Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
60 olsan tam fıstık olacaksın desene, böylede hic göstermiyorsun çünkü:)kaçtan 77 ye düştün ve kadar zamanda? Merak ettim

canım yarın tam iki ay olacak mart 13te bir başladım sıkı sıkı,o dönem 86 mı neydimm:KK50: şükür şimdi kendimi daha harektli hissediyorum:KK55: burası tam bir doping yuvası.

hanımlar ayrıca ne fark ettim biliyor musunuz? bugün yeğenime aburcubur alayım diye gittim , obez bir ruha sahip olsaydım bi 50 tl harcardım hem bedenime hem de cebime zarar veriyormuşum önceden bunu fark edince içim yandı...yazık dedim kendi kendime..:KK15:

canım yarın tam iki ay olacak mart 13te bir başladım sıkı sıkı,o dönem 86 mı neydimm:KK50: şükür şimdi kendimi daha harektli hissediyorum:KK55: burası tam bir doping yuvası.

hanımlar ayrıca ne fark ettim biliyor musunuz? bugün yeğenime aburcubur alayım diye gittim , obez bir ruha sahip olsaydım bi 50 tl harcardım hem bedenime hem de cebime zarar veriyormuşum önceden bunu fark edince içim yandı...yazık dedim kendi kendime..:KK15:

Hemen hemen aynı yoldan gelmişiz hedefimiz aynı hadi bakalım ins:)) hep birlikte verelim:))

Canım ben temmuzda dogum yaptım 77 kiloydum doğumdan sonra ama dediğim gibi 3 4 ay icinde ye iç yat anneler bizde filan bı tartildimki 87 olmuşum, dikkat etmeye başladım ama emzirdigim için cokta olmadı tabi, diyetisyene gittim ,kavitasyona radyofrenkansa filan ama ancak 3 ayda 4 kilo verebildim, en son 16 Nisan'da bu kalori sayma isine başladım o gün 83,2ydim, dün sabah tartildigimda 78,5:))) benim için Cook büyük basarı, ins devamida gelir

canım kavitasyonun faydasını gördünmü ben 4 seans gittim bi işe yaramadı gibi bıraktım gitmeyi 4 seansım daha vardı ama sıkıldım...

canım kavitasyonun faydasını gördünmü ben 4 seans gittim bi işe yaramadı gibi bıraktım gitmeyi 4 seansım daha vardı ama sıkıldım...

Msj 33
Yani söyle oldu, ilk diyetisyene gittiğimde acayip motiveydim, kavitasyon radyofrekans birlikte aldım, bir hafta sonra kontrole gittiğimde 3 kilo vermiştim wooow dedim , ama cokta güzel diyet yapmıştım, birde biliyorsun uygulamadan sonrada 1 saat ciddi egzersiz 3 lt su aksam yemegi ekmeksiz filan hepsine dikkat etmiştim, ama sonra diyete çok dikkat etmeyince çok az az gitti, ilk 4 seans bitti ikinci 4 seansında aldım o hele hic fayda etmedi, hepsi boş bence güzelce diyet yapıp spor yapacaksın ama onunla beraber gidersen sikilastiryr orası doğru ama gerek varmi bence yok ama gitmesem kesin aklımda kalırdı çünkü ne kesin konuştu Dr kesin su kadar kilo su kadar inceleme vs

ben carsamba günü 61,5 kilo geldim cok sevindim buna

sonra carsamba günü ve persembe günü biraz abarttim sanirim neyse cuma günü yani dün tekrar tartilma günümdü (artik her iki güne bir tartiliyorum cünkü daha cok dikkat edeyim ipun ucu kacmasin diye) neyse bi baktim ben gene 62 geldim moralim öyle bi bozuldu ki ise bile gidesim gelmedi öyle olunca neyse bende dün gene dikkat ettim veeee bugün tartilayim dedim 61,3 geldim sanirim 62 sabitlendi bu yüzden böyle oluyor hani vardir ya 1kilo oynar hep iste bu o durum sanirim. bakalim 60i ne zaman görecegim.

nerelerdesin canım

Burdayim ama disardayim canim. Telefondan yaziyorum. O yuzden fazla rahat yazamiyorum. Bugun kacamak gunum. Gezmeye gittik, evde yapilmis yas pasta yedim. Gezmeye gidince kesin yeniyor. Bir de herkes zayiflsmissin artik o kadar da kisma diyebiliyor ama ben nadir gidiyorum oturmaya.
Yarin telafi ederim insallah

Burdayim ama disardayim canim. Telefondan yaziyorum. O yuzden fazla rahat yazamiyorum. Bugun kacamak gunum. Gezmeye gittik, evde yapilmis yas pasta yedim. Gezmeye gidince kesin yeniyor. Bir de herkes zayiflsmissin artik o kadar da kisma diyebiliyor ama ben nadir gidiyorum oturmaya.

