Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

tememdir nazlım :) bahara msj attım..bakem ne diicik?sonuyoooooookkkk nirdesin anacım uyuyonmu kak bulusuk edioz :))

Teşekkür ederim canım inşallah sen de hepimiz de en kısa zamanda sağlıkla kucaklarız meleklerimizi.

hadi buluşalım :))) benimki beni bırakcak forbeste ama 2 gibi anca gelip alırım dedi

ya ben coook kıskandım ama sımdı :))) keske bende gelebılseydım.sızınle gorusebılmeyı cok ısterdım.kızlar foto koyunda oyle gorelım barı sızlerı...hepımızın kulaklarını cınlatmayı unutmayın olurmu:)) nazlıcım bu arada sakın dogurma bak :))) hepınızı opuyorum ve coook seviyoruma.s

merhaba kızlar birşey soracam bu kanpıhtılaşması hastalığı tedavi edilirse geçermi.bu hastalığı olan ve tedavi ile iyileşen kimse varmı cevaplarsanız sevinirim..

celeeeennnn veni vidi demi buluşucuk bacımmm saat 14 gibi mi yaw tam net bişi konuşmamışınız zemuszemus
ben gelemde bulurum sizi bu arada izmirin en kaynar gününde buluşuyos yaff inş başımıza güneş geçmezkaydirigubbakcemile3 nazlıya bişi olmasın önemli olan kadıncağız doğurdu doğuracak kocası bizi perişan eder valla:mymeka:

merhaba kızlar birşey soracam bu kanpıhtılaşması hastalığı tedavi edilirse geçermi.bu hastalığı olan ve tedavi ile iyileşen kimse varmı cevaplarsanız sevinirim..

bu hastalık genetik canım tedavi edilip iyileşme şansımız yok zaten bunun bize zararıda yok ama bebeklerimize oluyor onlar karnımızda beslenemediği için kalbi duruyor fakat kan sulandırıcı iğneler sayesinde onunda çaresi var yani bizlerde doğurabiliyoruz tabiki doğru doktor doğru tedavi ve yüce rabbimin istemesi sayesinde

ZEYNOCUM;bu bir hastalık değil öncelikle,bir DURUM....

yani demek istediğimhastalık tedavi olursun geçer falan

ama bizimki bir durum ve hayatımız boyunca dikkatli davranarak sorun yasama riskini en aza

indirgiyoruz...yani günde 1 aspirin içmek,çok sıcak ortamlarda

bulunmamak(hamam,sauna..),uzun yolculularda varis çorabı giymek,hareketsiz

yasamamak gibi.....

dolayısıyla öyle belli bir tedavi söz konusu değil(gebelik hariç):CüvCüv:

umarım anlatabilmişimdir canım,baska sormak istediğin bişi olursa yardımcı oluruzzemuszemus

senin neyin vardı?

pembeperi canım çok saol benimde merak ettiğim bu bir hastalıkmı geçermi geçmezmi bize bi zararı varmı yokmu diye merak ettiklerim bunlardı..benimde 3 düşügüm var en son düşüğüm 2 ay önce mayıs ayında oldu bazı testlerim yapıldı şuan kanpıhtılaşmaya meyil gözüküyor dr ye gösteremedim daha diğer testleri bekliyorum trombofili paneli onlarda yapılınca hepsini dr ye gösterecez bakalım..

Son düzenleme:
sonuyok canım sanada çok tşk edrim cevapladığın için bebeğe zararı olduğunu biliyordumda bize bi zararı varmı diye merak ediyordum..

canım atla gel sende kaydirigubbakcemile3 sizi çekiştircez zaten :lepi: öptüm seni çok. izmire gelirsen bekleriz bisde seni seviyossss

ateşli hatunlarız kızım sıcak falan işlemez bise. zaten ben 2 misli yanıyom bugün nedense. bişey olursa gelirsiniz benimle valla kaydirigubbakcemile3 hadi görüşürük

alkisalkisalkis

bu arada NAZLI VE SONUYOKcum bende İZMİRLİYİMMMMM

Buraya evlenip geldim,nasıl özledim izmirimi bi bilseniz....özendim şimdi size:kedi:

haaaa kızlar unutmadan,resim neyim çekilsenize gittiğiniz yerde

aksam topiğe eklersiniz,bizde sizi görmüş oluruzdelikafaduldendelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…