Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

gunaydin kizlar berat kandiliniz mubarek olsunRABBIM butun dualarinizi kabul etsin bu mubarek gunde.nazlicim canim benim simdi hastanedesin cok hayirli bi gune nasip oldun sagsaglim hayirlisyla bebisinde sende kurtulursunuz insallah canim.
SENİNDE KANDİLİN MÜBAREK DUALARIN KABUL OLSUN CANIM
ne kadar güzel..........nazlı kardeşimiz berat kandilinde doğum yapıyor.........herkese nasip olmaz..........Allah önce bütün doğum yapanların sonra nazlı arkadasımızın yanında olsun..........AMİN:CüvCüv:

HEPİNİZİN KANDİLİNİ KUTLARIM ARKADASLAR,BOL BOL DUA EDELİM BU AKSAM:Saruboceq::Saruboceq:
AMİN DUAN İÇİN ... SENİNDE KANDİLİN MÜBAREK OLSUN CANIM
kızlar şimdi nazlımla konuştum önlüğünü giymiş bekliomuş heyecanlıyım dedi dedim oğluşun ne güzel bir günde gelio hayırlı olur inşallah dedim hepinize çok selamı var dularınızı esirgemeyin oda bize dua edicek inşallah

bu arada bugün beraat kandili rabbim hepimizin bu mübarek günde dualrımızı kabul etsin inşallah gönlümüzdeki muradımızı en kısa sürede versin rabbimin büyüklüğü hikmeti merhameti şüphesizki çoktur. ol deyip olduramayacağı şey yoktur. inşallah bu kez de bizler için ol der yüce rabbim. nolur bu gece dualarımızda birbirimizi unutmayalım bol dua edip bol salavat getirelim arkadaşlar
NAZLIYA MAŞALLAH... DUALARINKABUL OLSUN CANIM...
CANLARIM BERAT KANDILINIZ MUBAREK OLSUN...ALLAH BIZI VE TUM ISTEYENLERI HAYIRLISIYLA BEBİŞLERİNE KAVUŞTURSUN İNŞALLAHHHHH...bu gece dualarımız hep bunun için olsun ...
AMİİİİİİİN BİTANEM... AMİN HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN RABBİM...
kandiliniz mubarek olun canlarım.rabbim bu gece bir evlat die acılan elleri geri cevirmesin..rabbiim bu yol da kimsetyi oyalamasın...dünyaya gelmiş melekleride esirgesin..
nazlımı aradım ama acan olmadı..sanırım koklaşma faslındalar :))
SENİNDE KANDİLİN MÜBAREK OLSUN CANIM... DUALARIMIZ KABUL OLSUN İNŞALLAH....
canım dün misafir bay diyemeden çıktım gelelim konuya canım kürtajdan sonra verilen ilaçlarımı bitirdim 3hafta ilşki yok ondan sonraki haftalardada kondomsuz ilişki yok dedi doktor hem korunmak amaçlı hemde mikrop kapmayayım diye umarım yardımcı olmuşumdur gerçi kürtajdan sonra herkes aynı şeyleri yapıyor
teşekkürler.... rabbim herkesin gönlüne göre versin....
hayırlı kandiller kızlar,allah herkesin dualarını kabul etsin..

umarım nazlı sağlıcakla kavuşmuştur bebeğine ..
ayy böyle doğum yapan arkadaşları düşündükçe çok heyecanlanıyorum
sıra sıra gidiyoruz
ay allahım sağlıcakla kavuşuruz inşallah bebeklerimize..

allahım bu kandil gününde tüm isteyenlere en kısa zamanda sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin
hamilelere sağlıklı sorunsuz doğumlar
doğum yapanlara ; sağlıklı hayırlı akıllı evlatlar nasip etsin
GÜZEL DUALAR BUNLAR RABBİM KABUL EDER İNŞALLAH.... SENİNDE KANDİLİN MÜBAREK OLSUN.....
canım arkadaşlarım hepinizin kandili mübarek olsun. allahım bugün açılan ellerimizi boş çevirmesin. birbirimiz için dua edelim bol bol.
nazlı inşallah sağ salim kavuşmuştur bebeğine. nazlı da oğluşu da maşallah çok şanslılar.böyle mübarek bir günde dünyaya gelmek ve getirmek her kula nasip olmuyor. allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın. canlarım dualarımdasınız.:Saruboceq:

herkesin kandili mübarek olsun. allah insallah bu mübarek günde bütün hayırlı dualarımızı kabul etsin...
AMİİİN TATLIM ..... SENİNDE KANDİLİN MÜBAREK OLSUN......
NERGİS60
n neyse saol canımm...

