Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar
bugün üzücü haberler aldık,az çok üzüldük ama umudumuzu yitirmeyelim,inşallah daha güzel haberlerde alıcaz bundan sonra

ben bu akşam yayla evine gidicem 2 veya 3 gün kalıcam,salı günü felan dönerim herhalde..
o zamana kadar yokum ,sizleri özlicemm (3G alıcam zaten :) olmuyor böyle ayrı kalmak

hepinizi öpüyorum..inşallah döndüğümde güzel mutlu keyifli haberler alırım..
herkese iyi hafta sonları diliyorum

ArkadaŞlar bu bebeĞİmİde kaybettİm.kandİl gÜnÜ ÖĞrendİm kalbİnİn durduĞunu.11 haftalıktı 3. GebelİĞİm.İĞnemİ hep dÜzenlİ vuruldum İlaÇlarımı dÜzenlİ aldım.ama maalesef eŞİmİn benİm bÜtÜn Çabalarımız bebeĞİmİzİ korumaya yetmedİ.bu sefer Çok Ümİtlİydİk İĞne kullanıyoruz dİye ama olmadı İŞte.canımın İÇİ yİne bİzİ terkettİ.doktorum hİÇ aĞlamak yok de
sede bunları yazarken yİne hÜngÜr hÜngÜr aĞlıyorum.artık ne yapacaĞımı bİlmİyorum.aynı doz İĞneyle 4. Bebek dedİ doktor.İĞne bİle İŞe yaramadıkİ.İÇİmdekİ canlıyada yazık deĞİl mİ?o mİnİcİk kalbİ pıt pıt atarken bİr anda duruyor.annelerİne o kadar sıkı tutunuyorlarkİ dÜŞmÜyorlar bİle.hep dÜŞsÜnler kÜrtaja gerek kalmasın dİyor doktor ama 3 de kÜrtaj.allahım bu acıyı kİmseye yaŞatmasın artık.eŞİm İnternete gİrdİĞİmİ bİlmİyor Şu an.sİzlerle paylaŞmak İstedİm.dayanamıyorum allahım affetsİn
noluyo yaaa bizeee mafoldumben dünden beri bu 2 oldu mafoldumben allahım son olsun:Saruboceq: bize bööle kötü haberler okutmasın :1no2: rabbim esirgesin..cok üzüldüm anlatamam :1no2: rabbim sabır versin sabrınında karsılığını versin bitanem :Saruboceq:

selam kızlar,dün öğleden sonra ilk doktor kontrolüne gittik ,4+4 tü ,karından baktı ve kesemizi gördük.kesenin daha 2-3 mm. olduğunu bebeği görmek için erken olduğunu söyledi.14 ağustosa tekrar randevu verdi.iğneyi 0,3 kullanıyorum yeterli gelcek mi dedim,0,4 lük versem biyerin kesilse kanı durduramazsın dedi,değerim sadece mthfr 677 ht.protein c ve s normal değerlerde.hem belki kendiliğinden bile sağlıklı yürüyebilecek bir gebelik olabilir dedi,ama riske atmamak için kullanıcksın dedi.14. haftaya kadar istediğini ye iç dedi,şimdilik aklıma gelenler bunlar

simgecim hayırlısı osun.bnm de mutasyonum senle aynı.ben iğnemi 0,4 lük vuruldum.+coraspin..

FTGG7779 canım çok geçmiş olsun.
ınan acını anlıyorum, aynı şeyi daha önce yaşadım. Ben de bu acı hiç dinmeyecek sandım. Ama hem buradaki arkadaşların, hem eşimin desteği sayesinde atlattım.
Eminim ki sen de çok güçlü bir insansın ve sen de zamanla bu zor acıyı atlatacaksın.
Allahım bir daha yaşatmasın diyorum.
ınşallah bundan sonraki hamileliğin sağlıkla devam eder, ve sağlıkla sonuçlanır güzelim.

Lidya79
lütfen bu kada üzme kendini, unudunu hemen yitirme, daha yolun sonunda değilsin.
Hem ben de kalp atışlarını 7. haftada duydum. Üstelik kanamam vardı, ama doktorum demişti ki sen ağladıkça, üzüldükçe bebeğini kaybetme ihtimalin artıyor, moral çok önemli. ışte bu yüzden iyi düşünmeye çalış canım, inşallah güzel haberlerini alacağız buradan, buna inan lütfen. Kendine de çok iyi bak.

