Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

[COLOR="Red"]gelgitttt[/COLOR] demek yarın mı doğum çok heyecanlı valladelikafaduldendelikafadulden
canım benim helal olsun hakkımız ne yaptık ki sen de bizlere dua et bacım allah sağsalim bebeni kucana versin sağlıkla inş ağrın sızın hiç olmasın mutlu huzurlu yaşayın yuvanızda inş :Saruboceq:

sidoocum iyi olmanıza çok sevindim inş bişey olmayacak allahın izniyle sağsalim kavuşacaksın sende bebeğine rabbim yar ve yardımcın olsun :Saruboceq:
beni sormuşsun ben ne öyleyim ne böyle valla hiç tadım tuzum yok bir istiyorum bebek olsun diyorum (hatta buluşma günü çok sevdim cemreyi öyle güzel geldi ki bana keşke benimde bebeğim olsa dedim )ama bazı maddi durumlar var önümüzde onları aşmamız gerek yani düşüklerimin sebebini bulduk artık bebek sahibi olabiliriz derken bir de bu çıktı her şerde bir hayır vardır ne diyim şu maddiyatı aşarsak o zaman bakıcaz artık allah sonumuzu hayır etsin
eserizmir kız keşke sende gelseydin buluşmaya ne iyi olurdu hatta seni de konuştuk ama nete girmiyordun son günlerde ondan haberin olmadı ama tekrar buluşucaz çünkü hiçbişeeeeyyyyy konuşamadık yaw sende gel o zamn olmaz mı
selvihan tşk ederim fransiyum sanada canım keşke sizlerde olsaydınız valla çok güzel bir gündükaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
izmirdeki bacılarrr haberim olsaydı valla bende gelirdim hemde raporumu erken başlattım evde yatıyom sıkıntıdan uyuyodum valla... hata bende ama evdeyim nete girip bakmak aklıma bile gelmiyo... eeee uyumaktan yemekten içmekten fırsat mı kalıyo :) bir dahaki bulşmaya gelirim bende :)
UNUTMAYIN BENıDEEEEE :)
Öptüm hepinizi o kadar çok birikmiş ki okuya okuya bitiremedim :)

inşallah canım benim, bebek özlemi çekn bütün insanlara allah gönüllerindekini versin, sna da şöyle yaramazzzzz ama çoook zeki bi bebe versin, sağlıklı hayırlı olsun inşallah

sağol canım aminnnn:Saruboceq: Allahım zaman geçtikçe heyecan artmakta hayırlısıyla alsam kucacağımaopuyorumnanaktan

canım aynen 9 ay ne zaman geçti yahu.. ben baya heycanlanmaya başladım.. sende kızım sıra benden sonra. bakalım yarın nst var ne dicek benim doktor belki öne çeker :lepi:

canım Allah yarın sağ salim kolayca bebeğine kavuşmayı naip etsin en kısa zmanda bebişinin ve senin güzel haberlerini alalım inşallah dualarımız seninle

kızım sıcaktan bayık vaziyette yattım kaldım. çok sıcak ya. yemeği bile zorla yiyorum inan..

canım keşke haberin olsaydı da gelebilseysin süper olurdu. birdahakine gelirsin ama ben naparım bilinmezkaydirigubbakcemile3 öptüm çok hihoyyyt

ayy gelgit demek dogum günün geldi, artık 3 kişilk bi aile olacaksınız inşallah. dogumdan sonra saglıklı haberlerini bekliyoz canım, allah kurtarsın canım..

nazlım kontrolden sonra haber ver..havada cok sıcak diikat et.allaha emanet olun..
gelgitin doğum saatini bilen varmı kızlar???

merhabalar kızlar.... bu gece sabaha karşı kanamam oldu koyu kahve... sabah dr gittim ve tabii erken olduğu için kese görülmedi ama kanamasının içerde olmadığını söyledi... rahimle ilgili birşeydir dedi.. progestan ve claxane iğne verdi... kullanıyorum inşallah sorun olmaz... kanama konusundaki fikirlerinizi ve tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim...... teşekkürler

Mrb kızlar bende yenıyım aranızda 3 asılama 4 tup bebekten sonra bu 4.hamılelıgım dıger 3u dusuk oldu anladıkkı kan pıhtılasmasındanmıs suan 9 haftalık hamıleyım normal yolla kaldım cok sukur rabıme bende aspırın ve ıgne kullanıorum saatlerdır okuyorum yazdıklarınızı cok guzel cok sıcak ve samımı bı ortam cok hosuma gıttınız opuyorum sızlerı

canım kacıncı haftadasın?kese gözükmediğine göre erkendi dimi?korkma bitanem bunlara hazırlıklı ol.ben dahil coğu arkadasım 13. haftalara kadar kanama gördük.ama mutlaka dinlen.bol sıvı al.iğneye yenimi baslattı fisfisfis

hoşgeldin buyrunnnnnnnnn bakıorum bende bayadır sayfadasın tahmin ettim bize yeni katılan biri olduğunuı opuyorumnanaktan gözün aydın canım.allahım sağslaim kucağına almayı nasip etsin inşallah :Saruboceq: aradığpın herseyi burda bulman dileğiyle opuyorumnanaktan

kızlar hepinize merhaba umarım herkes iyidir. celen nazlı sonuyok baharçelik kıskandım sizi ne güzel birlikte oturup dertleştiniz değilmi . bende yanınızda olmayı çok isterdim inanın neyse sonuçta yan yana olamazsakta gönülden beraberiz öyle değilmi biz kader arkaşdaşları can yoldaşlarıyız .