Arkadaşlar bekleme süreci ne kadar zormuş...Hamilemiyim bilmiyorum ama belirtilerini yaşıyor gibiyim...Gerçi belirti için çok erken ama...Dünden beri çok duygusalım , ağlıyorum ha bire...Bazen hafif bir baş dönmesi...Bazen belimde belli belirsiz minik bir ağrı...Ne bilim işte...Eğer bu yaşadıklarım psikolojikse çok şaşırcam valla...Demekki hamilelik belirtilerini yaşayacak kadar takabiliyoruz kafamıza...

Arkadaşlar bugün dualarınız da benide unutmazsanınz çok ama çoook sevinirim....Kendinize iyi bakın , hepinizi öpüyorum...
TATLIM NE İSTİYORSAN ALLAH ONU VERSİN... SENA VE İSTEYEN HERKESE...
HERKESİN KANDİLİ KUTTLU OLSUN.
CANIM SENİNDE KUTLU OLSUN...
ArkadaŞlar hepİnİzİn kandİlİ mÜbarek olsun rabbİm enkısa zamanda meleklerİmİzİ yollasın İnŞallah ..
Hamİlelerede hayırlı doĞumlar saĞlıklı sıhhatlİ evlatlar nasİp etsİn...

AH TATLIM HERKES GÜZEL TEMENNİLERDE BULUNMUŞ İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN İSTEĞİNİ BEKLETMEDEN VERİR....
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
:Saruboceq: :Saruboceq:
:CüvCüv:

arkadasalar bisey sormak istiyorum. ignelerinizi hergun ayni saattemi yapiyorsunuz? gunluk ignesini yapmayi unutan oldumu aranizda?sorun oluyormu bir gunden?

kızlaaaaarr nazlım oğluşunu kucağına almış az önce aradım eşiyle görüştük emziriyomuş maşallah oğluşumuz da nazlımızda gayet iyilermiş kilosunu falan sormak aklıma gelmedi heyecandan ama her ikisisininde çok iyi olması yeterli geldi bana

kızlar bide bişi dicem size ben fraxsiparin 0,4 iğneleri sağlık ocağına yazdırım 10 günde bir 5 kutu alabiliyordum heyetsiz bilginiz olsun deneyin derim heyetle uğraşmaktansa 5 kutuda 10 gün gidiyo 10 gün sonra tekrar yazdırıodum 10 tl ödüyorum o kadar hani belki yardımcı olur diye bilginiz olsun dedim isteyen deneyebilir

baharım çok güzel bir haber verdin çok sevindim .
nazlıyı tebrik ederim sağlıklı bir hayat nasip etsin bebişinede ..
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:teytey::teytey::teytey:

arkadasalar bisey sormak istiyorum. ignelerinizi hergun ayni saattemi yapiyorsunuz? gunluk ignesini yapmayi unutan oldumu aranizda?sorun oluyormu bir gunden?

merhaba canım,
evet ben ve sanırım diğer arkadaşlarda hergün aynı saatte yapıyoruz iğnelerimizi..
ben normalde akşam saat 18:00 civarlarında yapardım,birgün ne olduysa eve yetişemedik işten geç çıktım saat 21:00 e yetiştim o saatte yapmıştım,çok şükür bişey olmadı..
ama dikkat etmek lazım
doktorum bana hergün aynı saatte iğneye devam der hep bana

ayy nazlıya çok sevindim allahım yaa ne güzel

merhaba canım,
evet ben ve sanırım diğer arkadaşlarda hergün aynı saatte yapıyoruz iğnelerimizi..
ben normalde akşam saat 18:00 civarlarında yapardım,birgün ne olduysa eve yetişemedik işten geç çıktım saat 21:00 e yetiştim o saatte yapmıştım,çok şükür bişey olmadı..
ama dikkat etmek lazım
doktorum bana hergün aynı saatte iğneye devam der hep bana

ayy nazlıya çok sevindim allahım yaa ne güzel

tesekkur ederim canim bende normalde hep saat 4 te aliyodum ama bugum unutmusum 6da aldim korktum biran. saolasin

kızlaaaaarr nazlım oğluşunu kucağına almış az önce aradım eşiyle görüştük emziriyomuş maşallah oğluşumuz da nazlımızda gayet iyilermiş kilosunu falan sormak aklıma gelmedi heyecandan ama her ikisisininde çok iyi olması yeterli geldi bana

