Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Kızlar kırkbınkere maŞallah varya beŞı bıryerde altın varya yanınızda sÖnÜk kalmıŞ hele yanınızdakı kÜÇÜk hanfendı paha bıÇılemez gÜzellıkteydı allah anasına babasına bagıŞlasın

merhaba kızlar doğumdan önce girip haber vereyim dedim.yarın öğleden sonra doğumum olacak.hepinizi çoook öptüm ve ayrı ayrı teşekkür ettim.doğumdan sonra girmem uzun sürebilir malum annem samsundan geldi babamda gelecek hastaneden cıkınca eh kayınvalideler falan derken giremem uzun süre.hakkınızı helal edin.çok çok heyecan var.4 gündür gözüme uyku girmiyor ve hep ağlamaklı dolaşıyorum etrafta.

herkese iyi aksamlar:)
umarım herkes iyidir...

GELGıTCıM
sanada hayırlı saglıklı sıhhatlı dogunlar dilerim ınsallah hersey cok kolay olur biter.bebegını saglıkla insallah kucagına alırsın.
hangı hastanede dogum yapıyosun?yarınmı?
keske fırsatım olsada sana dogumdan sonra ziyerete gelebilsemalkisalkisalkis
tekrar hayırlı dogumlar dılıyorum
allah yardımcın olsunopuyorumnanaktan

canlarım...oncelıkle bebeısım ıle ılgılı yorum yazan herkese tesekkur ederım...bıkac kısıde hep aynı fıkır dogmus.doopler ıle kan akımına bakılması fıkrı.doktorum hemen ıstedı .yaptırdım yanı o gun.coook sukur sorun yok dedı.bebek kanlanıyor dedı. yanı bu durumda ıgne dozu ıle ılgılı bı sorun yoktur dımı dedıgınız gıbı.eger damarlardakı kan akısı normalse sorun yoktur dıye dusundum ben .bende ıyı beslenıp dınlenmeye calısıyorum.rabbıme emanet bebısler....saglıklı olsun yeter bıraz zayıf olursada dogunca sısmanlatırım ınsallah dımı kızlar ? hepınıze tesekkurler cooook

SELVIHANCIM nasılsın? ben cok sukur bıraz moral bozukluguyla beraber ıyıım yınede.

CELENCIM cemreyı babamıza gosterdım.oda hayran oldu.41 kere maasallah.allah sıze bagıslasın...

CALIKUSUM gecmısler olsun.haklısın her dedıgınde.ama kader dıyede bısey var ıste.herseyın hakkında bı hayır vardır buna ınanalım, oyle olsun.bıraz sakınlesınce cok guzel adımlar atacagınıza emınım.ben ınanıyorum canım sen anne olucaksın.dualarım senle....

FRANSIYUM cok sevındım ıgneye baslamana .ınsallah sanada yarıcak bu ıgneler...

GELGITIM ınan paylastım heyecanını.ıcım pırpır oldu. dualarım senle canım benım.allah yardımcınız olsun.guzel haberlerını beklıyoruz allahın ıznıyle......

meryemcım,bkale,sonuyok,ve dıger kızlar sızlerde durumlar nasıl anlatın bıraz....

Ne güzel moralin düzelmiş sido, üzme kendini bi sorun yok bak maşallah:)
ınşallah sonuna kadar sağlıkla gidersin.

gelgit arkadaşım işallah sağ salim kurtulup bebişini kucağına alırsın seninle birlikte bizde çok heyecanlanıyoruz allah yardımcın olsun yüce rabbim bu günleri bizede göstersin kendini toparlar toparlamaz bize yaz unutma bizi öptüm canım

melek 76 sabah 4 te iştimayamı kalktın kız bu ay sıkı çalıyorsun galiba aman vakti boş geçirme işallah bu ay hayırlı haber vereceksin bize hadi kolay gelsin

arkadaşlar umut_sevgimden haberi olan varmı hamileyim dedi ortadan kayboldu nasıldır aacaba işallah iyidir

melek 76 sabah 4 te iştimayamı kalktın kız bu ay sıkı çalıyorsun galiba aman vakti boş geçirme işallah bu ay hayırlı haber vereceksin bize hadi kolay gelsin

:))) İlahi Ravzacım , güldürdün beni valla...1,5 güne bir yapalım dedik bu ay , yani 36 saatte bir olunca bazıları geceye denk geliyoda Değişik taktikler deniyoruz artık napalım :))

saol kuşum ama cemrenin yanında pek sönük kaldık cilvesi edası bizi yıktı geçti valla

canım benim inşallah yaşadıkların senin için son güzel bir hayatın da başlangıcı olur sabır diliyorum tüm yüreğimle yanındayım :teselli:

canım dularımız seninle sağlıkla bebeni al kucağına inşallah :Saruboceq:

-tatlicadiarzu-ay çok sıcak oda ölüyooommm yav sıcaktan kardeşim geldi birbirimizi yioz kal diyo bana bende kovalıyom ay öldürcek bunlar beni kocişle sıraya girdiler hah şimdi bide kuzen geldi ee geriye anamla bubam galdı onlarda geldimiydi tam olcak valla üüüüffff gidiiiinn yaaaaaa dağıtırıımm uleeeeyyynn klava:nazlım kuşum ne alemdesin

Kuran-ı kerimin kalbi Yasin-i şerifi bolbol okuyalim celenim
hmm tamam canım ben onu düşünemedim.yanlız kızlar dediğim gibi eski yazıdan kur-an bilen varsa lütfen doğum saati okuyuversin gelgitcim için :Saruboceq:
tskr ederiz teezesiii :kedi: darısı tüm isteyen canlarıma :Saruboceq:
oooyyy kıyamam be sanaaaaa opuyorumnanaktan allahım yardımcın olsun melekler yanından ayrılmasın :Saruboceq: sağlıkla gelin minik melek :Saruboceq: dualarımız kalbimiz yüreğimiz seninle gelgitcim :Saruboceq:
ayyy benm kız tam görücüye cıktı anam burda :kedi: allahım hayırlı evlat yapın hepsini :Saruboceq: ii olmanada sevindim.bak gör sütün yarıycak sevgin yarıycak dobiş bişi olucak :Saruboceq:
arkadaşlar umut_sevgimden haberi olan varmı hamileyim dedi ortadan kayboldu nasıldır aacaba işallah iyidir

:1shok: hamilemiydiiiii :1shok: ben kacırmısım yaaaa :1shok: hay allah merak ettim bak şimdi :uhm:

allah allah siteden bana uyarı geldi imza yasak diye kızlar nedendir bilen varmı çok mu göze battı imzam acaba neyse açıklama yaparlarsa yasakla ilgili silerim tabi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…