Bir de kızlar hemen söylememe konusuna ben de katılıyorum. Ben de 12. haftaya girdim ama eşimin ailesi falan henüz bilmiyorlar hamile olduğumu.
Çünkü allah korusun ama kötü birşey yaşarsam bir de insanlara dert anlatmak la uğraşamam, o daha yıpratıcı oluyor.
Ben de 3. ayımın tam olarak dolmasını bekliyorum.

Allahım lütfen hiçbirimize tekrardan bu kötü olayları yaşatma, şu an hamile olanlarda bundan sonra hamile kalacaklar da bebeklerini sağlıkla kucaklayıp, mutlulukla büyütsünler inşallah.

merhaba arkadaşlar nasılsınız...
kötü haberler için gerçekten çok üzüldüm.Allah hepinize içi sıra bize sabır versin ve yaşatmasın bir daha..
Ravza,Bahar nasılsın?

canım benim saol çok iyiyim bebişimde iyi sen nasılsın neler yapıyorsun
evet üzücü haberler alıyoruz birkaç gündür ama herşeyde vardır bi hayır yüce rabbim en iyisini bilir işallah hiç kimse bi daha böle acılar yaşamaz allahım hepimizin yüzünü güldürsün hepimizin kucaklarını yavrularımızla doldursun

FTGG7779 senağlamalütfen üzülme,yüreğimi parçaladın senağlamasenağlama

savaş,yenilme hemen,Allah sabırlar versin,ağlama ltfen:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

slm kızlar bişey soracam bu çatlaklar için ne kullandınız kremlerden çok badem yağı daha iyi geliyo diyolar siz ne kullandınız benim hafiften çatlaklarım başladı hepinizi öpüyorum kızlar

ravzacım çatlaklar için kakao yağı çok iyi geliyor aklında olsunkaydirigubbakcemile5

melekcim tüm dualarımız duyulsun kabul olsun inşallah. ben de senin gönlündeki için dua edeceğim.

İnşaallah canım...Duaların için şimdiden teşekkürler...

melekcim ne 3 ayı 6 aylık olucaya kadar söleme benimkilerin hala haberi yok eşim doktor ve ben başka bilen yok zaten gurbetteyim gelen gidende yok o yüzden rahatım halada sölemeyi düşünmüyorum doğuma 1 ay kala inan kafan çok rahat ediyo akıl veren kimse olmuyo moralin bozulmuyo benden sana tavsiye dinle sözümü bebişi söleme sakla öptüm canım

Canım yaa karnım belli olana kadar söylemicem de bizimkiler benimle aynı yerde yaşıyor...Ama dayı,amca,hala,teyze vs. bebek doğduktan sonra öğrensinler diye düşünüyorum...Gerçekten böyle durumda insanların bazı sözleri çok kırıcı oluyor...Onlar yaşamadıkları için anlayamıyorlar tabi...

melekcim ne 3 ayı 6 aylık olucaya kadar söleme benimkilerin hala haberi yok eşim doktor ve ben başka bilen yok zaten gurbetteyim gelen gidende yok o yüzden rahatım halada sölemeyi düşünmüyorum doğuma 1 ay kala inan kafan çok rahat ediyo akıl veren kimse olmuyo moralin bozulmuyo benden sana tavsiye dinle sözümü bebişi söleme sakla öptüm canım

ya ben çatlarım söylemezsem :)) delikafadulden

Ftgg7779 fransınyum acılarınızı yÜrekten paylaŞıyorum Çok zor hepımız yaŞadık geÇtı gıttı ama Şu ılk anı atlatabılmek Çok zor boĞazına dÜĞÜmlenıyo her kelıme yutkunamıyosun sankı yıllardır beben karnındaymıŞ onla yaŞıyomuŞunda o olmadan olmucakmıŞ gıbı gelıo tıpkı herhangı bır organın gıbı karnına bıÇaklar saplanıyo ama bır dÜre sonra alıŞıosun daha az yakıyo canını azaldıkÇa acın yenı umutlar yeŞermeye baŞlıyo yerlerınde ıŞte o yenı umutlar yenı heyecanlarla bırleŞıp tekrar denemeye ıtıyo senı o cesaretı verıyo unutmayın zafere gıden hıÇ bır yol gÜl bahÇesınden geÇmez kolay deĞıldır bu bızım yarıŞımız hedefımız kazanmak ılkınde olmasa ıkıncıde ıkıncıde olmassa ÜÇÜncÜde sonrakınde sonrakınde gÜcÜmÜzÜn yettıĞı ıÇımızde umutların yeŞerdıĞı yere kadar bak mınık cemreye annesının 8 meleĞı olmasaydı dokuzcuyu denerdı onuncuyu ama oluyo olucak lÜtfen umutlarınız hep yeŞıl kalsın sevgıler