kızlar bide bişi dicem size ben fraxsiparin 0,4 iğneleri sağlık ocağına yazdırım 10 günde bir 5 kutu alabiliyordum heyetsiz bilginiz olsun deneyin derim heyetle uğraşmaktansa 5 kutuda 10 gün gidiyo 10 gün sonra tekrar yazdırıodum 10 tl ödüyorum o kadar hani belki yardımcı olur diye bilginiz olsun dedim isteyen deneyebilir

canım ben rapor çıkardım siz çıkarmadınızmı 9aylık rapor her ay hemotolojiye sadece reçete yaptıracagım okadar 1aylık iynemi aldım evde duruyor parada ödemedim hiç

arkadaşlar herkesin kandili mubarek olsun hamile arkadaşlarım tez zamanda yavrularımıza kavuşalım hamişliği bekleyen arkadaşlarım tez zamanda hayırlı haberlerinizi alırız işallah yüce rabbim hepimizin duasını kabul eder işallah birbirimize dua edelim arkadaşlar güzel allahım hepimizin yüzünü güldürsün bebişini kucağına alan arkadaşlarım allah size ve bebişlerinize uzun ömürler versin AMıNNNNNNNNN:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

arkadaşlar herkesin kandili mubarek olsun hamile arkadaşlarım tez zamanda yavrularımıza kavuşalım hamişliği bekleyen arkadaşlarım tez zamanda hayırlı haberlerinizi alırız işallah yüce rabbim hepimizin duasını kabul eder işallah birbirimize dua edelim arkadaşlar güzel allahım hepimizin yüzünü güldürsün bebişini kucağına alan arkadaşlarım allah size ve bebişlerinize uzun ömürler versin AMİNNNNNNNNN:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

amiin canım :Saruboceq: :Saruboceq:

Dualarımızı Allahım şu mübarek günde kabul eyler inşallah..

Üçüzlerimle bu haftaları görmek hayaldi bana..Ama allahım nasip etti.
DR.um 30.haftadan sonra iğneyi bıraktırdı..Her an herşey olabilir diye..
Benim de az kaldı kızlar..35.hft.yı görelim diyoruz malum üçüz olunca.

çok heyecanlıyım çok her geçen gün kar..her geçen gün endişe..

Kızlar sizleri takip ediyorum..ecesem..sido..selvihan..

Diğer doğum yapan arkadaşlarımı tebrik ediyorum..

sido ve kızlar doğum tarihiniz ne görünüyor sizin
benim 24 eylül görünüyordu. sat 2 aralık 2008di ama dr.um 18 aralık olarak hesapladı ultrason sonucuna göre sizde durumneydi merak ettim doğum tarihleriinizi

ıyi akşamlar kızlar.
Hepinizin kandili kutlu olsun, dualarımız kabul olsun inşallah.

Nazlı adına çok sevindim, inşallah sağlıkla mutlulukla büyütür bebeğini, darısı başımıza inşallah:)

Ben bugün doktordan güzel haberlerle döndüm kızlar, kanama odağımız geçmiş. Şu an herşey çok normal gözüküyormuş. ınanamadım ama 15 günde büyümüş bebeğim, ellerini ayaklarını gördük, sürekli yer değiştirdi. Doktor zor ölçüm yaptı :)
11 haftanın sonundaymışız.
Raporumu da sadece 2 gün uzattı doktorum, Pazartesi işe de başlayabiliyorum. Normal yaşantıma döneceğim için çok mutluyum.
ıki gün uzatmasının sebebi de yarın ikili test için NT ölçümü yapılacak, tekrar izin alma ben 2 gün uzatayım raporunu dedi, bende tamam dedim.
Bir de artık aspirin kullanamyacakmışım, doktorum iğne yeterli dedi.

