Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

melekcim tüm dualarımız duyulsun kabul olsun inşallah. ben de senin gönlündeki için dua edeceğim.

gelevera ben lütfü beyden çok memnunum, onun dışında dünkü mete bey de çok tatlı ve bilgiliydi ank. üniv'den.hematolog olarak da meltem aylıydı galiba soyadını net hatırlayamadım, ank.üniv'den, güvene geliyor haftada iki kez.internetten bir güven hastanesini bul ara istersen canım benim..ama lütfü beye bir görün derim nacizane fikrim eğer kadın doğumcu soruyorsan..başka hematolog ise bilemiyorum canım.

Evet canım sana katılıyorum...Bende 3 ay kimseye söylemeyi düşünmüyorum...Valla kafamız dediğin gibi çoktaaann çorba olmuş durumda....

melekcim ne 3 ayı 6 aylık olucaya kadar söleme benimkilerin hala haberi yok eşim doktor ve ben başka bilen yok zaten gurbetteyim gelen gidende yok o yüzden rahatım halada sölemeyi düşünmüyorum doğuma 1 ay kala inan kafan çok rahat ediyo akıl veren kimse olmuyo moralin bozulmuyo benden sana tavsiye dinle sözümü bebişi söleme sakla öptüm canım

pembe peri , gelevera çok tatlısınız ) neşem yerine geliyor!

sonu ne olursa olsun pes etmeyeceğim ve inanmaya, denemeye devam edeceğim allah güç verdikçe..allaha binlerce şükür ki hamiş kalabiliyoruz..bunun tadını biliyoruz!

sonuyok bacım nerelerdesin gözükmüyorsun işe girdim demiştin çokmu yoğun çalışıyorsun allaha emanet ol canım

bravo bravo lidyaaaaaaaa

işte olman gereken bu aşkım yaaa

bak bu alkışların hepsi sanaalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

:teytey::teytey::teytey:

ha işte şöyle alkisalkisalkis alkisalkisalkis :teytey: :teytey:

evet kadın doğumcu istiyorum hani pıhtılaşma testimi yeniliycem onuda zaten kadındoğumcu istemiyormu yani onun istemiyle yapılabiliyor diye biliyorum... bu lütfü bey ismini çok duyuyorum artık ona giderim galiba... nasıl ilgisi.... randevu telefonla alabilirmiyim burdan... kaç güne randevu verebiliyorlar en erken.... opuyorumnanaktan

tabii geleveracım kadın doğumcu istiyor haklısın, benim de kafam karışıyor bazen )
telini burda versem doğru olur di mi bi problem olmaz 446 52 99, bazen 1 haftayı buluyor sürekli hastası değilsen araya alması zor oluyor, doğumları vs vs oluyor..sen şimdiden ara özel muayenehane teli bu...özel sigortan varsa yüzde seksenini falan karşılar zaten,yani ödemeyi yaptıktan sonra sigortan sana geri yatırım paranın yüzdeli bir kısmını sigortanın kapsamına göre.ama sevkli gidilecekse nasıl oluyor bilmiyorum...ilgisi şöyle: bir kere çok sakin ki bizim durumumuzdakilerin ihtiyacı olan şey.ama sormazsan çok anlatmaz,sen sordukça o cevap verir ama ciddiye alır.gerçi mail adresine mail atarsan da yorumlayabilir, duymuştum cevapsız bırakmıyormuş soruları..ama madem geliyorsa görünmek en iyisi.fakat konuşkan birini istersen dünkü mete bey, ank. üniv.'den.perşembe günleri de mesa hastanesinde oluyor.fakat uzmanlığı lütfü beyin oldukça duyulmuş diye görüyorum...

hatta lütfü bey testini yazar ve hacettepedeki kendi hemşiresine yollar, orda yaptırırsın belki de.çünkü SSK sı olanları direk hacettepedeki hemşiresine yolluyor ve kolaylıkla testlerini yaptırmanı sağlıyorlar.sanırım özelinde muayene olmanın kibar bir karşılığı gibi birşey bu ;-) AMA MUTLAKA TEL ETTıĞıNDE BU AYRINTILARI SOR RANDEVU ALIRKEN CANIM. yok ben test sonucumla gidicem dersen direk randevu alıp gidebilirsin.

