Kan pıhtılaşma mustayonları benım gibi olan varmı ?

Benim sıkıntım keseyi görememek 🥲
Keseyi hiç göremedim sadece ilk gebeliğimde vajinal muayenede çok küçük görüldü zaten ertesi gün lekelenmem başladı, sonrada bozulmuş kese dedi doktor.
İğneye risk alıp gebe kalır kalmaz başlayacağım doktorlar pek önermiyor dış gebelik olma ihtimalinden ötürü 😕

677de enzimle alakalı bi genmiş o yüzden folik asit depolarını vs etkiliyormuş öyle okumuştum😊

Banada folik asit, b12, coraspin ve multivitamin verdi doktorum 🙂
Bende hiçbirinde keseyi göremedim🥺
Sen mi ilk perinatoloğa gittin yoksa kadın doğum doktoru mu yönlendirdi
Ben tüp bebek birimine gidiyorum olmadığı için
Normal kadın doğum doktoruna ya da perinatoloğa gitmedim

Benim doktor iğne meselesine aşırı derecede karşı. Amerikada asla verilmiyor bu iğneler bizde çerez gibi gidiyor diyor. Benim gen sonucuma kan sulandırıcı iğne uygun değilmiş. Kan sulandırıcı konusunda tıp dünyası ikiye ayrılıyor resmen
Hamile değilim korunuyoruz eşimin sonucu cıkınca bırakıcaz korunmayı.
Yurtdışında gebelik konusunda çoğu şey yasak pek yardımcı olduklarını düşünmüyorum
Umarım sonuçlarınız iyi çıkar sağlıklı bir bebeğe sahip olursunuz☺️

Yurtdışında gebelik konusunda çoğu şey yasak pek yardımcı olduklarını düşünmüyorum
Umarım sonuçlarınız iyi çıkar sağlıklı bir bebeğe sahip olursunuz☺️
Her düşükte biraz daha yıpranıyorum ruhum acıyor. Allah kimseye yaşatmasın. İsteyen herkesin sağlıklı bebekleri olsun inşallah🙏

Bende hiçbirinde keseyi göremedim🥺
Sen mi ilk perinatoloğa gittin yoksa kadın doğum doktoru mu yönlendirdi
Ben tüp bebek birimine gidiyorum olmadığı için
Normal kadın doğum doktoruna ya da perinatoloğa gitmedim
Ben kadın doğuma ve hematolojiye gitmiştim. Bu ara perinatologa gitmeye karar verdim çünkü kadın doğumcular pek kimyasal konusundan yardımcı olmadılar 😕

İnşallahh bu gebeliğinde görürsün canım ama erken davran mutlaka doktora git kan sulandırıcı hap verir bence

Ben kadın doğuma ve hematolojiye gitmiştim. Bu ara perinatologa gitmeye karar verdim çünkü kadın doğumcular pek kimyasal konusundan yardımcı olmadılar 😕

İnşallahh bu gebeliğinde görürsün canım ama erken davran mutlaka doktora git kan sulandırıcı hap verir bence
Perinatoloğa da onlar sistemden açmadan randevu alamıyorum sabah gitsem sıra verirler mi öyle alnıyor mu

Evet canım perinatolog söyledi. İzmir Dokuz Eylül Ünv Prof. Dr Mehtmet Güney. Keşke ona bi görünebilsen çevremde infertiliteyle uğrasan bir sürü insanı sağlıklı bebeğe kavusturdu
Yaa keşke İstanbulda olsaydı 🥲 bi süre daha gebelik elde edemezsem yolumuz İzmirede düşebilir, hayırlısı olsun bakalım 🙏
Umarım seninde bebeğine kavuşmana vesile olur 🙏🩷

Yaa keşke İstanbulda olsaydı 🥲 bi süre daha gebelik elde edemezsem yolumuz İzmirede düşebilir, hayırlısı olsun bakalım 🙏
Umarım seninde bebeğine kavuşmana vesile olur 🙏🩷
İzmire gelirsen yaz bana, randevu almak biraz zor, yardımcı olmak isterim. Rabbim hepimize sağlıklı evlat nasip etsin 🙏 bekleyip isteyip elde edememek cok zor

İzmire gelirsen yaz bana, randevu almak biraz zor, yardımcı olmak isterim. Rabbim hepimize sağlıklı evlat nasip etsin 🙏 bekleyip isteyip elde edememek cok zor
Yaa çok teşekkür ederim 🥹🙏 gelirsem mutlaka yazarım 🩷

Amiin Rabbim isteyenlerin kucağını boş bırakmasın, evlatsızlıkla imtihan etmesin 🙏🙏
Kesinlikle çok zor hele hamile kalıp devamı gelemeyince daha zor oluyor sanki 🥲

Yaa çok teşekkür ederim 🥹🙏 gelirsem mutlaka yazarım 🩷

Amiin Rabbim isteyenlerin kucağını boş bırakmasın, evlatsızlıkla imtihan etmesin 🙏🙏
Kesinlikle çok zor hele hamile kalıp devamı gelemeyince daha zor oluyor sanki 🥲
Hamile kalıp devamı gelmeyince tam bir yıkım oluyor. Bedenimle hormonlarımla savaş halindeyim 1 senedir

Hamile kalıp devamı gelmeyince tam bir yıkım oluyor. Bedenimle hormonlarımla savaş halindeyim 1 senedir
Çok haklısın😔 bende 2 senedir bu haldeyim sebebini bulmaya çalışıyorum ama net bir şey de bulamıyorum 😕
İnşallahh sende bende en yakın zamanda sağlıklı şekilde hamile kalıp, kucağımıza alırız bebeklerimizi🙏🙏

Çok haklısın😔 bende 2 senedir bu haldeyim sebebini bulmaya çalışıyorum ama net bir şey de bulamıyorum 😕
İnşallahh sende bende en yakın zamanda sağlıklı şekilde hamile kalıp, kucağımıza alırız bebeklerimizi🙏🙏
O zaman manifest yapıyorum şuan.
BU SENE SONUNA KADAR İKİMİZ DE SAĞLIKLI GEBELİĞE SAHİP OLUP, SENEYE NURTOPU GİBİ BEBEKLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALICAZ 🙏😍🎀

X