Çok feci aldatıldım boşanıyorum

Ne yaptınız arkadaşım? Nasılsın? Herşey yolunda mı?
Her şey yolunda şükür davamız açıldı uzaklaştırma alındı canım. Ex de artık kabullendi affı olamayacak birsey yaptığını sadece çocuğu arıyor onunla konuşuyor ben zaten çoktan engelledim.umudu varken anneni telefona ver diyordu artık onu da demiyor. Geçen çocuğu 1 gün götürdü geri getirdiğinde yine dibin dibindeyim şeklinde konuşuyor beter ol dedim. Erimiş muma dönmüş tipsiz.Daha dibi tazminatları öderken yaşayacaksın dedim.Her gun sadece o or...nun görebileceği sekilde durum paylaşıyorum. Tehditvari.Rezil edeceğim vs şeklinde. Bugün annesi beni yine aradı açmadım sesli mesajlar yolladı. Yapma etme kızımın kurumu duymasın diye. Avukatım da şey diyor korkmuslar kudurmuşlar bu sıkıntı onlara yeter diyor. Mental olarak çok daha iyiyim hepiniz sağolun.

Kimin üstüne olursa olsun. Kilidi değiştirin eşyalarını küçük bir çanta yapıp kapıya koyun. Ha deyince hemen boşanılmıyor. Bu süreçte çocuğunuzun da sizin de düzeniniz bozulmazdı. Hala dönebilirsiniz. Avukatınıza da danışın.
Güzel günler sizi bekliyor. Bir kamburdan kurtulmuşsunuz. Sapık bir kambur.
Lojmanda son 3 ayımız kalmıştı zaten ve iş yerime çok cok uzaktı zaten. Biraz da işime geldi toplanıp çıkmak. Ama evet düzen bozuldu alışacağız inşallah

Siz neler yaşadınız?
Ben de sizin gibi annesine ulaştım. Hatta aramadan önce annesinin çok yaşlı olduğunu da öğrenmiştim bi korktum da kadına inme iner falan diye ama gayet normal karşıladı 😂 özür diledi kapadı. Ben zaten aradığımda davaya da pek zaman kalmamıştı. Ha bir de sizin gibi dava öncesi yazışmalarını yayarsam acaba dava aşamasında birşey olur mu diyerek de riske etmek istememiştim. Şimdi dönüp bakınca kimseye bişey olmadı benim canımın yanmasından başka keşke en başından ikisini de rezil etseydim herkese hala aynı yerde birlikte çalışıyolar çünkü yüzsüz yüzsüz

Helal olsun, çok hızlı adım atmışsınız. Kendi davanız bitmeden kimseye delil falan göndermeyin. Boşandığınız duyulunca arkası da gelir zaten, dedikoducu iş arkadaşına haber salmakla bu kısmı halletmişsiniz, dahasına

Ben de sizin gibi annesine ulaştım. Hatta aramadan önce annesinin çok yaşlı olduğunu da öğrenmiştim bi korktum da kadına inme iner falan diye ama gayet normal karşıladı 😂 özür diledi kapadı. Ben zaten aradığımda davaya da pek zaman kalmamıştı. Ha bir de sizin gibi dava öncesi yazışmalarını yayarsam acaba dava aşamasında birşey olur mu diyerek de riske etmek istememiştim. Şimdi dönüp bakınca kimseye bişey olmadı benim canımın yanmasından başka keşke en başından ikisini de rezil etseydim herkese hala aynı yerde birlikte çalışıyolar çünkü yüzsüz

Ben de sizin gibi annesine ulaştım. Hatta aramadan önce annesinin çok yaşlı olduğunu da öğrenmiştim bi korktum da kadına inme iner falan diye ama gayet normal karşıladı 😂 özür diledi kapadı. Ben zaten aradığımda davaya da pek zaman kalmamıştı. Ha bir de sizin gibi dava öncesi yazışmalarını yayarsam acaba dava aşamasında birşey olur mu diyerek de riske etmek istememiştim. Şimdi dönüp bakınca kimseye bişey olmadı benim canımın yanmasından başka keşke en başından ikisini de rezil etseydim herkese hala aynı yerde birlikte çalışıyolar çünkü yüzsüz yüzsüz
Bu yoluk kadının avukatı beni aradı biz de boş durmayız demeye getirdi. Haklı olan benim biliyorum ama adalete güvenim yok maalesef tutup da bana tazminat falan odetirlerse hiç şaşırmam. Bundan korkuyorum yoksa hepsinin içinden gecerim

Ex i kaybettiğim için değil ( ki kaybetme kelimesi kullanmak için kıymetli birsey olması gerekir, lafın gelişi kaybettiğim için diyelim) de kadının adımı ağzına alması daha çok delirtti beni.

Bu yoluk kadının avukatı beni aradı biz de boş durmayız demeye getirdi. Haklı olan benim biliyorum ama adalete güvenim yok maalesef tutup da bana tazminat falan odetirlerse hiç şaşırmam. Bundan korkuyorum yoksa hepsinin içinden gecerim
Şu herifi temizce bi başınızdan atın da onunla uğraşmak kolay. Bi halt edebilecekleri yok göz korkutmuşlar sadece. Siz kimseyle mesajlaşmayın yazılı delil bırakmamaya bakın yine de.

