Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
wc sıkıntı olan arkadaşlara benden bi tavsiye..bi ebe arkadaşım vardı.ikiz gebeliği vardı.stresten kabız oldu hatun..hem de nasıl...bi sürü şey denedikten sonra bi gün sırıtarak geldi.1 inciri akşamdan saf zeytinyağına koymuş.1 gece bekletmiş.sabah onu yemiş.bolca ılık su içmiş üstüne..kendi tabiriyle "lavabo açıcısı gibi " olmuş:))deneyin isterseniz...

wc sıkıntı olan arkadaşlara benden bi tavsiye..bi ebe arkadaşım vardı.ikiz gebeliği vardı.stresten kabız oldu hatun..hem de nasıl...bi sürü şey denedikten sonra bi gün sırıtarak geldi.1 inciri akşamdan saf zeytinyağına koymuş.1 gece bekletmiş.sabah onu yemiş.bolca ılık su içmiş üstüne..kendi tabiriyle "lavabo açıcısı gibi " olmuş:))deneyin isterseniz...

kuru incir olur mu ..denerim hemen ..

300 gr vermisim ..

kuru incir olur mu ..denerim hemen ..

300 gr vermisim ..

tebrikler...300 gram 300 gramdır...ben de böyle böyle verebiliyorum befourcum.kuru incir olacak zaten.akşamdan yıka kuru inciri.at zeytinyağın içine...sabah ye..iç suyu...güzel haberlerini alırız inşallah.

[1] Izgara köfte (dana eti orta yağlı) 3 adet 180
[2] Cappuccino(yağsız süt) short 1 adet 55
[3] Cappuccino(yağsız süt) short 1 adet 55
[4] Cappuccino(yağsız süt) short 1 adet 55
[5] Tavuk Izgara 100 GRAM 132
[6] Tavuk Izgara 170 GRAM 224.4
[7] Koşmak (10 km/s) 5 dak 57.05
[8] Kürek Çekmek 10 dak 122.5
[9] Yürümek (Hafif Eğim - yokuş) 17 dak 97.58
[10] Bisiklete Binmek 35 dak 200.9
Toplam : 223.37 kal.

[1] Izgara köfte (dana eti orta yağlı) 3 adet 180
[2] Cappuccino(yağsız süt) short 1 adet 55
[3] Cappuccino(yağsız süt) short 1 adet 55
[4] Cappuccino(yağsız süt) short 1 adet 55
[5] Tavuk Izgara 100 GRAM 132
[6] Tavuk Izgara 170 GRAM 224.4
[7] Koşmak (10 km/s) 5 dak 57.05
[8] Kürek Çekmek 10 dak 122.5
[9] Yürümek (Hafif Eğim - yokuş) 17 dak 97.58
[10] Bisiklete Binmek 35 dak 200.9
Toplam : 223.37 kal.

bu kadar az yiyerek nasil yasiyorsun...ben hic dayanamiyorum uzun süre ac kalmaya...

ya günde 1200 kalori yemeye dikkat ediyorum..ama spor falan yapamıyorum ikizlerimin peşinde koşuyorum.. sizce zayıflamam çok mu zor 60 kiloyum hedef 53

abla benimde feci kabızlıgım var ya form çay içince iyi oluyorum ama oda bagımlılık yapıyor:KK43:
yaglı yaglı nasıl yiycez ki inciri

bende bugünn düzgün beslendimm çok şükür ama kaç kalori aldım bilmiyorum

Kızlar ben bugün 1adet yufkanın içine 2kibrit kutusu kadar beyaz peynir koyup hiç yağ kullanmadan teflon tavada gözleme yaptım.kaç kalori olabilir bir fikri olan var mı

kalorisepeti sitesini dün öğrendım fakat hiç giremedım, hata verıyor. siz girebiliyomusnuz kızlar???

E aşkolsun ama ya bi soru sordum kimse cevap vermedi,yufkanın kalorisini bulamamıştım,böreğin vardı ama benim yediğim börek değildi çünkü yağsızdı.ama neyse ben bugünden saymaya başladım,bugün ilk günüm 1200kaloriyle günü kapattım.nasıl başlamışım iyi mi bari buna cevap verin.muzaffer kuşhan diyeti yaptım 5,5kilo verdim ama listelerden sıkıldım bu daha mantıklı geldi,birazda buraya takılayım:)
şu kalori ihtiyacı hesaplayan sitelere girdimgünlük 1800kalori almalıymışım,ortalama 2000degilmiydi bana az geldi.ideal kilom da 50 imiş,ben 50kilo olmak istemem asla solucan gibi bişey olurum boy 157 o kiloya insem on yaşında oğlana dönüyorum 58olsam süper,şimdi 64buçuğum

