Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Hayirlisiyla saglicakla kucagina alirsin inşallah bebeğini. Hangi genlerde pıhtılaşma vardi

Amin insallah. Hayirlisiyla saglicakla kucagina alirsin inşallah bebeğini. Hangi genlerde pıhtılaşma vardi

Y yeniden_ canım daha geçen gün aklımdaydın biz seninle aynı dönem geldik buraya geçen yıl çok ama çokk sevindim rabbim sıhhatle sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah bende artık Allah nasip ederse istiyorum geçen ay kimyasal gebelik yaşadım inşallah bu ay bekliyorum yine

Kızlar merhaba clexane 0.6 kullanıyorum hergün akşam saat 22.00 da vuruyorum saatini değiştirmek istiyorum biraz daha erken olsun istiyorum nasıl yapmalıyım değiştirsem bi zararı olurmu bi fikriniz varmı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Canım bana eczacı bi saatten bişey olmaz demişti. Bende yarım saat ilerletip bi kaç gün aynı saatte vurulup tekrar yarım saat ilerletmistim saati.bilmiyorum doğru mu

Cnm ben hamileyken kendim kaydirmistum. Her gun yarim saat sonra yaparak aksama almiustum ben de. Oyle yap bence. Sen de her gun yarim saat inceye alirsin.

Ben de haftaya yine baslayacagim igneye. Bu hafta ovulasyon haftasi. Bitsin yine basliyorum. İnsallah regl olmaz bu ay :)

Kızlar merhaba ben kürtaj olalı 2hafta olacak yarın kanamam sadece 3-4 gün sürmüştü fakat birkaç gündür yine oluyo adet olamaz demi? Bi de doktora gitmeli miyim kanama olduğu için ?

Kızlar merhaba ben kürtaj olalı 2hafta olacak yarın kanamam sadece 3-4 gün sürmüştü fakat birkaç gündür yine oluyo adet olamaz demi? Bi de doktora gitmeli miyim kanama olduğu için ?
Canım benimde aynısı olmuştu düzensiz olur tam kesildi diyosun yeniden başlıyor endişe etme bu ay böyle olur ama için rahat etsin istiyorsan git yinede doktora geçmiş olsun

3 ay Doğum kontrol hapı kullandım akciğer embolisi geçirdim akciğer damarlarım tıkandı yani hastaneye gittiğimizde nefes alamıyordum tomografi çektiler ve yatış yaptılar.6 ay da coumadin tedavisi oldum. Ben bu hapı kullanmaya başlamadan önce kadın doğumcuya gidip bazı testler yaptırmıştım kullanmanda sorun yok demişti hala kafama takılır madem bende bu sorun vardı niye bana o hapı kullan dedi.

Bende akciğer embolisi geçirdim doğum kontrol hapı kullanmıştım doktor o yüzdendir dedi hastaneye gittiğimde nefes darlığı ve acıdan ölüyordum resmen bi takım test tahliller falan yapıldı 6 ay coumadin tedavisi gördüm daha sonra genetik testler istendi ve faktör v leiden heterozigot çıktı yani genetikmiş doğum kontrol hapı tetiklemiş bence kadın doğumcular bu tür hapları verirken genetik testler isteyip sonuca göre vermeliler şimdi bebek düşündüğümüz için clexane 0.6 kullanıyorum hamile kalıp bebek 34 yada 36 haftalık olana kadar kullanacakmışım size bi sorum olacak gebelikten önce size önerilmedimi kan sulandırıcı ilaçlar yada iğne şu anda kullanıyormusunuz gebeliğiniz normal yolla mı yoksa tedavi ilemi oldu biraz fazla sordum merakımı mazur görün biraz riskli bi sağlık sorunu olduğu için bizlerin rahatsızlığı beni anlayacağınızı düşünüyorum benim tedaviyle olacak bebek normal yoldan 2 yıldır olmuyor o yüzden sordum acaba bu pıhtılaşma mı etkiledi diye düşündüm cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Bu arada Rabbim sağlık ve sıhhatle kucağınıza almayı nasip eder inşallah yavrunuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…