Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

22 haftalik bebegim karnimda kalbi durdu öldü. Normal doğumla aldılar onu benden çok zormus bu acı Allah kimseye yasatmasin.bebegin eşini patalojiye gönderdik Plasentada normalden fazla ve yoğun damarlanma ve kanlanmadan söz ediliyor sonuçta anlamadım pek doktor korkulacak birşey yok dedi ama bunun sebebi ve tedavisi yokmuş bir daha yasanmayabilir mis bu gebeligime özgü bir sorun olabilirmiş .çok korkuyorum tekrar aynı şeyi yaşamaktan çok istiyorum bir evlat sahibi olmayı dualariniza benide katin Allah rızası icin
Geçmiş olsun canım üzülme vardır bundada bir hayır Allah birdaha umarım böyle bi acı hiç kimseye yaşatmaz inşallah tez zamanda hepimiz hayırlı evlat sahibi oluruz

Slm arkadaslar dün ilk kez aşılama yaptirdim. Cok fazla kasık agrilarim var hayirlisiyla tutar inşallah. Dua edelim birbirimize tüm isteyenlere olmayanlara Rabbim nasip etsin saglicakla
inşallah olumlu sonuçlanır.kendiliğinden olmuyor muydu? benim aşılama tutmadı şimdi tüp tedavisindeyim..erkek infertilitesi bizimki.

maglum pihtilasma insani yipratiyor. o yuzden de evde test olunca diramiyorum :KK66:
daha cok erken, nasil olsa cikmaz diye test yaptim. gozle cok rahat gorulen pembe cizgi cikti. henuz 9 gun var regl e. ne olur ne olmaz diye igneye basladim ben yine de. siz ne dersiniz, var mi bisiler?
IMG_20170918_135251.jpg

maglum pihtilasma insani yipratiyor. o yuzden de evde test olunca diramiyorum :KK66:
daha cok erken, nasil olsa cikmaz diye test yaptim. gozle cok rahat gorulen pembe cizgi cikti. henuz 9 gun var regl e. ne olur ne olmaz diye igneye basladim ben yine de. siz ne dersiniz, var mi bisiler?
Eki Görüntüle 2045911
Eki Görüntüle 2045911
İnşallah vardır canım bi beta hcg yaptırsan belki çıkar belkide yumurtlama gününde falansındır bi arkadaşımda adetin den 10 gün önce test yaptı ve pozitif çıktı kan tahlili yaptırdı negatif çıktı doktorda yumurtlama gününde olduğun için olmuş olabilir demişti sen en iyisi bi kan ver kesin ve net sonucu o zaman öğrenirsin umarım herşey istediğin gibi olur iğneye de iyi yapmışsın başlamakla bizleride bilgilendirirsen sevinirim :dua:

İnşallah vardır canım bi beta hcg yaptırsan belki çıkar belkide yumurtlama gününde falansındır bi arkadaşımda adetin den 10 gün önce test yaptı ve pozitif çıktı kan tahlili yaptırdı negatif çıktı doktorda yumurtlama gününde olduğun için olmuş olabilir demişti sen en iyisi bi kan ver kesin ve net sonucu o zaman öğrenirsin umarım herşey istediğin gibi olur iğneye de iyi yapmışsın başlamakla bizleride bilgilendirirsen sevinirim :dua:
amin cnm. yumurtlama tarihim kesin canim. gecti uzerinden... :KK66:

inşallah olumlu sonuçlanır.kendiliğinden olmuyor muydu? benim aşılama tutmadı şimdi tüp tedavisindeyim..erkek infertilitesi bizimki.
3. Kaybimdan sonra olmadi. Bir buçuk yildir hamile kalamadim. Senin de tüm olmayanlarin isteyenlerin tedavi görsün görmesin Rabbim dileyen herkese hayirlisiyla nasip etsin. Asilamada senin kac yumurta vardi, esimin degerleri düşük cikti bu defa. Sizinkisi nasildi? Bi de asilamadan sonra kasiklarin agrimismiydi

3. Kaybimdan sonra olmadi. Bir buçuk yildir hamile kalamadim. Senin de tüm olmayanlarin isteyenlerin tedavi görsün görmesin Rabbim dileyen herkese hayirlisiyla nasip etsin. Asilamada senin kac yumurta vardi, esimin degerleri düşük cikti bu defa. Sizinkisi nasildi? Bi de asilamadan sonra kasiklarin agrimismiydi
Yumurta uyarmadan sadece çatlatma iğnesi ile yapıldı benim aşılamam. çok yumurta oluşmadı bizde,sanmam. kasığımda ağrı oldu evet,belirtilere pek takılma.biz de bugün yeni tedavide sperm sonucu çok fena çıktı,1400 tl farkla mikroçip önerdiler:KK43:(

Yumurta uyarmadan sadece çatlatma iğnesi ile yapıldı benim aşılamam. çok yumurta oluşmadı bizde,sanmam. kasığımda ağrı oldu evet,belirtilere pek takılma.biz de bugün yeni tedavide sperm sonucu çok fena çıktı,1400 tl farkla mikroçip önerdiler:KK43:(

Asilama bende denedim, olmadi. Basari orani yuzde 15 cok düşük . Tüp bebek denedik , ilk deneme tuttu cok şükür , saglikla devam ederse tabi.

Hatırladım sizi konuşmuştuk:) tuttu demek çook sevindim.. ne kullandırıyorlar şimdi? inşallah benimki de tutar.şimdi ben puregon,merıonal vuruluyorum. yarın bir de cetrotide eklenecek..

Clexane 0.4 kullaniyorum transferden beri. Benimki dondurulmus transferdi. Sen taze mi olacaksin

Kızlar doktor bana clexane iğne yazdı bugün Kalp atışını duyunca da Ecopirin diye bir hapa başlayacağım Ama çoğu yerde hem iğne hem aspirin aynı anda başladıgını söylüyor bayanlar
Daha once bir düşüğüm var

X