Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Ben de haftaya yine baslayacagim igneye. Bu hafta ovulasyon haftasi. Bitsin yine basliyorum. İnsallah regl olmaz bu ay :)
doktorunuz mu önerdi,gebelikten önce başlayın diye? bana gebe kalana kadar coraspin 100 mg ve folbiol iç dedi..zaten normal yolla kalmam çok zor. mthfr1298c heterozigot bende..bir de faktör13 homozigot ama o sorun diilmiş..önemli olmayan pıhtılaşma demişti bana..gebe kalırsam iğne kullanacakmışım yine ama.

Çok geçmiş olsun aynı şeyi yaşamışız malesef genetik testlerimde mthfr 1298 heterezigot çıktı benim. Şuan 12 haftalık gebeyim normal yoldan kendiliğinden oldu. Gebeliğimi öğrendiğim ilk andan itibaren cleaxane 0.4 kullanıyorum günlük. Doğuma kadar kullanmam gerektiğini söyledi dr. Çocuk olmamasının sebebinin pıhtılaşma ile alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü bu problem düşüklere ve bebeğin kalbi durması gibi sorunlara yol açıyor. Başka etkileyen birşeyler olabilir. İnşallah hayırlısıyla olur bebeğiniz

Teşekkür ederim bilgileriniz için umarım sizde sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız dualarım sizinle

Kızlar bu pıhtılaşma gebelik oluşmasında sorun oluyor mu..yani hamile kalmayı geciktiriyor mu..size böyle söyleyen bir doktor oldu mu..
Bu ay korunmayı bende bıraktım...
Kadın doğum öncesinde sadece bana vitamin verdi su içinde OMEGA 3 ve bir sürü vitamin olan ilaçlardan...kalp atışlarını duymaya başladığında coraspin başlarız belki igne veririm dedi...
Bende artık her şeyi akışına bıraktım...

Allah yolunuzu açık etsin

Herkesin gönlüne göre versin

Gebelige engel degil cnm. Cogu doktor gebelik oncesi coraspin başlatıyor. Ben tup bebek surecindeyim. Transfer oldugu gün basladim igneye.

ben aspirin icemedigim icin igne kullaniyorum direk

3. Gebeliğim de sonlanıyor. Beta hcg düşmeye başladı gene. Doktorun açıklaması: iğnenin dozu az gelmiş olabilir deneme yanılmayla mı oluyor bu işler anlamadım ki ben

3. Gebeliğim de sonlanıyor. Beta hcg düşmeye başladı gene. Doktorun açıklaması: iğnenin dozu az gelmiş olabilir deneme yanılmayla mı oluyor bu işler anlamadım ki ben
Çok geçmiş olsun üzüldüm iğne cleaxane miydi ve dozu kaçtı ? Hangi genlerde sorun var 3 kere yaşamışsınız bide bu çok yıpratıcı olmalı doktor bir çözüm bulamıyor mu ya

Slm arkadaslar dün ilk kez aşılama yaptirdim. Cok fazla kasık agrilarim var hayirlisiyla tutar inşallah. Dua edelim birbirimize tüm isteyenlere olmayanlara Rabbim nasip etsin saglicakla
Canım geçmiş olsun Allah gönlüne göre versin inşallah bizleride burda süreçte merakta bırakma umarım tutarda bebişini kucağına alırsın

Canım geçmiş olsun Allah gönlüne göre versin inşallah bizleride burda süreçte merakta bırakma umarım tutarda bebişini kucağına alırsın
Amin cnm tesekkürler. Biliyorsun 3 kaybim vardi dış gebelik falan. Faktör v leiden. Bunlarin yaninda sol tüpüm kapali. Bi bucuk senedir olmuyo bebis. Rahimden 3.kez ameliyat icin gittik dr a daha dogrusu ameliyat olmamak icin dr da asilama yapalim deyince denedik. Esimde bi sorun yoktu ama Dünkü islemde sayı ve hareket azligi cikti. Önceki testi cok iyiydi hayal kırıklığı yasadim. Cok umudum yok malesef. Iki yumurtam olustu tedaviyle. Birini halletsek baska sorun cikiyo anlayacagin. Kismet artik. Yazarim gelişmeleri burdan

Umarim herşey yolunda gider de tekrar aynı sorunları yaşamazsın benimde faktör v leiden heterozigot aynı. Bu arada kendini fazla strese sokma üzülme düşünmemeye çalış biliyorum zor aklın hep orda olacak ama sen yinede dene düşündükçe insan strese giriyor herşeyin hayırlısı hakkımızda...

22 haftalik bebegim karnimda kalbi durdu öldü. Normal doğumla aldılar onu benden çok zormus bu acı Allah kimseye yasatmasin.bebegin eşini patalojiye gönderdik Plasentada normalden fazla ve yoğun damarlanma ve kanlanmadan söz ediliyor sonuçta anlamadım pek doktor korkulacak birşey yok dedi ama bunun sebebi ve tedavisi yokmuş bir daha yasanmayabilir mis bu gebeligime özgü bir sorun olabilirmiş .çok korkuyorum tekrar aynı şeyi yaşamaktan çok istiyorum bir evlat sahibi olmayı dualariniza benide katin Allah rızası icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…