmesini bekliyorlar...

sagol melek76 hemen yapilmasini o kadar istiyorumki, burda yazilanlardan mi cok etkilendim bilmem, bu testin sonucunu gormeden bebek denemeye korkuyorum. aslinda galiba artik herseyden cok korkuyorum, Allah yardimcimiz olsun.

sagol melek76 hemen yapilmasini o kadar istiyorumki, burda yazilanlardan mi cok etkilendim bilmem, bu testin sonucunu gormeden bebek denemeye korkuyorum. aslinda galiba artik herseyden cok korkuyorum, Allah yardimcimiz olsun.

Amin canım...Sonuçların çok iyi çıkar inşaallah...Kan verdikten sonra sonuçlarımı 10 gün sonra almıştım...Hacettepede yaptırmıştım ben...

Canım çok beklemene gerek yok test için, ben 16 Mart'ta düşük yapmıştım şimdi test sonuç kağıdına baktım testler de 31 Mart'ta yapılmış.
Ama sonuçları için tam hatırlamıyorum da sanırım ben 20-25 gün kadar beklemiştim.

ınşallah test sonuçlarında da sorun çıkmaz, umarım bir rahatsızlığın yoktur ve gene dilerim ki bir dahaki hamileliğin sağlıkla ve kolayca sonuçlanır.

Son düzenleme:
Dinamisscim cok tesekkur ederim; Insallah guzel sonuc cikar. gerci varsa da tedavisi olsun yeter, Allah dermansiz dert vermesin. testi yaptirmak icin turkiyeye gelmeye karar verdim de acelem ondan. hepinize saglikli hamilelikler kizlar, hic morel bozmak yok, dertlerimizi bilelim, tedavimizi olalim ve en onemlisi bol dua edelim.

Canım sağolasın güzel dileklerin için, allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah.
Biz de aslında 12. haftaya girdik, hatta ikili test için bakılan ultrason daha ayrıntılı ya bakan doktora da sordum, ama kendisi bu haftadaki tahminler yüzde ellli tutar, çünkü aslında anlaşılmaz dedi:)

Bir de neden bilmiyorum en önemlisi sağlıklı olması elbette ki ama içimden hep kız gibi geçiyor. O'nunla konuşurken sürekli kızım diyorum nedense. Acaba bunda kız istememin etkisi var mı bilemiyorum ama böyle geçiyo içimden...Bakalım ne olacak,Sağlıkla gelsinde en önemlisi o tabii:)

İnşallah senin de tatlı bebeğin karnındadır, şu anda gelmiştir de sadece seni merakla bekletiyordur birkaç gün daha :)

fransiyum cok gecmis olsun canim allah bir daha yasatmasin canim boyle acilar umarim en kisa zamanda yeniden hamile kalir ve bu acilarini cabuk unutursun

ben kürtajdan 10 gün sonra yaptırmıştım.zekai tahir burak hastanesinde 1 hafta sonunda da sonucu aldım..

benim değerlerim fibrinojen heterezigot mutasyon ,pai-1 (4G/5G) ,mthfr (A1298C) homozigot mutasyon şimdilik tedavim folik asit günde 2 tane,b12iğne(15 günde bir),elevit vitamin,coraspin,zinco listeye eklerseniz sevinirim.

canim benim yaa cok uzuldum ne diyecegimi bilmiyorum allah sabir versin umarim bir daha yasamazsin boyle acilar bu son olur insallah

FTGG7779 canım benim çok üzüldüm inan geçmiş olsun herşeyde bir hayır vardır lütfen kendini üzme canım güçlü ol ve biran önce daha güzel haberlerini bekliyorum

_BERAY_:mthfr c 677 heterozigot -coraspin 100 mg folik asit 800 mg omega 3 (solgar)

iyne kullanan arkadaşlar ben bugün başlıyacagım ama coraspirini iyneyi sabahmı yoksa iyneyi sabah aspirini akşmmı yoksa farketmiyormu ikisini aynı anda yada yarım saat araylmı onu doktora sormayı unuttum yardım

Arkadaslar ben bu topıgı fazla takıp edemıyorum. Aranızda lupusantıcogulant testı + cıkanlar varmı? Bu kısıler ıcın doktorlar hangı dogum seklını onerıyor?yukarıdakı lısteye baktım la+ cıkan goremedım.benım doktorum normal dogum yapabılırsın dedı ama bı baska topıkte arkadasın bırıne normal dogum yapamazsın cok kan kaybedersın sezeryan sart demısler.bılen varsa cevaplayabılırmı lutfen.

bende eklemek istiyorum ama faktör vdaha çıkmadı doktor tanı olarak gebelikte tromboz yazdı protein sdüşük kullandıgım ilaçlar folbiol coraspirin 08 clexane hamilelikten öncesi ve sonrası arkadaşlar faktörler çıksın yeniden düzenleriz

iyne kullanan arkadaşlar ben bugün başlıyacagım ama coraspirini iyneyi sabahmı yoksa iyneyi sabah aspirini akşmmı yoksa farketmiyormu ikisini aynı anda yada yarım saat araylmı onu doktora sormayı unuttum yardım

canım ben sabah aspirini alıyorum akşam 10 gibi iğnemi yapıyorum 6-7 saat uyuduğumuz için iğneyi akşam yapıyorum kan dolaşımı için gündüz hareket halindeyiz ama uyurken hareket edemiyoruz burdaki çoğu arkadaşımızda bu şekilde yapıyor sende bu şekilde yap istersen sevgilera.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…