Kalanlar ve Yenilerle MorcadıYeşilyarasa'nın Sandığı 31. Sayfada

canım bana tamam demedin fakat şuanda takasa girmeyi düşünüyoruz tekrardan teklifi zaten ben yapmıştım tekrar aynı noktaya geldik söylemek istediğim bu.
tamam tatlım haber gelsin ona göre ayarlayalım ..bu arada sen her ihtimale karşı içi leoparlı olanında üstündeki halini çekip yollar mısın eşime göstereyim diğerini de daha bi net görebileceğim aydınlık bii foto eklersen eşimede göstermekte rahatlık sağlamış olursun

canım leoparlı olanı çekip koyayım da tekrardan söyliyim onunla takas düşünmüyorum ..diğeri için takasa girebilirim

çok yıpranık değil değil mi?? tamam harekete geçelim ben yeniden bi bakayım

canım istediğin kolları leoparlı gibi olanın fotosu...bu akşam çanta işinide netleştirirsen yarın kargoya gidicem ona göre eşini ikna edersen leoparlıyı ve siyah fuşyayı gönderim sana. haber bekliyorum

Eklentiler

• $Fotoðraf0368.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 43
  • $Fotoðraf0367.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 43
canım sen şimdi hem fuşyalı hem bunu bana vericeksin bende çantayı mı vericem sana

canım sen şimdi hem fuşyalı hem bunu bana vericeksin bende çantayı mı vericem sana

canım leoparlıyı eşimi ikna edersem alıcam demiştin.nakit olarak..onunla takas yapmicam ..siyah fuşya olanla takas yaparız ..diğerini de alabiliyosan alırsın .yani leoparlıyı nakit fuşyalı takas olarak .....fotoyuda ekledim canm görmüşsündr

Son düzenleme:
ay doğru tamam öyle konuşmuştuk ben gösterdim ona .. konuşup geri döneyim sana özelden tatlışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…