teşekkürler tatlım.... inşallah senin için hayırlısı olur kendine geldin biraz, sevindim... opuyorumnanaktan

seninde ilgine teşekkürler tatlım.... aa ben hacettepe diye biliyorum yerini oraya gidicem sanıyorum... yahu senin sorununu bırakıp benimkine geçtik ama kusura bakma canım.... özel bir muayenehanesimi var ücreti yüksektir o zaman cevaplarını benim profilimi tıkla orada yazışalım benim gereksiz şeylerimle arkadaşlarıda rahatsız etmiyeyim...

slm kızlar uzun zamandır internetimde sorun olduğu için giremiyordum kk ya
kızlar geçen ege ünüversitesindeki hemotoloji bölümündeki filiz hanıma gittim gerçekten iyi bir doktor iyi ilgilendi benimle

ben kan pıhtılşamasına meilliymişim hamilelilte pıhtılşama arttığı için bebeğimi kaybediyormuşum celaxsin iğnesi kullancakmışım dozunuda kiloya göre veriyormuş mesela 60 kiloysam 0,6 lık iğne vericekmiş birde iğneye başlamadan önce ve 10 gün sonrası bir tahlil verdi onu yaptırcakmışım iğneye başladıktan 10 gün sonra yapılan tahlilde eğer iğne trombositimi düşürmemeişse devam edicekmişim eğer düşürürse sadece aspirinle devam edicekmişim umarım böyle bir durumla karşılaşmayız dedi...
birde kızlar anti nükleer 1/320 yani romatizma varmış bende lupus dedi ama ben anlamadım ramotolojiyede gitmemi önerdi bacaklarımda morluklar oluşuyor
sizlerinde bacaklarınızda oluşan morluklarınız varmı kızlar

kızamıkçık iğnesi vuruldum nasipse ayın 16 sından sonra bebek çalışmalarına başlıcaz allahın izniyle dua edermisniz kılzae bu hayırlı aylarda hamile kalırım işşallah ve bütün isteyen herkese verin yüce rabbim

fransiyum inan çok üzüldüm canım çok geçmiş olsun şimdiden umarım çabuk atlatırsın biliyorum biz ne desek boş gelicek sana ama sabır canım şimdi eşinle birbirbirinize tutunma zamanı ALLAH birdaa yaşatmasın en kısa zamnada alırsınız bebeğinizi sağlıkla kucağınıza işşallah
ben pek okuyamıyorum bu sayfaları iğne kullanmıyormuydun canıım

gülaycım nasılsın görüşemiyoruz herşey yolundadır umarım öpüyorum canım kendine iyi bak..

buralardayım canım nasılsın umarım iyisindir beni sorarsan iyneye erken başlayacagım için tereddütteydim ama bugün doktora gittim kadın doguma sıkıntılarımı anlattım sagolsunlar ilgilendiler ve hiçbir sorunla karşılaşmazsın için rahat kullan dediler biz bu igneleri tek sizlere deyil yaşlı hastalarımızada veriyoruz bi müdahale gerektigi zaman igneye 1gün ara vermek yeterli diyor yani bayagı rahatladım yarın başlıyorum herşeyin hayırlısı bakalım

Ben teşekkür ederim canım , duaların için Allah razı olsun , gerçekten duaya çok ihtiyacımız var.İnşallah sen de kısa zamanda hamile kalırsın , ben sana tüm sorularında yardımcı olurum , iğneye başlama - bırakma filan.Aynı değerlerdeymişiz madem faydalı olur , ben şu an bile bi sürü doktordan görüş alıyorum.24. haftaya başlamak üzereyim ben Allahıma şükürler olsun .Teşekkür ederim tekrar , çok öpüyorum..

merhaba arkadaşlar nasılsınız...
kötü haberler için gerçekten çok üzüldüm.Allah hepinize içi sıra bize sabır versin ve yaşatmasın bir daha..
Ravza,Bahar nasılsın?

canım yaa çok geçmiş olsun rabbim birdaha yaşatmasın inşallah enkısa zamanda rabbim sağlıklı meleğini göndersin .hepimiz bu acıları yaşadık çok zor rabbim sabır versin canım kendine iyi bak ..

gülaycım hadi hayırlısı inşallah doktorun öyle uygun gördüyse bence endişe etme .inşallah herşey yolunda gider ve meleğine kavuşursun canım..
bende buara hep doktordaydım şuanlık iğneye değil sadece coraspin 100 ve folbiol başladık .rabbim hepimize yardım etsin inşallah.öpüyorum seni canım..opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…