Popüler Konu Kalori Sayımı Yöntemiyle Kilo Verme Deneyimlerimiz

Kaç kilo vermeniz gerekiyor?

• Ankete Katılan
    1.418
Evet aynen bunlarla zayıfladım. Arada kaçırdığım günler oldu tabi :) Bir de ilk günden hevesle bütün videoları uygulamaya çalışmayın çünkü güçlü bir iradeniz yoksa 3 gün sonra hamlayıp üff yapamam artık hiç kusura bakma moduna girebiliyorsunuz :KK15::KK15: İlk hafta sadece göbek çalışın mesela, 3 videodan 15 dk yeter. Sonraki hafta sadece basen. Sonra artarak devam eder birleştirirsiniz en sonunda :KK55: :KK55: hepinize bu yolda başarılar şekerler zayıf incecik manken gibi olun innnşaaalllah (ben de dahill :KK1:)

bugün yaptim egzersizleri canim baya iyi geldi

dünkü menüm...
sabah:
1 dilim tb ekmeği
1 kk yy peynir
yarım bardak yy süt
ara:
3 kayısı
akşam:
8-10 yoğurtlu biber kavurması
3-4 çatal ızgara tavuk
ara:
1 portakal
1 elma

arkadaşlar motivasyon açısından iyi olur diye düşünüyorum..önceki halimi ve diyetten sonraki halimi yayınladım..görmek isteyen profilden girip bakabilir...

bugünkü menü....
sabah:
1 dilim tb ekmeği
1 kk yy peynir
öğle:
yarım tabak barbunya yemeği
1 ayran
akşama Allah kerim...

hepbera ...masallah cok zayiflamissin ..genc kiz gibi olmussun...zayif olmak insani daha genc gösteriyo...azmine hayran kaldim...
kafama koyddum bende artik yillardir inemedigim kiloya inicem ..en son 6 sene önce 60 kilonun altina inebilmistim bir dahada basaramadim...bu sefer cok kolay oluyo..her istedigim yiyerek zayifliyorum... haziranda kuzenimin dügünü var gönlüme göre kiyafet almanin hayalini kuruyorum simdiden...

hepbera ...masallah cok zayiflamissin ..genc kiz gibi olmussun...zayif olmak insani daha genc gösteriyo...azmine hayran kaldim...
kafama koyddum bende artik yillardir inemedigim kiloya inicem ..en son 6 sene önce 60 kilonun altina inebilmistim bir dahada basaramadim...bu sefer cok kolay oluyo..her istedigim yiyerek zayifliyorum... haziranda kuzenimin dügünü var gönlüme göre kiyafet almanin hayalini kuruyorum simdiden...

teşekkür ederim canım yaa:KK17:azmin daim olsun...

bugünkü menü....
sabah:
1 dilim tb ekmeği
1 kk yy peynir
öğle:
yarım tabak barbunya yemeği
1 ayran
akşama Allah kerim...

menüyü tamamlayayım:))
saat 4:
sütaş yovita kayısılı
akşam:
8-10 adet lahana sarması
5-6 kaşık yağsız kereviz yemeği
yarım kase yy yoğurt
saat 9:
1 bardak tarçınlı yy sıcak süt

kızlar bende ne zamandır yazmıyorum ben 59.5 la başladım bi süredir sabah aç karnına sürekli 58.100 geliyorum takıldım galiba.arada kaçamak yaptım evet haftasonu falan ama ne bileyim yemiyorum ya yemiyorum niye böyle oluyoooooooorrrrrrr:KK14:
tartıda 57 görsem hemen yeni kot almaya gidicem off yaaa:KK14:

sevgili kilo verme yoluna baş koymuş ablaları kardeşlerim bacılarım:KK4::KK9::KK9::KK9:
ben de regli dönemine erken giriyorum endimetriz yani çikolata kistimden dolayı ve şişkinlik şişkinlik ve gazzzzzzzz okulda karnım davul gibiiiii oluyo ama çaktırmıyorum:KK19::KK17::KK17:ben de "kadın" akıllı diyetmi devam ediyorum günde 1400 geçmiyorum hatta 1200 ancak buluyorum yalnız sevgili dostlar bir sorum var kafama takıldı.
soruyooooooooooooorum:KK14::KK14:
ben bugün 60 gram bulgur yiyeyim dedim pişirmeden tarttım 60 gram bir k. fincanı pişirdikten sonra 60 gram 2 yemek kaşığı sizce hangisini baz almalıyım???bilemedim. gönlüm birinciden yana:KK47::KK47::KK56::KK56:

merhaba kızlar :) ben de daha önce 3 kilo vermiştim kalori sayma diyetiyle :) şimdi de vermek istiyorum :KK8:

şu an kilom : 57 :KK17:

hedefim : 52 :KK52:

boyum : 160

dün sadece 1,5 kepçe mercimek yemeği ve 1 kase yoğurt yedim 290 kl ile tamamladım

bugünkü menüm

sabah

1 kk peynir 75kl
1 domates 13 kl
4-5 zeytin 35 kl
az patates kızartması :KK17: yaklaşık 150 kl

öğlen:

1 kutu zero kola 0 kl

ara:

1 fincan şekerli türk kahvesi yanında küçük çikolatasıyla :26: 90 kl
1 kase cips 200 kl :KK17:

akşam:

yarım tabak yağsız salata 0 kl
yarım tabak sulu köfte yemeği 125 kl
2 tane kalbura bastı tatlısı :26: 250 kl

yanlış hesaplamadıysam 938 kl ile günü tamamladım :) inşallah devamını getirebilirim :nazar: hepimiz istediğimiz kilolara ulaşıp bidaha da kilo almayalımmm... amin...:KK56: :)

arkadaşlar motivasyon açısından iyi olur diye düşünüyorum..önceki halimi ve diyetten sonraki halimi yayınladım..görmek isteyen profilden girip bakabilir...

