Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

ığneler ilk günler beni de çok zorlamıştı, bir kaç gün doktoruma gittik, hemşiresi yaptı o esnada hemşireden biz de öğrendik. Ben kendim pek beceremedim çok morartttım, iğneyi sürekli titretiyordum çünkü. Ama eşim daha becerikli çıktı. Artık o yapıyor ve ben de morarma olmuyor eşim yaptığında :)
Bence günlük hayatınızın kolaylaşması açısından mümkünse eşin öğrensin yapmayı, çünkü hergün hergün bi hastaneye gidip yaptırmak zor oluyor. Hem insan psikolojik olarak kötü etkileniyor.
Bizim için artık rutin oldu, misafirlikte bile olsak, iki dakika bi odaya geçip yapıp çıkıyoruz iğnemizi.

Yeter ki bebeklerimiz sağlıkla gelsin de tek derdimiz iğnemiz olsun inşallah:)

Bir de pozitif yönünü buldum iğnenin. Hani psikologlar, uzmanlar hamilelik sürecini baba adayınında paylaşması gerektiğini söyleyip duruyolar ya bakın bizim eşler direk dahil oluyor hamilelik sürecine bu iğne ile.
Şimdiden başladılar sorumluluk almaya:)

Kendimi pek polyanna gördüm valla:)

Son düzenleme:

sana gelirirz sen gelemezsen :) senin evin yakınında bi yerde toplanırız bu nasıl fikir bana gezmek olsun gerisi önemli değil valla :)

[

ben 4 aylığa kadar her regl dönemimde yasadım o kanama ve lekelenmeleri.doktoruma hep bu döneme denk gelio bağlantısı varmı die ssordum alakası yok dedi CADIARZU ama bence vardı lülülülülülü sonra gecti.tabi 9 ay boyunca her regl dönemimde hep içimde acaba mı vardı :bbo:
nerlerdesin sen :mymeka: bizde hgirmeyince tatil die düşündük ama pelin hanımın marifetiymiş lmaz: sen gönder onu bana delikafadulden yerim onu ham yaparım cokacimcoook
nazlım kuzum dualarımız seninle artık dün gelgit için okudum yasin bugünde sana okuyasm bari kuzu şencim gönder celene sende kızı acık çapkınlık öğrenssin zigot yavrusu cemreden :)
puhahahaaa :roflol: hakkat acılsın azcık cocuk :jeyyar: kaydirigubbakcemile3
bende yapamadım valla.eşime yaptırdım bi süre baktım hart die sokuo etime alt komuma denettirdim.canım yaaaa o da her vurmada hatim indiriodu nerdeyse kaydirigubbakcemile3 benden cok korkuodu iğne saati yaklasınca kaydirigubbakcemile3 allah razı olsun :Saruboceq:
geleveraya katılıyorum bende kendime yapamıyorum sağolsun anneciğim yapıyor ve çoook yakıyor :sinifsinif:
haklısın canım gercekten yakıor ama buna şükür.biz caresini bulduk.rabbim derman arayan tüm anne adaylarına yardım etsin :Saruboceq: en azından iğne vurulurken şükret :Saruboceq:
kaydirigubbakcemile3 bizde genelde arabada yakalanıoduk iğne satine.bi keresinde otobanda kenara cekip vurmustuk.şehirlerarası hemde kaydirigubbakcemile3
sana gelirirz sen gelemezsen :) senin evin yakınında bi yerde toplanırız bu nasıl fikir bana gezmek olsun gerisi önemli değil valla :)

[

bende gelceeeemmm :sinifsinif: ben gitmeden bi daha bulusalım delikafadulden

celenim canımm, doğru yanılmamışsınız tatildeydim anneanneye babaanneye gittik kızımla 3-4 haftadır yoktuk bi kaç gün önce döndük, 1 ağustosta da tatile kaçıyoz bakalım napıcak bizim zilloş oralarda...ama en çokta pelincik yüzünden bakamıyom buralara anacım...nasıl bir kımıl zararlısı anlatamam...öldürüyo beni, yaşlandım valla...bide diş çokarıyo, üstler çıkıyo...off offf...
cemrem büyümüşte çapkınlık mı yaparmış bakimm...ısırmalık olmuş cemrem, tombik yanaklarından ısırıyorum...öptüm celenim...

oooovvvv tatil heeee :jeyyar: hıh hiç kıskanmadım :dilcikar:
demek pelin kuzusu diş cıkarıooo :sm_cool: bizde daha tık yok :çok üzgünüm: kabardı ama :sm_confused:
he valla bacım sorma nazlımın kocişine bi asılmak bi cilvelenmek şimdiden kayınpederi kafaya aliim dio heralde kaydirigubbakcemile3
bizde sizi cok öpüyoruz...allahım pelinime missss gibi uykular versin :Saruboceq:

günaydın kızlar
ne güzel tanışmışsınız,keşke aynı şehirlerde olabilseydik.ismim listede ama ben ara ara nete girebiliyorum kaydirigubbakcemile5
sizleri akrabamdan daha daha yakın hissediyorum.sizlerden o kadar değerli bilgiler edindim ki(sonuyok,celen,nazlı,funda,çalıkuşu,papatya süreyya,baharçelik,dinamiss,krizantem,reis devrim,umut sevgim,meryemmeryem,melek76,şen,gelgit, fransiyum,gelevera.....ve ismini yazamadığım diğer arkadaşlarım
Allah hepimizin gönlüne göre versin.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
biz bu aydan itibaren denemelere başlıyoruz allahın izniyle hayırlı haberleri veririm ve daha önemlisi sorunsuz bir hamilelik geçirmek ve hamileliğimin o 36-37-38....li haftalarını görmek nasip eder allahım.
anne olmuşlara,anne adaylarına,anne aday adaylarına kocaman öpücükler....tabikide meleklerinede opuyorumnanaktan

günaydın kısslarrr....baharçelik cim biz kızçeyle sabahın köründe uyandık canım...şimdi o uyurken bi bakiim dedim...iyisin di mi herşey yolundadır umarım, öptük seni kızımla...

