Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

bir sonraki buluşmaya bekleriz canım kaydirigubbakcemile2
en yakın zamanda tekrar buluşalım valla yetmedi bi kaç saatçik konuşa konuşa bitiremedik ne çok anlatcak şey varmış meğerkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar süpersinizzzzdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

hepinize maaşallah

kızlar biliosunuz bende izmirliyim....izmire geldiğimde yapalım nolur böle bi buluşma delikafadulden

hepinizi öpüyorummmmmmmm

sizleri çok merak ediyordum resminizi gördüm ama yüz yüze tanışıp konuşmak isterdim bidaki buluşmanız hafta sonu olursa gene gelebilirim seve seve gelirim benim için çok büyük bi değişiklik olur sürekli evdeyim canım benim için cemreyi öp

tamam canım bi sonraki buluşmaya benide bekleyin allahtan bişey çıkmazsa gelirim işallah sizinle tanışmayı çok istiyorum öptüm canım

hakkaten valla kaydirigubbakcemile3 eve geldim ay sunu konusmadım ah bunu söölemedim tüh bak sunlarıda konuucaktık die die bi hal oldum kaydirigubbakcemile3 bi daha sabahtan bulusak teeee geceye kadar :lepi: :dilcikar: :enbuyukkk:

tamam yafrumn sabahtan edek brunch gidek gezek valla pek güzeldi hepinizi öpüyoruuum nazlım doğumamı gittin yoksa kuşum nirdesin hadi kızlar ben kaça düğüne malum geçmişi okumak yarına kaldı bye cemrem şimdiden ösledim seni kuşum

baharcım yeni geldim eve şeker albüm derken baya dolandık doğurmadım daha:)))) pek bi yayılmışım len resimde bende güselim diye geçniyom kaydirigubbakcemile3 neyse acı gerçekler. öptüm canım çok sen düğüne kaçacaktın geç kalcan...

celen yafrummm gelinime ii bak... öptük sizi

Kızlar geçekten süpersiniz, maşallah diyeyim. Hepiniz çok güzelsiniz ama aranızdaki küçük hanım kadar güzeli yok tabii:) Maşallah celen, çok tatlı bir kızın var, allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.
Nazlıcım sana kolaylıklar, inşallah hiç zorluk yaşamadan sağlıkla gerçekleşir doğumun.

Papatyacım verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim, inşallah 16. haftaya geldiğimde doktorum atlamaz ama atlasa bile ben ne isteyeceğimi biliyorum artık sayende:)

Çalıkuşu çok geçmiş olsun canımcım, inanıyorum ki bu çektiklerinin mükafatını alacaksın. ınşallah en kısa zamanda güzel bir mucize gelir bulur seni tatlım.

Fransiyum sana da geçmiş olsun canım, umarım bir daa hiç bir aksilik yaşamadan tamamlarsın hamilelik sürecini.

he brunch a gidek cokacimcoook izmirde brunch veren yer varmı ki :sm_confused:
cemreden kayınpederine a.s. kaydirigubbakcemile3 kızım kayınpederine pek cilvelendi kızlar kaydirigubbakcemile3 yandım anam ben bunlan kaydirigubbakcemile3 ya 15 inde evlenir bu kız yada bu kadara askıntı oluo die kimse almaz evde kalır :roflol:
ulen celen hatunu ne o iki dakkada nazlı gelmez sen gel falan ne işdelikafadulden

e sen doğurcen ya lohusa lohusa gelemezsin die şey ettirdim ben lülülülülülü yoksa sensiz olurmu kusum zate erken kalktın :dilcikar:

cok saol dinamisscim opuyorumnanaktan güzeldir kendileri ama bir okadarda huysuzdur bi oturtmadı beni :mymeka: :asigim:

selvihancım ben genel anestezi olmustum canım, 34. haftada aspirini bıraktım, dogumdan 3 gün öncede iğneyi bıraktıım

ayy kızlar şimdi gördüm fotografınızı ya ne güzel buluşup tanıştınız,, keşke hepimiz aynı yerde olsakta hepberaber buluşsak

arkadaşlar ben genetik testlerimi yaptıracağım ama o zamana kadar içimi rahatlatması açısından bir şey sormak istiyorum bilginiz varsa ... fibrinojen testi yaptırdınız mı yani pıhtılaşma sorunu olanların fibrinojeninde de sorun oluyormuş diye okudum kafamçokkarıştı

Kızlaaaaar ne güzel çıkmışsınız fotoğrafta....Ankaradaki arkadaşlar , ne dersiniz bizde bulışalım mı ? Kıskandım valla :))

Canım ben bilmiyorum çünkü bana bu test yapılmadı...Ama bilen arkadaşlar vardır mutlaka...Mesela Papatyasüreyya yada Celenin bilgisi olabilir...

Arkadaşlar sizce bu saatte neden ayaktayım...Eeeee yumurtlama günlerim , kaçırmamak lazım dimi :)) ınşaallah arkadaşlar hayırlısıysa bu ay hamile kalırım , sağlıkla bebeğimi kucağıma alırım ve sağlıkla bebişimi yetiştiririm inşaallah....Amiiiiinnnn...

he kuzum yaaa valla işim var :çok üzgünüm: erkek deilisi kız buuuuuuuu :1shok: :kedi:
hiç duymadım canım..bana yapılmadı en azından yerimseniben

kaydirigubbakcemile3 rastgeleeeeeeee :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…