Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Kızlar ya heyecan yaptım uykum kaçtı iyice.
Yarın kontrolümüz var, 25 gündür istirahatteyim, inşallah kanama odağı düzelmiştir ve ben artık normal hayatıma dönebilirim.
Kanama tekrarlamadığı için ümitleniyorum, umarım ümitlerim boş çıkmaz.
ınşallah kanama odağı geçmiştir, bebeğim de iyidir.

kızlar NAZLIM ÇOK dua edelim hep birlikte.rabbim tez elden sağlıkla bebişine kavuştursun onu.:CüvCüv::ecrin_bebek:
canoım benim kimbilir ne heyecanlıdır şimdim okaydirigubbakcemile3

Kızlar ya heyecan yaptım uykum kaçtı iyice.
Yarın kontrolümüz var, 25 gündür istirahatteyim, inşallah kanama odağı düzelmiştir ve ben artık normal hayatıma dönebilirim.
Kanama tekrarlamadığı için ümitleniyorum, umarım ümitlerim boş çıkmaz.
İnşallah kanama odağı geçmiştir, bebeğim de iyidir.

inşallah iyidir canım bebişin inşallah sorun çıkmaz.....
doğum yapcak arkadaş kimdi nazlı sanırım onuda allah sağlıkla kurtarsın inşallah..........

5 AĞUSTOS 2009 NAZlLIM'ın bütün sıkıntılarından kurtulduğu hayallerinin gerçek olduğu bir gün bende senin kadar heyecanlıyım.inşallah bundan sonra herşey çok güzel olacak.dualarımdasınopuyorumnanaktan

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. birazdan yola çıkıcaz hayırlısıyla. saat 11 gibi bebeğim gelmiş olur inşallah dualarınızı eksik etmeyin. Allah hepimizi sağ salim kavuştursun. Kandiliniz mübarek olsun.görüşmek üzere......

selvihan canım benden sonra Allahın izniyle sen varsın.. senin güzel haberlerini almak için bekliyoruz..çok öptüm kızını ve seni

BAHARIM nerelerdesin kuzu sen özledim seni .yeni haberler varmı canım ?öpüyorum çok görüşmek üzere..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ebroşum valla koşkturmaca uğraşıyom kuzu hafta sonları pek gremiyom evde net yok anneme inersem giriom valla gelişmeler var ama net bişi sölemek istemiyorum o yüzden biraz beklimem gerekiyo tatlım

gunaydin kizlar berat kandiliniz mubarek olsunRABBIM butun dualarinizi kabul etsin bu mubarek gunde.nazlicim canim benim simdi hastanedesin cok hayirli bi gune nasip oldun sagsaglim hayirlisyla bebisinde sende kurtulursunuz insallah canim.dinamisscim hadi canim hayirlisyla git gel bakalim druna bebisine bak doya doya insallah gecmistir kanama odagi rahatla bi hamilelik gecir bu son sikintin olsun insallah

ne kadar güzel..........nazlı kardeşimiz berat kandilinde doğum yapıyor.........herkese nasip olmaz..........Allah önce bütün doğum yapanların sonra nazlı arkadasımızın yanında olsun..........AMİN:CüvCüv:

HEPİNİZİN KANDİLİNİ KUTLARIM ARKADASLAR,BOL BOL DUA EDELİM BU AKSAM:Saruboceq::Saruboceq:

kızlar şimdi nazlımla konuştum önlüğünü giymiş bekliomuş heyecanlıyım dedi dedim oğluşun ne güzel bir günde gelio hayırlı olur inşallah dedim hepinize çok selamı var dularınızı esirgemeyin oda bize dua edicek inşallah

bu arada bugün beraat kandili rabbim hepimizin bu mübarek günde dualrımızı kabul etsin inşallah gönlümüzdeki muradımızı en kısa sürede versin rabbimin büyüklüğü hikmeti merhameti şüphesizki çoktur. ol deyip olduramayacağı şey yoktur. inşallah bu kez de bizler için ol der yüce rabbim. nolur bu gece dualarımızda birbirimizi unutmayalım bol dua edip bol salavat getirelim arkadaşlar

ya arkadaslar benim bebek takvimimim gozukmuor bugun digerlerininki gozukuor neden olabilir acaba endiselndim simdi bi isaretmi diye bilen varsa cvplasin lutfen

ayyy NAZLICIM bende coook heyecanlandım sımdı ya...Allah ınsallah kolaylıkla saglıkla hayırla kurtulmayı kısmet etsın ıkınızede.dualarımız senle canım..

CANLARIM BERAT KANDILINIZ MUBAREK OLSUN...ALLAH BIZI VE TUM ISTEYENLERI HAYIRLISIYLA BEBıŞLERıNE KAVUŞTURSUN ıNŞALLAHHHHH...bu gece dualarımız hep bunun için olsun ...

nazlıcım ya ne kadar güzel bir günde doğum yapmak kısmet oldu sana.... bu saatlerde oğlunla kavuşmuş olmalısın... allahım tüm isteyenlere bu duyguları yaşatmak nasip etsin.... oğluşunuzla bertaber size sağlık dolu bir hayat diliyorum... darısı başımıza....

selviahncım canım merhaba... uzun zamandır görüşemedik.... nazlı doğum yaptığına göre sıra sana geldi.... karar verdinmi nerde ve hangi doktorda doğum yapacağına? lütfü beye hala devam ediyormusun.... seninde günün az kaldı .... yazarsan çok sevinirim.... hadi bakalım şimdi senin için gün saymaya başlıcaz .... bu arada doğum yapacağın gün belli olmuşmuydu hatırlayamadım ....

kandiliniz mubarek olun canlarım.rabbim bu gece bir evlat die acılan elleri geri cevirmesin..rabbiim bu yol da kimsetyi oyalamasın...dünyaya gelmiş melekleride esirgesin..
nazlımı aradım ama acan olmadı..sanırım koklaşma faslındalar :))

ya kızlar merak ettım yokmu bı haber nazlımdan..alırsanız yazın olurmu?

selvıhancım sen nerelerdesın? sıra sana gectı..

ay ınanmıyorum sonrada ben varım kaydirigubbakcemile5

X