harika gorunuyosun hepbera, masallah boyun kadarda oglun varmis.tesekkur ederim iyi motivasyon oldu bana.

merhaba kızlar :) ben de daha önce 3 kilo vermiştim kalori sayma diyetiyle :) şimdi de vermek istiyorum :KK8:

şu an kilom : 57 :KK17:

hedefim : 52 :KK52:

boyum : 160

dün sadece 1,5 kepçe mercimek yemeği ve 1 kase yoğurt yedim 290 kl ile tamamladım

bugünkü menüm

sabah

1 kk peynir 75kl
1 domates 13 kl
4-5 zeytin 35 kl
az patates kızartması :KK17: yaklaşık 150 kl

öğlen:

1 kutu zero kola 0 kl

ara:

1 fincan şekerli türk kahvesi yanında küçük çikolatasıyla :26: 90 kl
1 kase cips 200 kl :KK17:

akşam:

yarım tabak yağsız salata 0 kl
yarım tabak sulu köfte yemeği 125 kl
2 tane kalbura bastı tatlısı :26: 250 kl

yanlış hesaplamadıysam 938 kl ile günü tamamladım :) inşallah devamını getirebilirim :nazar: hepimiz istediğimiz kilolara ulaşıp bidaha da kilo almayalımmm... amin...:KK56: :)

hergun boyle mi besleniyosun yoksa bugun istisna miydi?

dünkü menüm...
sabah:
1 dilim tb ekmeği
1 kk kaşar peyniri
öğle:
yarım tabak terbiyeli köfte
yarım tabak salata
saat 4:
sütaş yovita
4-5 çatal makarna:)
(özgüre hazırlamıştım..kendimi zor frenledim)
akşam:
1 tabak yağsız kereviz yemeği
2 kaşık yoğurt
saat 9:
1 elma,1 portakal

1 litre su...1 fincan form çay...

kızlar bende ne zamandır yazmıyorum ben 59.5 la başladım bi süredir sabah aç karnına sürekli 58.100 geliyorum takıldım galiba.arada kaçamak yaptım evet haftasonu falan ama ne bileyim yemiyorum ya yemiyorum niye böyle oluyoooooooorrrrrrr:KK14:
tartıda 57 görsem hemen yeni kot almaya gidicem off yaaa:KK14:

ebuuuşcum sen bikaç gün düzenli menü verebilirsen niye olduğunu sana söyleyebilirim..

sevgili kilo verme yoluna baş koymuş ablaları kardeşlerim bacılarım:KK4::KK9::KK9::KK9:
ben de regli dönemine erken giriyorum endimetriz yani çikolata kistimden dolayı ve şişkinlik şişkinlik ve gazzzzzzzz okulda karnım davul gibiiiii oluyo ama çaktırmıyorum:KK19::KK17::KK17:ben de "kadın" akıllı diyetmi devam ediyorum günde 1400 geçmiyorum hatta 1200 ancak buluyorum yalnız sevgili dostlar bir sorum var kafama takıldı.
soruyooooooooooooorum:KK14::KK14:
ben bugün 60 gram bulgur yiyeyim dedim pişirmeden tarttım 60 gram bir k. fincanı pişirdikten sonra 60 gram 2 yemek kaşığı sizce hangisini baz almalıyım???bilemedim. gönlüm birinciden yana:KK47::KK47::KK56::KK56:

bence de 1.si:))kolay gelsin canım...

harika gorunuyosun hepbera, masallah boyun kadarda oglun varmis.tesekkur ederim iyi motivasyon oldu bana.

teşekkür ederim haticecim...sen kaç kilosun...

canım daha dün başladım diyetime :44: nolmuş ki kötü mü beslenmişim :26:

bu şekilde bi müddet kilo verirsin ama metabolizman bi süre sonra durur...1000 kalorinin altı sağlıklı değil canım..listeni ona göre ayarla istersen....

canım daha dün başladım diyetime :44: nolmuş ki kötü mü beslenmişim :26:

canim ogunlerinden ekmegi eksik etme, her ogunde bir dilimde olsa kepekli ekmek olsun. kizartma,cips, serbetli tatli gibi kalorisi yuksek olan seyler yerine kalorisi dusuk fakat doyurucu besinler almaya calis.bunlari hiç mi yemiyceksin, tabikide yiyeceksin. ama hergun degil.ogunlerini atlamamaya calis.insan bi alisinca varya oyle gidiyo. ben hayatimda hiç bu kadar uzun rejim yaptigimi hatirlamiyorum.bu ayin sonunda iki ay olacak baslayali. kalori saymak bana cok iyi geldi, cok zevkli.

dünkü menüm...
sabah:
1 dilim tb ekmeği
1 kk kaşar peyniri
öğle:
yarım tabak terbiyeli köfte
yarım tabak salata
saat 4:
sütaş yovita
4-5 çatal makarna:)
(özgüre hazırlamıştım..kendimi zor frenledim)
akşam:
1 tabak yağsız kereviz yemeği
2 kaşık yoğurt
saat 9:
1 elma,1 portakal

1 litre su...1 fincan form çay...

mrb canım çok güzel kilo vermişsin tebrik ederim bende şu anda 5 günde 5 kiloyu yapıyorum hedefim 2 kilo verip kalori saymaya geçmek sen bu kiloları hep kal. sayarakmı verdin??bide canım ortalama kaç kalori alıyosun?:18::18:

X