Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Saglikla kavusun insallah.

Şaşırdım suan 3 gen de genelde hem iğne hem coraspin veriyorlar diye duydum okudum hep. Hakkınzda hayrlisi
Bana 32 den sonra dedi hematolog. Kadın doğumcunun birisi de asıl koruma sağlayan zaten aspirin ama 32 den sonra kullanamazsın her an doğum olabilir dedi. Ayrıca epidural yapamam iğneyi bir gün önceden bıraktıramam dedi. Ama herkes 1 gün önceden bırakıyor. Epidural oluyor. Diğer doktor zaten ben bilmem beyim bilir havasında. Yeni doktor buldum ona gidicem bayram dönüşü bir de.

AŞILAMA mı yaptıracaksınız? 13 mm iyi..benim de geçen ay öyleydi..aşılama denedik tutmadı gerçi.şimdi reglimin 10. günü 2 gün sonra çatlatma iğnemi kendim vurup denesem mi diyorum..ben 13 mm iken kontrol oldum geçen ay. süreci uyguladık.klomensiz,uyaransız..sadece çatlatma ile..ben çörek otu yağının kapsülünü içiyorum..hurma yiyorum..coraspin ve folbiol alıyorum..polen bal yemen sorun olmaz bence..eylülde adet görürsem tüp e başlayacağım galiba çünkü sprem hareket azlığı uzun vadede zor düzelir. sizin de her şey yolunda gider inşallah.

Yok canim asulama degil dogal yoldan denicez iliski gunu verdi zaten ben herhangi bisey kullanmadan da hamile kalabiliyorum ama hizlandirmak icin catlama ignemi cuma aksama yazmis progestan vermis coaspirin falan folik asit yazmamis b sefer.bendr dun bal incir ceviz valla ne bulduysam yedim ama pokene esimin alerjisi oldugu icin onu kullanmicqz bakalim rabbim herkese saglikli hayirli evlatlar nasip etsin insallah

cuma adetinin kaçıncı günü oluyor?

Hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin de.

Tesekkurler kizlar peki tam olarak nasil yapiyorsunuz ben yeni basladim da cok yandi acaba hizli mi oldu
Clexan içerik olarak yakıyormuş sanırım. Herkes aynı şeyi söylüyor. Şu an başka iğne kullanıyorum ama kan sulandırıcı değil benimki. Ucu aynı clexane gibi. Henüz kendim yapamıyorum kendime batıramıyorum. Ama benimki de biraz yakıyor. Anladığım kadarıyla clexane daha çok yakıyormuş iğneden önce buz koyanlar var istersen dene

Benimki de hibor evet yakiyor bu da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…