Maske Tarifleri Kahve telvesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

nacide48

05.06.2015
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
764
18
32
arkadaslar bugün yeni bişi öğrendim içtiğimiz kahvenin dibinde kalan telvesini biraz sulu bırakıp elimize ve yüzümüze sürdüğümüzde cildimiz pammuk gibi oluomuş ilginize​

pamuk gibimiiiii!
güldürmeyin Allah aşkına uzun süre önce denedim ve cildimi mahvettim kızlar...
soyum soyum soyuldu valla cildim renk ayrımları oluştu 2 haftada zor kendine geldi yüzüm ben denedim ve yüzümü mahvettim denemeyin bence....

ya kahve tırnaklarımın arasına doldu benım, iğrenç oldu. zaten de yaglı, vıcık vıcık bişi. mis gibi kahve keyfinizin içine etmeyin derim. pek bi işe de yaramadı bende üstelik

pamuk gibimiiiii!
güldürmeyin Allah aşkına uzun süre önce denedim ve cildimi mahvettim kızlar...
soyum soyum soyuldu valla cildim renk ayrımları oluştu 2 haftada zor kendine geldi yüzüm ben denedim ve yüzümü mahvettim denemeyin bence....

Canım iyiki paylaştın bizimle sağol a.s.

bende düngece denedin kahveyi ve ellerim cok güzel oldu arkadaslar bi sorun cıkmadı bende

paylaşımın için sağol. kahvenın telvesini ben parmaklaya parmaklaya yerim zaten böyle bi özelliğini de öğrendiğim iii oldu...

Arkadaşlar kahve telvesini yemeyin sakın çok zararlıymış bende ellerimde denedim bunu geçenlerde bütün pürüzler yok oldu yumşacık oldu ellerim..:)

ellerıme kullanıyorum.. cokta iyi gelıyor..

ama yuz iin bısey diyemem...denemedim..

ben denedim gercekten manikür yaptrmaya gerek kalmadı ve ellerimin rengini1 ton açtı yüzümede sadece burnumun üzerine yaptım siyah noktalarım azaldı

Arkadaşlar bende denemiştim.Hakkaten pamuk gibi oluyor yüz.Ama uzun süre kullanmaya gerek yok gibi.
Yani arada kahve içince sürebiliriz sanki.Soda içince soda sürelim.Kahve içince telvesini.Patates soyunca birazını.EEE mutfaktayız nasıl olsa ne olsa sürebiliriz cokacimcoook

X