nazlıcım doktordan gelince hemen haber ver olurmu bu gün gelgit küçük prensine kavuşuyor hayırlısıyla onun için sürekli dua ediyorum öğleden sonra demişti sanırım şu aralar kavuşmuştur oğluna yada kavuşmak üzeredir darısıda senin başına hayırlısıyla

canım benim geçmiş olsun ama sakın kendine stres yapma burdaki bir sürü arkadaşımızda oldu kanama dikkat et bol bol dinlen sırt üstü yap tuvalet ihtiyacı dışında kalma lütfen ben inanıyorum bebeğine bir şey olmayacak moralini yüksek tut çok sevgiler

canım aramıza hoş geldin hayırlı olsun bebeğin inşallah allah kucağınada almayı nasip eder sevgiler
a.s.

nazlı doktor ne dedi yaz hadi bekletme çatlarız şimdi ne zamanmış doğum kesinmi 5 ağustosmu

Çok geçmiş olsun canım, inşallah tekrarlamaz. Ben de 10 haftalık hamileyim ve yaklaşık 14 gün önce kanamam oldu. Doktorum ilk 10 gün sürekli yatmamı söyledi, tuvalet ihtiyacı hariç kalkmadım. 10. gün kontrole gittiğimde gene rapor yazdı, evde kal dedi. Ama allahtan şimdi az da olsa evin içinde kalkmama izin var. Yani gene bir iş yapma sakın, ama çok sıkılınca oturabilirsin, kendini yormadan ev içinde biraz kalkabilirsin dedi.
Sen de mümkün olduğunca dinlenmeye çalış canım, benim de kanamam bebeğimin olduğu yerde değildi, progestan kullanıyorum ben de.
Sanırım sürekli yatmak, dinlenmek iyi geldi, kanamam şimdilik tekrarlamadı.
Celen demiş ya 13. haftalara kadar olabiliyor, doktorum da bana 3-3,5 ay dolunca geçeceğini tahmin ediyorum dedi.
Bir de benin doktorum kanama olunca aspirini kestirdi, iğneye devam ediyoruz sadece.

Sen de mutlaka bol bol dinlen canım.
İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alır, sağlıkla mutlulukla sevdiklerimizle büyütürüz bebeklerimizi.

geçmiş olsun canım allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bu iğnelerden bıkmazmı insan demişsin ama bıkmaz canım sonucunda alacağın meyve o kadar değerliki o iğneler vız gelir tırıs gider bize yeterki bebeklerimizi sağlıcakla kucağımıza alalalım allah yardım eder merak etme yeterki sadece iğne olsun allah başka dert vermesin sevgiler
a.s.

ah kıyamamm yaaa valla seninde kulaklarını çınlattık canım olsun biz hepimiz için buluşmuş olduk inşallah birgün hepimiz buluşuruz

kızlar az önce hemotologdan geldim ay kadın sinir etti beni ne embesil cahil bi kadın utanmasam mesleğine ve okuduğu okula saygım olmasa suratına söylücektim ama zor tuttum kendimi e ben şimdi niye gelmişim hamiş kalınca 6 haftada başlamak istersem başlayabilirmişim 0,3 lük kullanabilirmişin dedim doktooooorr ben 0,4 lük kullandım kaybettim bebemi sen neyden bahsediyon mutasyon yokmuş ta bilmem neymişte bide salak sekreteri boş yere kan aldırttı bana dedim benim tahlil sonuçlarım var gösterem dr a isterse yine aldırırım yok siz aldırın muhakkak ister dedi ama dr sonra pişkin pişkin sen niye kan ladırdın demezmi allahım dedim ver şu tahlillerimi çok mersi dedim çok yardımcı ve aydınlatıcı oldunuz zamanımı öldürdüm burda çarptım kapıyı çıktım sinirlerim zıplak taa ordan şirkete kadar yürümüşüm sinirden şirkete gelincede gözelerim ters döndü düşüverdim müdürn odasındaki kanepeye ay böyle işte hindi sakinleştim gari

eeeee havadisler nasıl gelgitçim bebeni kucağına almışsındır belkide şimdi doya doya kokla güle oynaya büyüt inşallah
nazlım sen naptın kuşum ikna edebildin mi doktorcuğunu ariim dedim seni ama belki şu an dinlencedesindir rahatsız etmiyiim meraktayımda aynı zamanda

celooooşşş fıstık nerelerdesin bakemmm sana msn adresimi özelden yazıom canım haberin olsun

sonuyok canım bunalımmısın hala sen bakiim aaaaa kızıom ama bak ne dedik sana biz kazanlara atarız senin morelini bozanı üzülme kuzu

kızlar yazmıyom yazmıom toptan döktürüom valla napiim

canım yaa neçok kızdırmış delü doktor seni boşver takma herzaman iyi bir doktor bulmak zor herkes işini iyi yapsa ortada sorun kalmaz ama nerdeee klava:
buarada sen adet oldunmu merak ettim kuzum .
neyse öptüm seni sakin olmaya çalış deymez canım...opuyorumnanaktan

canım çok geçmiş olsun rabbim birdaha yaşatmaz inşallah bebişini sağlıkla dünyaya getirmen dileğiyle canım öptüm..opuyorumnanaktan

kıslar bana yarımcı olabılırmısınız ankaraya hacettepeye lutfÜ onderoĞluna gıdıcem ılk muaynem olucak kan pıhtılaŞması var bendede orda tekrar araŞtırılacak aranızda lutfu hocaya gıdenler vardr bu araŞtrma tahlıller kaÇ gun surer benı bılgılendırırsenın Çok sevınırım

Belizcim , inanamıyorum burdasın...Seni çok merak ediyordum...Dün eski yazıları okudum ve hep sen aklıma aklıma geldin..Düşünce gücüyle seni çağırdım galiba...Kahvelokum da seni çok merak ediyordu..Canım nasılsın , napıyorsun ? Lütfen ses ver...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…