Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Çalıkuşu 1978 hiç moralini bozma.Anladığım kadarıyla sana sadece histeroskpi yapılmış.Çünkü laparoskopi olsaydın tüplere müdahale yaparlardı.Bana da ıstanbul Çapa tıp fakültesinde 2000 yılında bir doçent dr laparoskopi yaptı.Tüplerinin 2'si de kapalıydı çok zor açıldı yalnız bir daha yapışma ihtimali çok yüksek dedi.ilk 3 ay hamile kaldın kaldın yoksa tüp bebekle hamile kalabilirsin dedi.Biz de 3 ay denedik olmadı.Tüp bebek için para toplarken 2001 yılında laporoskopiden tam 1 yıl sonra kendiliğinden hamile kaldım.Hiç moralini bozma.2003 yılında da korunurken hamile kaldım.Zaten histeroskopide kanalların içini tam göremiyorlar.Esas olarak laporoskopide kanalların içi görülüyor.

canımm, sağol güzel dileklerin için....herşey gönlünce olsun...a.s.

günaydın kısslarrr....baharçelik cim biz kızçeyle sabahın köründe uyandık canım...şimdi o uyurken bi bakiim dedim...iyisin di mi herşey yolundadır umarım, öptük seni kızımla...

iyiyim canım valla işlerle boğuşuyorum bende sizi öptüm en çokda o zilli kızını :1hug:

selam kızlar nasılsınız gelgit doğurmuş olmalı inş ağrısı sızısı yoktur

bahar dimek hematoloğ sana öle mi yaptı kıı çağırsaydın yolardık onu celenle bacım ne diye o kadar sinirlendin boşver

nazlı senin oğlanın gelmeye niyeti yok bacım olsun geç olsun da güç olmasın sağlıkla gelsin inş

celen sen napıyon kız zigotcum benim tatlım bızdıkım napıyo valla sen gitmeden bir daha sevicem onu ya ösledim bebişimi

amin canım allahım seninde gönlüne göre versin :Saruboceq: rabbim kimseyi bu yolda oyalamasın :Saruboceq:
amiiiinnnnnnnn :Saruboceq:

he vallah yolardık kaydirigubbakcemile3 nese bi dahakine artıkın :lepi: kaydirigubbakcemile5

bulusuruz anam cemreyi bilemicem ama ben sizi cok ösledim :gitme:

yav bugün herkesin nesi var gelen iki kelime yazıp kaçmış gerçi şu an bende aynını yapıcam ama neysem hadi öpüldünüz bye

Merhaba kızlar nasılsınız?

Meryemcim iyi olmana çok sevindim, kaç gündür yazmıyordun aklımdan da geçmiştin acaba nasıl diye. Sana da oğluşuna da sağlıklı günler diliyorum güzelim.

Biz de durumlar aynı, evde sıkıntıdan patlıyorum, haftaya salı ya da çarşamba kontrole gideceğiz, inşallah doktorum artık kanama odağının geçtiğini, rahatça ayağa kalkabileceğimi söyler.

Valla allah mecbur bırakmasın işte katlanılıyor, ama çok sıkıcı hele ki benim gibi tatil günlerinde bile ayağını uzatıp oturamayan, sürekli yapacak birşeyler arayan biri için daha da sıkıcı evde kalmak, yatmak...Ama işte ne yapalım bebişler insana herşeyi yaptırıyor.
ıyi ki de eşimin tatiline denk geldi en azından onun yanımda olması rahatlatıyor beni.

Hepinize iyi akşamlar arkadaşlar hoşçakalın :)

dinamiss sen progestan kullanıyorsun galiba benim doktorum bana pruloton diye bi iğne verdi bu iğne düşük önleyici bi iğne ben çok faydasını gördüm ve hala kullanıyorum progestandan daha etkili bi ilaç bu istersen sende doktorunla görüşünce bi sor kullanmanı tavsiye ederim en azından için rahat olur benim bi hafta önce gene lekelenmem oldu gece iğnemi vurdurdum sabaha geçmişti dediğim gibi ben faydasını gördüm bu iğneyi yanılmıyorsam 29 selvihan arkadaşımda kullandı doktoruna bi sor verirse kullan allaha emanet ol canım

dinamiscim inşallah ii haberlerle dönersin doktordan :Saruboceq: gelince yaz tamammı?
tatlım şikayet yok artık.ayağını uzatıp 9 boyunca kıpırdamadan yatmayı kabul eden senin yerinde olmak isteyen o kadar cok kadın varki :çok üzgünüm: bööle şikayet edersen onlara haksızlık yapmıs olursun lmaz: cok şükür rabbime.bak yatman için bir sebep gönderdi sana :Saruboceq:

Teşekkür ederim ravzacım, soracağım mutlaka.

