Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418

cnm sebebi demin yazmış olduğum gibi, karbonhidrat yoğun beslenme nedeniyle olabilir
2 dl esmer ekmek ve peynir yemen küçücük bir poğaçadan daha tok tutar seni ve metabolizman da daha düzgün çalışır
gün içindeki menülerin de sebze+yoğurt+salata+esmer ekmek şeklinde olursa, emin ol hem daha tok olursun hem de daha çabuk kilo verirsin

canım benim,geçen hafta cumartesi 86.5 oldum.bu 2. haftam bugün 1. grup için tartıldım.maalesef 85.8 geldim sadece 7010 gr gitmiş.takmıcam diyorum ama taktım yine işte.hani regl olucam diyordum ya.offfff olsam da kurtulsam:18:

bir haftadır aynı civarlarda kalori aldım fakat imkan olmadıgı için ara ögün 4 gündür yapamıyorum ,bu hafta oldugundan çok daha hareketliyim ve regl dönemim yaklaştı etkisi olabilrmi bilmiyorum, yiyeceklrn glisemik indeksi nedir bilgim yok . olabildiğince yagsız yemeklerin tanelerini yemeye dikkat ediyorum. meyvede normalde 4 porsiyon

iş dolayısıyla pek saglıklı beslenemedim ,şu dakka itibariyle poğaçayı uzun bi süre hayatımdan çıkarsam iyi olacak anlaşıldı tşk edrm

ben bugün tam alamıyla saçmaladım o yüzden menü yazmıyorumtatlı falan da yemedim ama uyudum akşam üzeri 2 saathiç uyumamış gibi hem de.gün içinde uykuya dikkat etmek gerekiyormuş.ben de iyi dikkat etmişim demi

Kızlar bu akşam superfreshin hamsi filetosundan yaptım. 100 gr hamsi yaklaşık orta boy 11 tane kılçıksız, kuyruksuz temizlenmiş hamsiye denk geliyor. 100 gr hamsi ise 153 kalori ve 17 gr protein içeriyor. Bu durumda 1 tane hamsi yağsız piştiğinde 15 kalori civarı oluyor. Siz de kullanabilirsiniz sık sık. Paylaşmak istedim.

Regl döneminin yaklaşmasına rağmen yine de böyle bir azalma var kilonda, gayet sevindirici bence :)

Ben de regl dönemindeyim o yüzden tartıya yanaşmıyorum bile :) Reglden birkaç gün sonra tartılcam, umarım ben de olumlu yönde ilerleme görürüm

Sıcaklarda uyumak bazen en iyi çözüm olabiliyor canım, siesta misali

Kendine kızma bu kadar :) Ama 45 dk, 1 saati geçmemesi daha doğru olur

Afiyet olsun canım ve aynı zamanda teşekkürler verdiğin bilgiler için

canım ben diyete başlayalı yaklaşık 2 hafta oldu.2. haftada regl yaklaşsa bile bu kayıp hiç hoşuma gitmedi.en azından 1.2 falan olsaydı ama ne yapalım hiç vermemekten iyi yine de
gece uyuyamıcam diye kızıyorum bu kadar.ya da dedğin gibi 45/60 dak uyusaydım yine bu kadar kızmazdım kendime.ama yuh ya 2 saat uyudum.gece napıcaksam artık
canım benim inşallah sen de güzel sonuçlar alırsın.canım seni nedense çok seviyorum kendime çok yakın hissediyorum.inşallah bol bol verirsin

Bunları duymak ne kadar güzel, çok teşekkür ederim canım, bilmukabele :)

Bunları duymak ne kadar güzel, çok teşekkür ederim canım, bilmukabele :)

cidden böyle hissettiğim için söylüyorum canımben her insandan kolay kolay elektirik alamam.ama sanalda da olsak seni çok sevdimbir kaç arkadaş daha var öyle bazılarına çok yakın hissediyorum kendimi nedensekeşke aynı şehirlerde olsaydık

Bunları duyduğuma gerçekten çok sevindim, demek ki kalp kalbe karşıymış canım

Uzak sayılmayız ki, en azından her ikimiz de Türkiye'deyiz :)

Bunları duyduğuma gerçekten çok sevindim, demek ki kalp kalbe karşıymış canım

Uzak sayılmayız ki, en azından her ikimiz de Türkiye'deyiz :)

ay canım benim teşekkür ederim.ben ankaradayım sen??burada hiç ankaradan yok sanırım.haklısın en azından aynı ülkedeyiz

GÜNAYDINNN KIZLAR
nasılsınız bakalım? geçmişi okuyamadımm. ben çok iyiyimm hatta 3 aydır hiç bukadar iyi olmamıştım
sonuçlanması gereken şeyler vardı ve dün sonuçlandı çok şükür ailecek rahat bir nefes aldık.
beklmedigimiz süpriz gelişmeler oldu.... annemlere gitmiştim o sebeptenn.

kaç kalori aldım bilmiyorum ama 1100 ü geçtigimi sanmıyorum
bugün biraz dikkat edicem, sporda yapmadım dün bugünde gidemedim
evde lesile yapmayı düşünüyorum.

selam kıslar . hayırlı cumalar dilerim
selam banuşum ,ablam, ecrin ,uruz lilişş ve diger tanimadim arkadaşlarım .
kendime faydası olan bir konuda sizlerede öneri de bulunmak için yazıyorum . beni tanıyanlar bilir test edip onaylamadım bişiyi arkadaşlarıma tavsiye etmem
şu 9.lu çayı öneriyorum en azından diyetinize yardımcı olacaktır .

hoşgeldin ablam.
bende sordum geçenn 9 çayını 25 tl dedi
açıkcası pahalı geldi diger yerlere sorup alayım dedm sen kaça aldın

hoşgeldin ablam.
bende sordum geçenn 9 çayını 25 tl dedi
açıkcası pahalı geldi diger yerlere sorup alayım dedm sen kaça aldın

kazıklanma banum 15 tl . 100gr paket , yeşil bir kutuda benim akdar ayhan beyin yakın tanıdıdgı direk güvenerek alıyorum, zati ankarada üretiliyor . ecem marka tarafından

Son düzenleme:
hım ben kızılya inince sorayım bi ozman ablaa sen kullandıgından beri ne kadar verdin toplamda?

gülnihal abla nasilsin
ben sana ne yedigimi yazayim

dün
sabah
kiraz 400g
1 dilim ekmek sürme peynirle

ara 2 tane seftali

ara kahve ve 3tane kücük lokum
ögle
1 tane meyveli yogurt

biraz ceviz, findik

aksam
corba
yogurt ile kabak yemegi

böyle yiyorum abla

herkese selamlar,çok güzel mutlulukla dolu bir gün diliyorum.menümü yazıcam fakat dışarıda olucam bugün ve sabah geç yedim.öğlen yerine ikindi öğünü düşündüm.

sabah:2 dilim uno denge
4 yeşil zytin
1 dilim peynir
1 yumurta,salatalık,çay

ara :4 kayısı

ikindi:1 simit,ayran

ara :yeşil çay

akşam:tavuk şiş salata ayran

akşam için başka bişey düşünemedim.umarım doğrudur,eleştitilerinizi bekliyorum kızlar.sonuçta bu işte yeniyim ve hatalar yapabiliyorum.seviyorum sizi şekerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…