Ben teşekkür ederim canım , duaların için Allah razı olsun , gerçekten duaya çok ihtiyacımız var.İnşallah sen de kısa zamanda hamile kalırsın , ben sana tüm sorularında yardımcı olurum , iğneye başlama - bırakma filan.Aynı değerlerdeymişiz madem faydalı olur , ben şu an bile bi sürü doktordan görüş alıyorum.24. haftaya başlamak üzereyim ben Allahıma şükürler olsun .Teşekkür ederim tekrar , çok öpüyorum..

çok teşekkür ederim tatlım... tabiki güzel tecrübelerinden istifade etmeyi herzaman isterim... yardımcı olma konusundaki isteğin için çok teşekkür ederim... sevgiler opuyorumnanaktan allah minişimizi bağışlar inşallah sana.... opuyorumnanaktan

ya ben çatlarım söylemezsem :)) delikafadulden

kız neye çatlayasın ben 19 haftalık oldum daha kimse bilmiyo benim gurbette olmamda çok büyük etken kimse beni görmediği için saklamam kolay oluyo hemde kafam çok rahat boş verrrrrr sende sakla :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

İnşaallah canım...Duaların için şimdiden teşekkürler...

Canım yaa karnım belli olana kadar söylemicem de bizimkiler benimle aynı yerde yaşıyor...Ama dayı,amca,hala,teyze vs. bebek doğduktan sonra öğrensinler diye düşünüyorum...Gerçekten böyle durumda insanların bazı sözleri çok kırıcı oluyor...Onlar yaşamadıkları için anlayamıyorlar tabi...

canım benim saklıyabildiğin kadar sakla kafanda içinde rahat olsun hamile olduğumu bilmeden bana akıl veriyolar hamile kaldığında şunu yap yok bunu yap aman çok gezme ayakta durma şunu yeme şuraya gitme hamile olduğumu bilseler neler sölerler kendi anneme bile sölemedim hamileliğimi doya doya yaşıyorum bundan öncekileri bildilerde ne oldu anca akıl verdiler moral bozdular ama şimdi karışan yok görüşen yok ohhhhhhhhhh be çok rahatım doğuma 1 ay kala sölemeyi düşünüyorum düşünsene ne süpriz olacak gelin torununuz olacak deyince neyse canım çenem düştü allaha emanet ol bacım rabbim hepinizin yüzünü güldürsün

canım benim saklıyabildiğin kadar sakla kafanda içinde rahat olsun hamile olduğumu bilmeden bana akıl veriyolar hamile kaldığında şunu yap yok bunu yap aman çok gezme ayakta durma şunu yeme şuraya gitme hamile olduğumu bilseler neler sölerler kendi anneme bile sölemedim hamileliğimi doya doya yaşıyorum bundan öncekileri bildilerde ne oldu anca akıl verdiler moral bozdular ama şimdi karışan yok görüşen yok ohhhhhhhhhh be çok rahatım doğuma 1 ay kala sölemeyi düşünüyorum düşünsene ne süpriz olacak gelin torununuz olacak deyince neyse canım çenem düştü allaha emanet ol bacım rabbim hepinizin yüzünü güldürsün

evet onlar için büyük sürprizolacağı kesin :)) Sende Allaha emanet ol canım , hoşçakal...

kız neye çatlayasın ben 19 haftalık oldum daha kimse bilmiyo benim gurbette olmamda çok büyük etken kimse beni görmediği için saklamam kolay oluyo hemde kafam çok rahat boş verrrrrr sende sakla :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

valla benimde 3 ay korunmam var ondan sonra gebe kalsamda ben de ildışında olucam bende kimseye söylememeyi düşünüyorum kesinlikle gerçekten birilerinin bilmesi insanı daha kötü yapıyor... kaydirigubbakcemile5