Celenciğim sana da teşekkürler, işte insan bazen çok daralıp bunalınca şikayetleniyor ama haklısın beterin beteri vardır.
Herşeye biraz daha iyi yanından bakmak lazım. Arada daralınca böyle doğruyu gösterin siz bana en iyisi mi:)
Doktordan sonra elbette yazarım, ama daha 7-8 gün var haftaya salı ya da çarşamba gideceğiz.
Zaten doktor da sıkıldı benden, adam 15 günde bi gel diyo ben dayanamıyorum haftada bir gidiyorum :)

Verdiğiniz destek ve moral için çok teşekkürler :)

canım benm sen zaten doğruyu biliosun biz sana sadece hatırlatma yapıyoruz :1hug:
ben hamileyken doktoruma yanınızda calısabilirmiyim para bile istemme boğaz tokluğuna calısırım demiştim kaydirigubbakcemile3 tek ki usg yanımda olsun kaydirigubbakcemile3

meryemcim ben dogum yaptıgımda üniversal, ortadogu ve acıbadem açıktı. acıbadem cok pahalı dedi doktorum. üniversal veya ortadogu seç biriini dedi. ama üniversal çok kalablık oluyor diye ortadoguyu sectim.
bir de ortadogunun dogum katı 3. katta. ancak 1.katı özel doktorlara ayırmışlar yani yeni VİP odalar yapılmış canım. benim doktorum da bana VİP odası istemiş dolayısıyla odadan da çok memnun kaldım, hemşirelerde iyiydi, çok sakindi 1.kat

yani ben çok memnun kaldım canım. ben dogum yaparken senin doktorda benim katta yatıyordu, eger seni de orda yapacaksa bence ortadoguyu tercih et canım.
benim düşügümde üniversalde gerçekleştigiyasakkelime için ben orayı istemedim lmaz:

gerçi şimdi metro ve metropark hastanesi de açıldı, metropark da güzelmiş. senin doktor ziyapaşa kadın da yapıyor ameliyatı heralde? orası hakkında bi bilgim yok meryemcim. dedigim gibi ben ortadogudan memnun kaldım canım yerimseniben
tabi sen bilirisn. ne zamandı dogumun?

günaydın kızlar iyi bir gün diliyorum hepinize dinamiscim olsun canım beben iyi olsunda yat be gülüm napalım bir takım zorluklarda ngeçmede nalamıyoruz bebeklerimizi kucağımıza biz malesef ama buna da şükür ki hiç olmuyoda değil birde öyle olsaydı ne yapardık rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah kimseyi bu yolda oyalamasın bir an önce hepimizin melekleri gelsin sağlıkla

baharçelik çok üzüldüm doktor gazabına uğramışsın allah doğru doktorlarla karşılaştırmak nasip etsin böyle cahil ilgisiz doktorların yüzünden neler çekiyoruz ne diyeyim allahtan oturduğu masayı alıp kafasına indirmemişsin nerdeyse o duruma gelmiş sen iyi bir üniversite hastanesinde bir hemotogla görüşsen daha iyi olacak baharcım bir an yazını okurken kendim gözümün önüne geldi gerçekten zor bir durum allah hiç kimseyi bu yolda oyalamısın inşallah

dinamis canım tek derdin yatmak buna şükür en azından bebeğinin kalp atışlarını duymuşsun ve bir sorun yok halimize şükretmek lazım bizden daha kötü durumda bir bebek diye yalvaran o kadar çok insan varki allah kimseye eksikliğini göstermesin sabret canım bak dokuz ay sonunda alacağın hediye o kadar değerliki şu andaki durum sana o kadar zor gelmeyecek inan güzel düşünmeye çalış olurmu sevgiler

kızlar benimde ayaklarım şişmeye başladı sabahları bile yataktan kalktığımda şiş 3 haftada 3 kg almışım anlamıyorum fazlada yemiyorum offfffffffff delireceğim ya acaba bir sorunmu var anlamadım kontrolüm bir hafta sonra en son kan idrar tahlilide yaptırdım bir sorun yoktu delirmemek elde değil ne yapmalıyım kızlar

nazlı bir hafta kaldı doğuma nasılsın canım inşallah bir problem yoktur hayırlısıyla kucağına alsaydın beklemek daha kötü değilmi şimdi günlerde geçmiyordur sana allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin nazlıcığım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…