nisanurhak, canım hayırlı denemeler olsun inşallah...hadi bakim güzel çalışın ödevinizekaydirigubbakcemile3 güzel haberlerini tez vakitte almak dileğiyle...sevgiler

günaydın herkese...
nisacım
insallah canım hadı bakalım senden bu ay hayırlı haberlerını beklıyoruz.ınsallah senın benım ve dıger tum arkadaslarım sorunsuz guzel hamılelıkler gecırıır ve güsel güsel bebişleri olur.
şencim
bebişin cok tatlı ya resmine bakmaya doyamıyorum ne şeker ole bide diş cıkarıyomus daha bı tatlı olur ole aynı sekılde celenın bebegıde cok seker ikiside pek datlı allah uzun saglıklı hayırlı omurler nasıp etsın. bizede insallah...

GUNAYDIN HERKESE GELEVERA CIM TEBRIKLER CANIM BIZ DAHA COK YOLUN BASINDAYIZ KATETMEMIZ GEREK COOOOK YOL VAR AMA INSALLAH HAYIRLISYLA BEBISLERIMIZIDE TUM ISTEYENLER GIBI KUCAGIMIZA ALIRIZ.IGNE KONUSUNA GELINCE BE URT DISINDA OLDUGUMDAN BIRAZ SANSLIYDIM HERGUN EVE HEMSIRE GELIODU DUZENLI OLARAK 2 HAFTA GELDI SONRA INSILUN KULLANANLAR AKLIMA GELDI ONLARDA HEP KENDILERI YAPIOLAR BENDE BEBISIM ICIN YAPABILIRIM BUNU DEDIM VE OGRENDIM KENDIM YAPIORUM SANA TAVSIYE SAY ICINDEN 1 2 3 DEYINCE OTOMATIK OLARAK VURUOSUN SANKI:dance:

kizlar demek ki bizim gibi olan hemen hemen her hamilede bu sorun yani kahverengi lekelenmeler. napalim bizimde kaderimiz bu her an tedirginiz olsun bebeislerimiz icin herseye deger

Teşekkür ederim canım, sanada çok geçmiş olsun. Banada doktor 3 ay korun dedi, ama dayanamıyoruz işte ama mecbur 2.reglimi bekliycem.bende aspirine başladım doktorumla henüz görüşemediğim için hamile kalınca iğne vurulcammı bilmiyorum... Senin kanda hangi değerinde problem vardı, benimkisi FaktörV Heterozigot.

KELEBEK01
canım bende mthfrc677t heterozigot birde faktör 2 heterozigot ben kesin iğne kullancam hamıle kalınca bende dusukten sonra daha doktoruma gıdemedım cumartesı gııdcem konusucam korunmayı bırakınca hemen baslasak bı zararı olurmu dıye sorcam bır daha riske atmak ıstemıyorum iğneye olabıldıgınce hemen baslamak ıstıyorum benım gecen hamılelıgımde korunmayı bıraktıgımız ay hamıle kalmıstım yıne belkı ole olur dıye doktora hemen baslıyalım dıycem ama tabı bu ramazan sonuna gelıyor daha var önce doktorla goruscem bakalım ne dıyecek?

selam herkese birkaç gündür fırsat bulup giremedim
umarım herkes iyidir..
bizde iyiyiz çok şükür,bilmiyorum erkenmi ama canım sıkıldıkça evde kalıp bebeğimin odasını düzenlemeye çalışıyorum,
kandim için hastanede gerekli olacak şeyleri aldım,gecelik felan..
çoğu şeyi aldım evde ama eylül ayında hazırlayıp düzenleyeceğim,son ana bırakırsam belki unutacağım şeyler olur diyorum,o yüzden aklıma geldikçe alışveriş yapıyorum bu aralar..
biz böyleyiz işte..
doğumu yapanlara,yapacaklara,bebek bekleyenlere.. tüm arkadaşlara hergün dualar ediyoruz.
hadi hepinizi öpüyorum

LAAALLL ; canım yaa ben doğumu nerede yapacağımı düşünmeye başladım sen ortadoğuda yapmıştın nasıl orası yaa,kafam karıştı herkes bir yeri tavsiye ediyor ne yapsam bilemiyorum

Son düzenleme:
sidocuğum işlerim biraz yoğundu.Bugün haberini aldım.Önce üzüldüm ama sonraki yorumları okuyunca biraz rahatladım.sen burda hangi doktor gidiyorsun?bu konuda doktorun ne yorum yaptı?Benim bir doğumum var.ben o yıllarda Malkaradaydım.Ben de öyle sorun olmamıştı ama hemen aklına kötü şeyler getirme.Olumsuz düşünürsen olumsuzluklar peşini bırakmaz.Pozitif olmaya çalış.ıyi haberlerini alırız inşallah

çok teşekkür ederim arkadaşım ben yarın üni. randevu aldım gidip tüm tahlillerimi yaptıracağım , hematoloji inşallah dr derdimi anlar ve sorun çıkarmadan yapar tahlillerimi

bu arada doğum yapacak arkadaşlar hepinize hayırlı doğumlar inşallah sağlıkla ve kolayca bebişlerinizi alırsınız kucağınıza , yeni hamişler allah sonuna kadar sağlıkla gitmeyi nasip etsin , benim gibi isteyenler de en kısa zamanda dualarının karşılığını alır inşallah

opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…