herkese ıyı aksamlar kızlar
ben yenı geldım anakaradn gelır gelmez haberlerı vereyım dedım.
lutfu onderogluna gıttım bılıyosunuz ıyıkıde gıtmısım okadar ıyı bı doktormuskıı bayıldım acıkcası ben onun kadar hastasına ıyı yaklasan bır doktor gormedım daha once gıttım once benı vajınal muayene ettı tertemız rahımde hıcbır problem yok dedı sonra tahlıllerıme sonuclarıma baktı benım ıste 2 degerım heterozıgottu burdakı doktorum bana keseyı gormeden ıgneyı veremeyecegını soylmeıstı lutfu beyde aynı seyı soyledı dıs gebelık olursa allah korusun yararından cok zararı olur dedı.
burdakı kendı doktorum bana hcg degerın 2000 oldugunda gel demısıt ama lutfu bey adetlerın duzenlı bı bayan ısen adet gunun gecınce test yap ve gel dedı hemen kese gorunur mutlaka dedı.
burdakı doktorum ama bana ıgne 0.2 lik vermıstı lutfu bey 0.3lük veya 0.4lük kullanırız dedı ben folıcplus kullanıyordum onu degısıtırp folbıol verdı yanında demır eksıklıgı ıcın ılac verdı ve bana aralıgın sonuna kadar korunmamı soyledı.
ıgne kullanan arakadaslarımız yıne dusuk yapıyor dedım ılla ıgneden olack dıye bır sey yok dedı hep dusuklerı ıgneye baglamak yanlıs olur dedı.
okadar ıyı bır doktormukı vajınal muayene sırasında bıraz canım acıdı hemen ozur dıledı defalarca ama hıc hıssetmedım vajınal ultrasonla bakarken benım burdakı doktorlarım afedersınız karısıtırır gıbı muayene yapıyolar lutfu bey okadar hosuma gıttıkı hem durusuyla hem anlatıs tarzıyla cok sevdım kendısını gıderken ben bıraz heyecanlı gıtmısıtım ama muayeneden sonra okadar rahatladımkı ıcım ferahladı demekkı boyle bır doktora ıhtıyacım varmıs dedım
lutfu onderoglu na gıtmyeı dusunen arkadaslarıma ŞıDDETLE TAVSıYE EDERıM.:lepi:bu arada muayene ucretı 230 tl.

ECESEM canım sen doktora gıttınmı saat kacta gıttın? ben 3te ordaydım.ordamıydın bılmıyorum?

oncelikle kayip yasayan arkadaslar icin cok uzgunum, dogru kelimeleri bulamiyorum, Allah sabir versin en kisa zamanda saglikli hamilelikler nasip etsin Insallah.
kizlar trombofili testlerini bebegi kaybettikten sonra en erken ne zaman yaptirabiliriz? mesala uc hafta sonra yaptiralabilir mi?

Dinamiss nasılsun ?nasıl gidiyor?

Sağol canım iyiyim, sen nasılsın?
Yarın doktora NT sonuçlarını götüreceğiz, sanırım kan vermek için de hastanesine çağıracak.
Şu kanama odağı bitti dendiğinden beri kendimi kuş gibi hafiflemiş hissediyorum:)

İnşallah senin de emeklerin hemen sonuç verir canım, güzel haberlerini merakla bekliyorum.

[SLM canım bende samsundan gittim bu hafta içi LUTFU ONDEROĞLUNA gercekten harıka bir dr en ince ayrıntısına kadar sodu bana ve aynı tıtızlıkle sorularımı cvpladı ultrason muaynesınde hiç acıtmadı aynı şekılıde afedersınz ozur dilerım şimdi biticek dye rahatlattı çokk ilgili buldum benden rahım filmi istedı birde hemotolog arkdaşı olan hacettepede oda prf osman özcebeye yonlendrdı benı 2 sinin takıbınde tedaviye devam edicem bende tavsiye derımm superrrrr ve ben daha çok gidip gelicem

Sağol canım iyiyim, sen nasılsın?
Yarın doktora NT sonuçlarını götüreceğiz, sanırım kan vermek için de hastanesine çağıracak.
Şu kanama odağı bitti dendiğinden beri kendimi kuş gibi hafiflemiş hissediyorum:)

İnşallah senin de emeklerin hemen sonuç verir canım, güzel haberlerini merakla bekliyorum.

Bende heyecanla bekliyorum...İçimden bir ses var diyo , başka bir sesde yok diyo :)
İnşaallah bundan sonra senin için her şey gider...
Bazı doktorlar 12. haftada cinsiyet tahmini yapabiliyorlar ve genelde tutturuyolar...Seninde az kaldı cinsiyetini öğrenmene...Artık bi bakmışız doğum bile gelmiş , bebeğin doğmuş...İnşaallah bu konuştuğumuz kadar çabucacık olur her şey , bebeşiini alırsın kucağına...

X