evet canım önüne getirdiklerinde geri çeviremiyosun en iyisi bir iki çatal alıp bırakmak neyse sen de tatil yapmış oldun yarın devam edersin:)

iyi geceler kızlar nette fazla zaman geçirmediğimden baya bişey kaçırmışım son yediklerimide yazayım dedim
dışarı çıktık 1 külah dondurma yedim pişman olmadan
1 kaşık bulgur pilavı
1 ısırık tavuk şinitzel
1 de evde erik marmelatından yaptığım 1 bardak meyve suyu
ha bide unutmadan öğlenki bulgur pilavı 1+çeyrek porsiyon oldu
toplam 1189 kal
1 kupa yeşil çay içtim 2,5 lt su içtim
spor olarak dediğim gibi günüm koşuşturmayla geçiyo zaten

Al bendende o kadar :KK24:
Kebabciya gittik, herkez iskender isteyince acayip canim cekti, afiyetle yedim :KK53: :KK53:
Ardindan bir cappucino, krem santili offf anam bayagi abarttim bugun, ama degdi, hicte pisman degilim :KK76:
Yarin daha cok spor yapar, yediklerime daha cok dikkat edicem ins.

Iyi geceler, hepiniz opuldunuz citir hatunlar. :KK16:
Beni ozleyin anacim bayyyyyyy :KK1:

Günaydınnn topikteki güzel insanlar :). Anne olan üyelerimizin anneler gününü kutluyorum inşallah güzel bir gün olur .. şu sıralar yoğunum pek giremiyorum ama sonunda 57'li rakamları geride bıraktım ve 56.8 oldum bu sabah çok şükür.. Dün çok düzensiz beslendim bugünde kuzenimin doğum günü var.. İnşallah pazartesi sağlıklı beslenmeye devammm :)

Günaydın kızlar,mutlu hafta sonları
Tüm annlerin anneler günü kutlu olsun
menümü gün sonunda yazmayı düşünüyorum ayrı ayrı hoş olmuyo zaten kalori sepetinde kayıtlı atlıcağım bişe olmaz

anneleriin.gif

tum annelerin anneler gunu kutlu olsun:) yediklerimi aksam topluca yazicam kizlar optum hepinizi bos birakmayin burayi:)

Bugunku menumu yazayim, artik bu saatten sonra bisey yemem:
Yalniz kalorilerini hesaplamadim henuz ..

Gec kalktim bugun oglen kahvalti yaptik:

Kalkar kalkmaz balli sirkeli su
Kahvalti :
1 yk menemen
2 yk kasarli yumurta
Biraz bal
2 kk peynir
2 dilim kepekli ekmek
(haftasonu olunca boyle kahvalti)

18:00 gibi de izgara levrek ve 1/4 porsiyon kunefe (esim soyledi ucundan azcik aldim napim)

Aksam da yapabilirsem zayiflama cayimdan icerim.
Egzersiz de yaparsam ne ala!

kızlar bende menümü yazyım herşeyden azcık yedim kalabalık ama kalorimi geçmedim şükürler olsun
sabah 10 da kalktım bir büyük bardak ılık su
2.5 dilim kadar ekmek
çeyrek porsiyon biber kızartma
yarım porsiyondan az peynirli yumurta
1 çay kaşığı erik marmelatı
1 çay kaşığı çiko
1 siyah zeytin
az yağlı peynir çeyek kk

öğlen geç yedim
1.5 poriyon ezogelin çorbası
yarım biber,çeyek soğan,maydonozla 1 çay kaşığı yağ,nar ekşisiyle salata
2 dilim ekmek
yarımdan az max çilekli
1 tavuk nugget

akşam yemek istemedim canım çok tatlı şeyler istiyo yatıştıramadım regl yakın olduğundan bende eti meyveli kepekli bisküvi yedim 160 kal

toplam 1205 kal
çokta halsizim hareketsizim bugün :KK43:

Bugunku menumu yazayim, artik bu saatten sonra bisey yemem:
Yalniz kalorilerini hesaplamadim henuz ..

Gec kalktim bugun oglen kahvalti yaptik:

Kalkar kalkmaz balli sirkeli su
Kahvalti :
1 yk menemen
2 yk kasarli yumurta
Biraz bal
2 kk peynir
2 dilim kepekli ekmek
(haftasonu olunca boyle kahvalti)

18:00 gibi de izgara levrek ve 1/4 porsiyon kunefe (esim soyledi ucundan azcik aldim napim)

Aksam da yapabilirsem zayiflama cayimdan icerim.
Egzersiz de yaparsam ne ala!

menü güzelmiş künefeye bende bayılırım iyiki yemişsin kıssaydın hepsini yerdin gece:)) not:tecrübeli komşu

X