Kızlar hepinize geçtiğimiz 24 gündeki desteğiniz, verdiğiniz moral için çok ama çok teşekkür ederim.
ıyi ki varsınız :)

Bu forumdan hepimizin hep güzel haberler paylaşmasını diliyorum bu gece.

senin kanaman yüzünden bütün bir gece uyumadığım daha dün gibi selvihancım :çok üzgünüm: hatırlıomusun kocan nöbetciydi kanaman vardı :çok üzgünüm: cok şükür allahıma binlerce kez şükür :Saruboceq: sonuna geldik bile :Saruboceq: sağsalim kavusun hepiniz meleklerinize :Saruboceq: allahım isteyen herkese nasip etsin :Saruboceq:

ah CELENıM canım benim unutmamışsın ya.opuyorumnanaktanevet o günler neler çektiğimi bir ben bir de allah bilir.evde yapayalnız ailemden hiç kimsenin olmadığı yeni bir şehir.bana birşey olsa bir allah kulunu tanımıyorum.canım sizler sayesinde atlattım o günleri.hele senin hakkın çoktur.o kadar çok soru sormuştum ki sana.artık yeter diyecek diye korkuyordum.herşey için çok sağol be güzelim iyi ki çıkmışsın nette de olsa karşıma. allah herşeyi gönlünce versin sana.inşallah sıkıntıların dertlerin bir bir yok olur bu gecenin yüzü hürmetine.rabbim bütün dualarını kabul eylesin.opuyorumnanaktan

RABBıM BU MÜBAREK GECE DE HEPıMıZıN YAPTIĞI BÜTÜN DUALARI KABUL EYLESıN.BEBEKSıZ BOŞ KUCAK BIRAKMASIN.AMıN

nazlı,hayırlı birgünde doğum yaptın ve hayırlı uğurlu olsun meleğin Allah analı babalı büyütsün
darısıda benim gibi isteyen tüm arkadaşlarıma olsun.
kandiliniz mübarek olsun bol bol dua edelim birbirimize tez zamanda göbüşlerimiz dolsun ve sağlıkla doğum yapalım:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
melek annelerinde bebişlerini ağız tadıyla,sağlıkla büyütmeyi nasip etsin Allahım
sonuyok: hayırlı olsun canım işin çok sevindim.opuyorumnanaktan
meryemciğim: hafta sonuda olsa adananın sıcağında olmaman çok iyi.ohh ohh azda kaldı doğuma ne güzel opuyorumnanaktan
krizantem: canım sen nasılsın opuyorumnanaktan
umut sevgimartık haber alamıyoruz umarım herşey yolundadır canım hayırlı haberlerle dönersin inşallah
buradaki hamiş melek anneler hep umudumuzsunuz.öncesinde şen ve celen'i unutmak mümkün değil asla.geçmişi okuyorum hala dr.lardan öğrenmediğimi sizlerden öğreniyorum ve öğrendimkaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan
Allahım dualarımızı kabul etsin bu mübarek günde.

İyi akşamlar kızlar.
Hepinizin kandili kutlu olsun, dualarımız kabul olsun inşallah.

Nazlı adına çok sevindim, inşallah sağlıkla mutlulukla büyütür bebeğini, darısı başımıza inşallah:)

Ben bugün doktordan güzel haberlerle döndüm kızlar, kanama odağımız geçmiş. Şu an herşey çok normal gözüküyormuş. İnanamadım ama 15 günde büyümüş bebeğim, ellerini ayaklarını gördük, sürekli yer değiştirdi. Doktor zor ölçüm yaptı :)
11 haftanın sonundaymışız.
Raporumu da sadece 2 gün uzattı doktorum, Pazartesi işe de başlayabiliyorum. Normal yaşantıma döneceğim için çok mutluyum.
İki gün uzatmasının sebebi de yarın ikili test için NT ölçümü yapılacak, tekrar izin alma ben 2 gün uzatayım raporunu dedi, bende tamam dedim.
Bir de artık aspirin kullanamyacakmışım, doktorum iğne yeterli dedi.

Kızlar hepinize geçtiğimiz 24 gündeki desteğiniz, verdiğiniz moral için çok ama çok teşekkür ederim.
İyi ki varsınız :)

Bu forumdan hepimizin hep güzel haberler paylaşmasını diliyorum bu gece.

cok cok seviindim Masallah. Insallah hersey harika geicek, bence artik rahatla. aslinda ben de senin guzel haberini bekliyordum. kanama odagi gecene kadar sana sormak istedigim birsey vardi bekliyordum. bu kanama odagina hematom dediler mi? demedilerse de niye olur acikladilar mi? kotu seyleri hatirlatmak istemiyorum ozur dilerim ama bende de olmustu benim yavrum dayanamadi 10 haftalikken ayrildi benden. cok merak ediyorum sana neler demislerdi kanama odagi hakkinda. sakin ben bu ornegi verdim diye uzulme cunku kanama odagi bende gecmeden bebegim dayanamadi, senin o surec bitti artik o yuzden dua ederek bekledim senin iyi haberini. cok sukur gecti. sorumla son kez hatirlatmis olayim ve lutfen o zor gunleri tamamen unut artik. (ayni msj baska yerde yazdim ama bu formda daha cok goruyorum seni)