E aşkolsun ama ya bi soru sordum kimse cevap vermedi,yufkanın kalorisini bulamamıştım,böreğin vardı ama benim yediğim börek değildi çünkü yağsızdı.ama neyse ben bugünden saymaya başladım,bugün ilk günüm 1200kaloriyle günü kapattım.nasıl başlamışım iyi mi bari buna cevap verin.muzaffer kuşhan diyeti yaptım 5,5kilo verdim ama listelerden sıkıldım bu daha mantıklı geldi,birazda buraya takılayım:)
şu kalori ihtiyacı hesaplayan sitelere girdimgünlük 1800kalori almalıymışım,ortalama 2000degilmiydi bana az geldi.ideal kilom da 50 imiş,ben 50kilo olmak istemem asla solucan gibi bişey olurum boy 157 o kiloya insem on yaşında oğlana dönüyorum 58olsam süper,şimdi 64buçuğum

1200 kalori gayet iyi canım. insanların alması gereken kalori kıloya ve boya göre değişiyor. 1800 senın için fena değil..

kızlar genel olarak iyi gidiyoruz sanırım benimde diyette 6.günüm.59.5 la başladım bugün 58.5 gördüm tartıda.çok sevindim.bu kalori diyeti harika kısa sürede netice alabiliyoruz.57 oldum mu tamamdır :KK9:
hepimize sağlıklı ve kilosoz günleeeerrrrrrr :KK8:

Kızlar ben bugün 1adet yufkanın içine 2kibrit kutusu kadar beyaz peynir koyup hiç yağ kullanmadan teflon tavada gözleme yaptım.kaç kalori olabilir bir fikri olan var mı

tatlım yufkanın gramı 1.52 kalori gözüküyor.1 kilo yufka 5 adetten oluşuyor demekki senin yufkanın tanesi 200 gr.demekki 304 kalori sadece yufka.peyniri de katarsan gramı 2,50 kalori.den...al sana nerdeyse 350 kalori...korkulacak kadar değilmiş :nazar:

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim kızlar.yılbaşı akşamı bi taraftan her bulduğumu yerken bir taraftan da ne olacak bu kilolarım diye düşünüyordum.70 kiloydum beş hafta oldu,bu sabah 63,5çıktım.6buçuk kilo verdim,isteyince oluyormuş demek ki.hiçbirşeyde de gözüm kalmıyor,tatlı dahil herşeyi yiyorum ama artık bilinçliyim

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim kızlar.yılbaşı akşamı bi taraftan her bulduğumu yerken bir taraftan da ne olacak bu kilolarım diye düşünüyordum.70 kiloydum beş hafta oldu,bu sabah 63,5çıktım.6buçuk kilo verdim,isteyince oluyormuş demek ki.hiçbirşeyde de gözüm kalmıyor,tatlı dahil herşeyi yiyorum ama artık bilinçliyim

Selam kızlar, ben uzun zamandır üyeyim ama iş güç okul derken zaman bulup giremiyordum. Kilolarım alıp başını gidince buraya danışmaya karar verdim tecrübeli birinden tavsiye için yani :KK3: istediğimi de buldum :KK8: 618 sayfa yazılmış süper ve deneyenler de memnun ben de karar verdim yarın başlıyorum :)) bugün sabah şekerli kahve içtim kahvaltımı sağlam yaptım olmaz şimdik :)

bir de ricam ara sayfalara bakmadım link yoktur diye ama ilk 10 sayfada belirtilen kalori hesaplama metabolizma hızı hesaplama yapan siteyi özelden gönderir misiniz? Bugün incelerim artık yarın da bilinçlenmiş bir şekilde başlarım.

Bu arada popüler bir video sitesinde ünlü bir yabancı eğitmenin 5er dakikalık spor videolarıyla çalışıyorum ben zaman buldukça. her bölge için ayrı bir program, örneğin üst göbek yağları için ayrı, alt için ayrı, basen için ayrı yani nerenizde fazlalık varsa orası için ayrı ayrı video hazırlamış, ve hepsi sadece 5er dk sürüyor. ben diyet yazmazken bile 15 günde 5 kilo verebildim bu sayede, göbek ve basen komple 20 dk kadar sürüyordu akşamları okuldan işten gelince yaptım hep üstelik her şeyi de yedim. ama metabolizma hızı farklıdır belki siz yine de diyetle beraber deneyin :KK1: isteyene özelden yollarım adresi.

yarın yine buradayım görüşmek üzereee :KK3::KK3::KK3:

X