Avukatı olduğunu nereden biliyorsunuz, barodan sicil numarasından kontrol ettiniz mi? Ayrıca niye avukat tutmuş? Annesi diyorsunuz ama belki de çevresindekilere aratıyordur. Yıllar önce beni de avukat olduğunu söyleyen biri aramıştı, hem etik hem de kanunen ben haklı olduğum halde gözümü korkutmak istemişti. Hemen sicil numarasını sordum, baroya gidelim, eğer onlar avukat olduğunuzu onaylarsa sizinle görüşürüm yoksa beni bir daha sakın aramayın dedim. Ne gelen oldu ne arayan.

Haklıyken haksız duruma düşmeyin. O korku ona yeter zaten.

Avukatı olduğunu nereden biliyorsunuz, barodan sicil numarasından kontrol ettiniz mi? Ayrıca niye avukat tutmuş? Annesi diyorsunuz ama belki de çevresindekilere aratıyordur. Yıllar önce beni de avukat olduğunu söyleyen biri aramıştı, hem etik hem de kanunen ben haklı olduğum halde gözümü korkutmak istemişti. Hemen sicil numarasını sordum, baroya gidelim, eğer onlar avukat olduğunuzu onaylarsa sizinle görüşürüm yoksa beni bir daha sakın aramayın dedim. Ne gelen oldu ne arayan.
Arayan arayana valla dnnfjfjgjgj, tabi duyulursa kimse çocuk emanet etmek istemeyecek bu iki kafadara, her gittikleri yerde önden namları gidecek. Kimse bilmese amirleri bilecek. Ömürlük sıkıntı. O yüzden g.tleri tutuştu böyle.

Katibin Ruhu Katibin Ruhu

Kiz, avrupada çok meşhur.

Türkiyede böyle bir site kuralim. Pislik koca ve KVlere kutu kutu mok gönderir millet.
Burda 4 çeşit moktan secebiliyorsun.
Fil moku bile var.
Sayfanin ismi shit for you

Böyle bir siteyi TRde kuran köşeyi döner.
Aklıma deli deli şeyler düşürme yoksa birkaç adres kokacak 😂😂😂😂

Dava sonuclanana kadar bence bir sey yapma muhatap da olma olumsuz etkilenmesin. Sonra belki ufak bi rezil edebilirsin arsizlari 😉 bravo dik durmussun bundan sonraki hayatinda başarılar 👏👏

Bir de beğeni yapılmış.yapmayın lütfen sonuçta aldatana kadar o çocuğum babasıydı o adam.Çocuğa bu durumları yansıtmamalıydınız. O adam o çocuģun babası,baba figürü.
Ya saçmalamayın lütfen bu normal bir aile değil. Ben de ahlaksız bir pislikten kurtuldum. Şiddet eğilimi yoktu işte böyle sapık ve dolandırıcıydı. Neyse telefonunu elinden çekmeye çalıştım birgün beni itti. Oplum görmüş o anı. O zaman 6 yaşındaydı. Neyse boşandım ben şimdi 11 yaşjnda hala unutmamış babam sana şiddet uyguladı diyor. Ailem şaşırdı ben de aslında böyle olmuştu dedim. Neyse bu çocuk her şeyi görmüş. Neler yaşamış o adam yüzünden. Resmen annesini ve kendisini kurtarmak için şifreyi çözmüş. Böyle bir sapığı güzellesin mi oturup sevgi ve hasret mi beslesin çocuk? Herkese hak ettiğini vereceksin iyi yapmış konu sahibi.

Konu sahibi burda en büyük kahraman oğlun sonra da sen 🥰

Her şey yolunda şükür davamız açıldı uzaklaştırma alındı canım. Ex de artık kabullendi affı olamayacak birsey yaptığını sadece çocuğu arıyor onunla konuşuyor ben zaten çoktan engelledim.umudu varken anneni telefona ver diyordu artık onu da demiyor. Geçen çocuğu 1 gün götürdü geri getirdiğinde yine dibin dibindeyim şeklinde konuşuyor beter ol dedim. Erimiş muma dönmüş tipsiz.Daha dibi tazminatları öderken yaşayacaksın dedim.Her gun sadece o or...nun görebileceği sekilde durum paylaşıyorum. Tehditvari.Rezil edeceğim vs şeklinde. Bugün annesi beni yine aradı açmadım sesli mesajlar yolladı. Yapma etme kızımın kurumu duymasın diye. Avukatım da şey diyor korkmuslar kudurmuşlar bu sıkıntı onlara yeter diyor. Mental olarak çok daha iyiyim hepiniz sağolun.
Hayır bu sıkıntı onlara yetmez
Birilerinin yuvası dagılırken dıgerınıb kurumu nıye duymayacakmıs niye Onun hayatı yerle bir olmayacakmış
Herkes yaptıgını ceksın lutfen. Avukatınıza katılmıyorum

Hayır tazminat odemeyeceksınız
Avukat nıye tutmus ayrica
Avukat mı? Kım bilebilir

Madem avukat tutacaktı annesi niye anlaşalım diye o kadar arayıp yalvardı? Keşke benle değil avukatımla muhattap olun deseydiniz eğer arayan gerçekten avukatsa tabi. Ahlaksız utanmadan avukatını salıyo üzerinize bir de. Bu bokları yerken aklı nerdeymiş!!

X