RABBıM BU MÜBAREK GECE DE HEPıMıZıN YAPTIĞI BÜTÜN DUALARI KABUL EYLESıN.BEBEKSıZ BOŞ KUCAK BIRAKMASIN.AMıN[/QUOTE]

AMııııııııııııııııııN CANIM :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
selvihancığım sıra sende galiba hayırlısıyla seninde güzel haberlerini alırız buradanopuyorumnanaktan:nazar:
CELENN sen keşke dr. olsaydın kaydirigubbakcemile5be arkadaşım ne güzel dinlerdin bizleri sabırla cevap verirdin tüm sorularımıza

Son düzenleme:
papatya süreyya seninde hakkınıda yememek gerek arkadaşım
bilgiler o kadar değerli ki hamile kalınca nelere dikkat edeğimi aynı senin gibi sürekli not alıyorum defterime.
meleğin ve sana:nazar::nazar::nazar:

cok cok seviindim Masallah. Insallah hersey harika geicek, bence artik rahatla. aslinda ben de senin guzel haberini bekliyordum. kanama odagi gecene kadar sana sormak istedigim birsey vardi bekliyordum. bu kanama odagina hematom dediler mi? demedilerse de niye olur acikladilar mi? kotu seyleri hatirlatmak istemiyorum ozur dilerim ama bende de olmustu benim yavrum dayanamadi 10 haftalikken ayrildi benden. cok merak ediyorum sana neler demislerdi kanama odagi hakkinda. sakin ben bu ornegi verdim diye uzulme cunku kanama odagi bende gecmeden bebegim dayanamadi, senin o surec bitti artik o yuzden dua ederek bekledim senin iyi haberini. cok sukur gecti. sorumla son kez hatirlatmis olayim ve lutfen o zor gunleri tamamen unut artik. (ayni msj baska yerde yazdim ama bu formda daha cok goruyorum seni)

Canım öncelikle inceliğin için çok teşekkür ederim. ne kadar düşünceli bir insansın ki bu soru için ile beklemişsin.

Canım doktorum kan pıhtısı oluştuğunu söylemişti. Bunun adı hematom mudur bilmiyorum böyle bir terim kullanmadı. Oluşan bu kan pıhtısı ben de ilk gebeliğimde de olmuştu ve o zaman ben bu rahatsızlığımı bilmiyordum (iğne aspirin hiçbişe kullanmıyordum) ve bebeğimi 7 haftalık iken kaybetmiştik.
Ama doktorum bir de demişti ki ilk gördüğünde bu oluşan pıhtıyı, iğne kullanmamıza rağmen vücudun bunu yapmış, aslında şu an bu pıhtı bebeği atmaya çalışıyor, eğer bebeğin sağlıklı ise direnir ve pıhtı kaybolur demişti.
Bugün de işte kan pıhtısı falan yoktu, ama tabii yeniden oluşam ihtimali her zaman varmış bizim durumumuzda olanlar için.
Bir de kanama odağı olduğunda, progestanın dozunu artırdı doktorum, günde iki kere alıyordum onu üçe çıkardı, aspirini bıraktırdı, şimdi de sadece iğne ile devam etmeye karar verdik.

İnşallah soruna yanıt verebilmişimdir canım, ve inşallah en kısa zamanda güzel haberlerini paylaşırsın bizlerle.

SEYBAYCIM ne güzel masallah ucuzlerıne ve sana...guzel haberlerını yaz bıze hep...cok sevındım ıyı olmanıza...

ESERıZMıR benim sat 19 aralık.dogum 25 eylul gozukuyo ama sezeryan olucam ben.bu yuzden tarıhım bellı deıl henuz...ıyı olmana sevındım canım

SELVIHANCIM nasılda vızır vızır arastırıyoduk dım ı:) ıgne aspırın ıgne dozu tahlıller vs... allaha cok sukur gorduk bu gunlerı..bu arada kasılmaların ne durumda canım?

DINAMIS cok sevındım.ne guzel haberlerdı bunlar boyle.allah devamını nasıp etsı ınsallah...

ve CELENCIM topıgımızın sorumlu doktoru :) ıyıkı varsın bıze cok yol gosterdın.allah yuzunu hep guldursun...

KIZLARRRR cok dua ettım bu gece hepımıze ınsallah kabul olur...KANDILINIZ TEKRAR MUBAREK OLSUNNN

X