Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Evet hep 2lik bunlar bildiğim kadarıyla
Hmm anladim canm saol sasirdim bian cunki 2 ta e igne gorunce.imm bisey daha sorcam acaba kac kilosunuz yani ben 04 kullandim ama kâr etmedi bebegimin kalbi durdu. doktor biraz kilon var 06 baslayalim bu sefer ddi ama mrk ettim sizinkiyle benimki birbirine yakin mi ben 73 kiloyum

Hmm anladim canm saol sasirdim bian cunki 2 ta e igne gorunce.imm bisey daha sorcam acaba kac kilosunuz yani ben 04 kullandim ama kâr etmedi bebegimin kalbi durdu. doktor biraz kilon var 06 baslayalim bu sefer ddi ama mrk ettim sizinkiyle benimki birbirine yakin mi ben 73 kiloyum
Ben 58 kiloyum ama hamile değilim şu anda doktor önceden başlattı hamile kalınca da kullanacağım

Kanama yaşayıp clexan iğneyi bırakan var mi. Bi doktor devam et diyor diğeri kes diyor ne yapacağımı şaşırdım :KK43:
Canım ben kanama problemi yaşamadım ama doktorun söylediği kanaman olursa hemen gel demişti sen bide hamilesin iğneyi güvendiğin emin olduğun bi doktora danışarak kullan yada kes emin değilsen kullanmaya devam et çünkü bu iğne bebeğin için çok önemli

Amin canım inşallah dua et benim için sen hamilesin belki kabul olur duaların :) Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Amiiinnn. Bnde bekledm uzun zaman anlıyorum o yüzden duam dilinden dusmuyo o yüzden Allah ım isteyen herkese nasip etsn bir an önce snada sağlıklı sahatli bir hamilelik ve evlat nasp etsn inslh :)

Kanama yaşayıp clexan iğneyi bırakan var mi. Bi doktor devam et diyor diğeri kes diyor ne yapacağımı şaşırdım :KK43:
ben 6+3 / 7+3 arasinda lekelenme yasadim. aspirin ve igneyi KESMEDI doktor. ek olarak proluton depot igne verdi. 5 gun sabah aksam yaptirdim. sonrada progestan hap kullandim.

X