Kalanlar ve Yenilerle MorcadıYeşilyarasa'nın Sandığı 31. Sayfada

25 tl lik ürünler $1 (6).jpg $1 (7).jpg

30 tl lik ürünlerim

deri ceket çok şık hem spor hem klasik kullanılabiliyor bana çok uzun geldiği için kullanmadığımdan satıyorum hiç bi deformesi yoktur

$2.jpg

22 TL lik ürünüm

Çok şık ve hiç kullanılmamış Dubai'den kayınvalidemin getirdiği 7 gözeli deri çantamı kullanmadığım için satıyorum
:KK42:

uzun kullanmak için aparatıda mevcut canlar:KK34::KK34::KK34:

$IMG_20140310_104404.jpg $IMG_20140310_104454.jpg $IMG_20140310_104423.jpg

• Beğen
Reactions: Nil
bende öyle seviyorum ama işte insanlar evli bayan olarak gördüklerinde kadınsı şeyler getiriyorlar normal olarak :KK1:

canım bendeki çanta bu çok kaliteli bir çantadır baya pahalıya almıştım sıfırdır ..çok farklı bir tarzı var alan kişi kalitesini zaten anlar derisinin falan çantanın saplarını falan..

Eklentiler

• $Resim 154.jpg
    $Resim 154.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 74
  • $ÇÇ.jpg
    $ÇÇ.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 58
  • $ÇAN.jpg
    $ÇAN.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 49
teşekkür ederiiiim :KK16: topiğini inceledim şimdi beyaz pantolunun ile takas düşünülebilir.. fakat pantolon defacto değil onun değerinde bi pantolon.. birde üzerimdeki hali yok maalesef.. dar paçalı havuç paça diyorlar ya öyle..

canım son iki tanesi duruyor attıklarından siyah içi fuşya olan ve kolları leopar olan.yalnız kolları leoparla takas düşünümüyorum ..içi fuşya olanla da bişyi çok beğenirsem ancak

canım son iki tanesi duruyor attıklarından siyah içi fuşya olan ve kolları leopar olan.yalnız kolları leoparla takas düşünümüyorum ..içi fuşya olanla da bişyi çok beğenirsem ancak
ne kadar fiyatları?? içi fuşya olan 30 ..demiştin leoparlı olan ne kadar??

X